Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Vlachová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:27 TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štanclová Helena
Vlachová Jana
 
 
Hájková Anna
Nesvačilová Petra
 
 
     0301
2.Donovalová DanaKlusová Lenka     0302
3.Vlachová JanaNesvačilová Petra     2303
4.Štanclová HelenaHájková Anna     0304
5.Vlachová JanaKlusová Lenka     3014
6.Donovalová DanaHájková Anna     0315
7.Štanclová HelenaNesvačilová Petra     1316
8.Vlachová JanaHájková Anna     0317
9.Štanclová HelenaKlusová Lenka     0318
10.Donovalová DanaNesvačilová Petra     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Donovalová Dana03Klusová Lenka21
Vlachová Jana12Nesvačilová Petra30
Štanclová Helena03Hájková Anna30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
Balková Růžena
HOSTUJÍCÍ:TTC PrahaRozhodčí:Balková Růžena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Jankovská Iveta
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:16407:347TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovská Iveta
Balková Růžena
 
 
Malá Božena
Boegner Britta
 
 
9-8311 3110
2.Jankovská IvetaMalá Božena75-9-873220
3.Balková RůženaHanzlíčková Martina1367  3030
4.Žáčková LeaBoegner Britta-1010-9-8 1331
5.Balková RůženaMalá Božena13-75-8103241
6.Jankovská IvetaBoegner Britta765  3051
7.Žáčková LeaHanzlíčková Martina1-7-81053261
8.Balková RůženaBoegner Britta9-3-9-7 1362
9.Žáčková LeaMalá Božena-9-910-10 1363
10.Jankovská IvetaHanzlíčková Martina145  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jankovská Iveta30Malá Božena12
Balková Růžena21Hanzlíčková Martina03
Žáčková Lea12Boegner Britta21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Bláhová Kateřina
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:20332:306SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
Seidlová Monika
Kaucká Hana
 
 
9-1-71263210
2.Filová SimonaSeidlová Monika-11-7-7  0311
3.Bláhová KateřinaKaucká Hana9-8-2-4 1312
4.Zubíková ZdeňkaWO    3022
5.Bláhová KateřinaSeidlová Monika-7-7-8  0323
6.Filová SimonaWO    3033
7.Zubíková ZdeňkaKaucká Hana79-9-9-42334
8.Bláhová KateřinaWO    3044
9.Zubíková ZdeňkaSeidlová Monika12-5-1110-72345
10.Filová SimonaKaucká Hana-4-3-17  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Filová Simona02Seidlová Monika30
Bláhová Kateřina02Kaucká Hana30
Zubíková Zdeňka02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední KopaninaVrchní
rozhodčí:
Portešová Hana
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke goniu 123Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14298:208TJ Přední Kopanina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová Jitka
Portešová Hana
 
 
Jeřábková Dana
Kriegerová Helena
 
 
-9-575-62301
2.Vrzalová JitkaKriegerová Helena89-4-683211
3.Portešová HanaJeřábková Dana-2-5-9  0312
4.Šimůnková StanislavaWO    3022
5.Portešová HanaKriegerová Helena-7-5-5  0323
6.Vrzalová JitkaWO    3033
7.Šimůnková StanislavaJeřábková Dana221  3043
8.Portešová HanaWO    3053
9.Částková StanislavaKriegerová Helena-5-5-5  0354
10.Vrzalová JitkaJeřábková Dana345  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vrzalová Jitka20Kriegerová Helena21
Portešová Hana02Jeřábková Dana12
Šimůnková Stanislava10   
Částková Stanislava01   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS