Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PrahaVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:19366:350nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Romana
Boegner Britta
 
 
Seidlová Monika
Buchtová Tereza
 
 
-5-77-9 1301
2.Malá BoženaKaucká Hana-989-11-22302
3.Bláhová RomanaSeidlová Monika447  3012
4.Boegner BrittaBuchtová Tereza-6-106783222
5.Bláhová RomanaKaucká Hana468  3032
6.Malá BoženaBuchtová Tereza-11-79-8 1333
7.Boegner BrittaSeidlová Monika7-8-11-5 1334
8.Bláhová RomanaBuchtová Tereza-106-8353244
9.Boegner BrittaKaucká Hana7711  3054
10.Malá BoženaSeidlová Monika-6-3-8  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malá Božena03Kaucká Hana12
Bláhová Romana30Seidlová Monika21
Boegner Britta21Buchtová Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
Hypšová Daniela
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:Jankovská Iveta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hypšová Daniela
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:18290:297nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovská Iveta
Hypšová Daniela
 
 
Kriegerová Helena
Jeřábková Dana
 
 
-7-4-7  0301
2.Balková RůženaFüri Silvia-59-74103211
3.Hypšová DanielaJeřábková Dana-58-5-4 1312
4.Jankovská IvetaKriegerová Helena693  3022
5.Hypšová DanielaFüri Silvia698  3032
6.Balková RůženaKriegerová Helena-8-13-6  0333
7.Jankovská IvetaJeřábková Dana373  3043
8.Hypšová DanielaKriegerová Helena-5-8-7  0344
9.Jankovská IvetaFüri Silvia2-662 3154
10.Balková RůženaJeřábková Dana-3-6-7  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Balková Růžena12Füri Silvia03
Hypšová Daniela12Jeřábková Dana21
Jankovská Iveta30Kriegerová Helena21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Kačírková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední KopaninaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:15351:289TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírková Martina
Krylová Kateřina
 
 
Vrzalová Jitka
Šimůnková Stanislava
 
 
679  3010
2.Blažková AnežkaVrzalová Jitka-6-8-7  0311
3.Kačírková MartinaŠimůnková Stanislava-9568 3121
4.Krylová KateřinaKozáková Květoslava926  3031
5.Kačírková MartinaVrzalová Jitka1-6-94-122332
6.Blažková AnežkaKozáková Květoslava247  3042
7.Krylová KateřinaŠimůnková Stanislava6-9-4-4 1343
8.Kačírková MartinaKozáková Květoslava542  3053
9.Krylová KateřinaVrzalová Jitka-57-4-6 1354
10.Blažková AnežkaŠimůnková Stanislava9-11-9373264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blažková Anežka21Vrzalová Jitka30
Kačírková Martina21Šimůnková Stanislava12
Krylová Kateřina12Kozáková Květoslava03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Bláhová Kateřina
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:25325:388Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Filová Simona
 
 
Bartoňová Tereza
Handlová Natálie
 
 
-9-5-9  0301
2.Kosťová NatálieKrupičková Tereza-103-71083211
3.Bláhová KateřinaHandlová Natálie-3-2-6  0312
4.Filová SimonaBartoňová Tereza-8-4-8  0313
5.Bláhová KateřinaKrupičková Tereza-89-10863223
6.Kosťová NatálieBartoňová Tereza-6-5-6  0324
7.Filová SimonaHandlová Natálie-5109-6-62325
8.Bláhová KateřinaBartoňová Tereza9-766 3135
9.Filová SimonaKrupičková Tereza9-811-1063245
10.Kosťová NatálieHandlová Natálie-5-6-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kosťová Natálie12Krupičková Tereza03
Bláhová Kateřina21Handlová Natálie30
Filová Simona12Bartoňová Tereza21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS