Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Hájková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:15 TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nesvačilová Petra
Hájková Anna
 
 
Kriegerová Helena
Jeřábková Dana
 
 
     3110
2.Nesvačilová PetraKriegerová Helena     3220
3.Ernéé AnnaJeřábková Dana     0321
4.Hájková AnnaFüri Silvia     3031
5.Ernéé AnnaKriegerová Helena     0332
6.Nesvačilová PetraFüri Silvia     3042
7.Hájková AnnaJeřábková Dana     3052
8.Ernéé AnnaFüri Silvia     2353
9.Hájková AnnaKriegerová Helena     3063
10.Nesvačilová PetraJeřábková Dana     2364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nesvačilová Petra21Kriegerová Helena12
Ernéé Anna03Jeřábková Dana21
Hájková Anna30Füri Silvia12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Kaucká Hana
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:11383:289SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
Maršíková Jana
Handlová Natálie
 
 
586  3010
2.Kaucká HanaMaršíková Jana-362-593220
3.Jebavá LucieHandlová Natálie588  3030
4.Seidlová MonikaKrupičková Tereza892  3040
5.Jebavá LucieMaršíková Jana489  3050
6.Kaucká HanaKrupičková Tereza-8556 3160
7.Seidlová MonikaHandlová Natálie4-7-9-8 1361
8.Jebavá LucieKrupičková Tereza55-105 3171
9.Seidlová MonikaMaršíková Jana18-76 3181
10.Kaucká HanaHandlová Natálie84-8-17-42382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaucká Hana21Maršíková Jana03
Jebavá Lucie30Handlová Natálie21
Seidlová Monika21Krupičková Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PrahaVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:814:24323:381TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Romana
Boegner Britta
 
 
Kačírková Martina
Krylová Kateřina
 
 
-52-10-9 1301
2.Malá BoženaAdamová Božena-2-6-10  0302
3.Bláhová RomanaBlažková Anežka6185  3012
4.Boegner BrittaKrylová Kateřina2-7-79-92313
5.Bláhová RomanaKačírková Martina-3-5-9  0314
6.Malá BoženaKrylová Kateřina-515-10-5 1315
7.Boegner BrittaBlažková Anežka-9-1910-72316
8.Bláhová RomanaKrylová Kateřina963  3026
9.Boegner BrittaKačírková Martina-4-7-4  0327
10.Malá BoženaBlažková Anežka-610-18-112328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malá Božena03Adamová Božena10
Bláhová Romana21Blažková Anežka21
Boegner Britta03Krylová Kateřina21
   Kačírková Martina20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Vlachová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:13 TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
Jankovská Iveta
Hypšová Daniela
 
 
     3110
2.Vlachová JanaŽáčková Lea     3020
3.Štanclová HelenaHypšová Daniela     3230
4.Hošková StanislavaJankovská Iveta     3240
5.Štanclová HelenaŽáčková Lea     3250
6.Vlachová JanaJankovská Iveta     0351
7.Hošková StanislavaHypšová Daniela     3061
8.Štanclová HelenaJankovská Iveta     3171
9.Hošková StanislavaŽáčková Lea     3081
10.Vlachová JanaHypšová Daniela     3291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vlachová Jana21Žáčková Lea03
Štanclová Helena30Hypšová Daniela03
Hošková Stanislava30Jankovská Iveta12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS