Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
Jankovská Iveta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:Jankovská Iveta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hypšová Daniela
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:19334:332TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hypšová Daniela
Jankovská Iveta
 
 
Hájková Anna
Nesvačilová Petra
 
 
-95-4-9 1301
2.Balková RůženaNesvačilová Petra-6-6-10  0302
3.Hypšová DanielaHájková Anna-6-7-7  0303
4.Jankovská IvetaKlusová Lenka727  3013
5.Hypšová DanielaNesvačilová Petra7-59-7-62314
6.Balková RůženaKlusová Lenka6-810-8-52315
7.Jankovská IvetaHájková Anna-99111 3125
8.Hypšová DanielaKlusová Lenka5118  3035
9.Jankovská IvetaNesvačilová Petra771  3045
10.Balková RůženaHájková Anna9-7-8-4 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Balková Růžena03Nesvačilová Petra21
Hypšová Daniela12Hájková Anna21
Jankovská Iveta30Klusová Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Adamová Božena
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5370:254TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažková Anežka
Adamová Božena
 
 
Hošková Stanislava
Vlachová Jana
 
 
-8-999123210
2.Krylová KateřinaDonovalová Dana457  3020
3.Kačírková MartinaVlachová Jana775  3030
4.Blažková AnežkaHošková Stanislava66-87 3140
5.Kačírková MartinaDonovalová Dana137  3050
6.Adamová BoženaHošková Stanislava5118  3060
7.Blažková AnežkaVlachová Jana-59-5793270
8.Kačírková MartinaHošková Stanislava278  3080
9.Blažková AnežkaDonovalová Dana868  3090
10.Adamová BoženaVlachová Jana574  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krylová Kateřina10Donovalová Dana03
Kačírková Martina30Vlachová Jana03
Blažková Anežka30Hošková Stanislava03
Adamová Božena20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Bláhová Kateřina
HOSTUJÍCÍ:TTC PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:24 TTC Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
Malá Božena
Boegner Britta
 
 
-5-412-9 1301
2.Zubíková ZdeňkaMalá Božena-67-5-10 1302
3.Bláhová KateřinaBoegner Britta1011-7-3-72303
4.Hanzlíčková Martina     0304
5.Bláhová KateřinaMalá Božena-2-5-10  0305
6.Zubíková ZdeňkaHanzlíčková Martina799  3015
7.Boegner Britta     0316
8.Bláhová KateřinaHanzlíčková Martina889  3026
9.Malá Božena     0327
10.Zubíková ZdeňkaBoegner Britta-11-10-6  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zubíková Zdeňka12Malá Božena30
Bláhová Kateřina12Boegner Britta30
03Hanzlíčková Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední KopaninaVrchní
rozhodčí:
Kyselá Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke goniu 123Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:20355:370TJ Přední Kopanina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová Jitka
Šimůnková Stanislava
 
 
Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
10-7-6-9 1301
2.Šimůnková StanislavaJebavá Lucie6-89-393211
3.Vrzalová JitkaSeidlová Monika951  3021
4.Kyselá ZdeňkaKaucká Hana-9-9-4  0322
5.Vrzalová JitkaJebavá Lucie-105710 3132
6.Šimůnková StanislavaKaucká Hana-7-871063242
7.Kyselá ZdeňkaSeidlová Monika-9-4-9  0343
8.Vrzalová JitkaKaucká Hana-578-8133253
9.Kyselá ZdeňkaJebavá Lucie-7-4-3  0354
10.Šimůnková StanislavaSeidlová Monika7-7128 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šimůnková Stanislava30Jebavá Lucie12
Vrzalová Jitka30Seidlová Monika12
Kyselá Zdeňka03Kaucká Hana12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS