Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná BVrchní
rozhodčí:
Langer Aleš
HOSTUJÍCÍ:OST Kardašova Řečice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J. A. Komenského BlatnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18 Blatná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špeta Michal
Rojík Marek
 
 
Smolík Tomáš
Smolík Jan
 
 
     3110
2.Trefný Jan
Fleissig Jan
 
 
Kozel Jaroslav
Šustr Michal
 
 
     3020
3.Trefný JanSmolík Jan     3130
4.Fleissig JanSmolík Tomáš     2331
5.Rojík MarekPeterka Vladimír     3041
6.Špeta MichalKozel Jaroslav     3051
7.Fleissig JanSmolík Jan     1352
8.Rojík MarekSmolík Tomáš     0353
9.Špeta MichalŠustr Michal     3063
10.Trefný JanKozel Jaroslav     3073
11.Rojík MarekSmolík Jan     0374
12.Špeta MichalSmolík Tomáš     3084
13.Trefný JanŠustr Michal     3294
14.Fleissig JanKozel Jaroslav     32104
15.Špeta MichalSmolík Jan     23  
16.Trefný JanSmolík Tomáš         
17.Fleissig JanŠustr Michal         
18.Rojík MarekKozel Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trefný Jan30Smolík Jan21
Fleissig Jan12Smolík Tomáš21
Rojík Marek12Peterka Vladimír01
Špeta Michal30Kozel Jaroslav03
   Šustr Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vodňany AVrchní
rozhodčí:
David Jakub
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ARozhodčí:Kuba Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:David Jaroslav
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Hřebeček Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12450:358Vodňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovka Tomáš
Hubáček Filip
 
 
Sassmann Jakub
Fencl Tomáš
 
 
3-676 3110
2.Hach Martin
Svoboda David
 
 
Štědrý Jan
Vlk Jan
 
 
7-887 3120
3.Svoboda DavidŠtědrý Jan-9-510-6 1321
4.Borovka TomášFencl Tomáš268  3031
5.Hach MartinVlk Jan6-8-9-13 1332
6.Hubáček FilipSassmann Jakub-101086 3142
7.Borovka Tomᚊtědrý Jan688  3052
8.Hach MartinFencl Tomáš-4939 3162
9.Hubáček FilipVlk Jan-9865 3172
10.Svoboda DavidSassmann Jakub899  3082
11.Hach MartinŠtědrý Jan9-999 3192
12.Hubáček FilipFencl Tomáš444  30102
13.Svoboda DavidVlk Jan         
14.Borovka TomášSassmann Jakub         
15.Hubáček FilipŠtědrý Jan         
16.Svoboda DavidFencl Tomáš         
17.Borovka TomášVlk Jan         
18.Hach MartinSassmann Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda David11Štědrý Jan12
Borovka Tomáš20Fencl Tomáš03
Hach Martin21Vlk Jan11
Hubáček Filip30Sassmann Jakub02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Přídolí AVrchní
rozhodčí:
Chromý Miloš
HOSTUJÍCÍ:RUFA Bechyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PřídolíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:39 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strapek Josef
Betka Kamil
 
 
Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
     0301
2.Škopek Stanislav
Kamera Josef
 
 
Pučégl Pavel
Soldát Tomáš
 
 
     3211
3.Betka KamilAlexa Jiří     0312
4.Škopek StanislavKupilík Ondřej     3122
5.Strapek JosefPučégl Pavel     2323
6.Kamera JosefSoldát Tomáš     3233
7.Škopek StanislavAlexa Jiří     0334
8.Strapek JosefKupilík Ondřej     3044
9.Kamera JosefPučégl Pavel     3254
10.Betka KamilSoldát Tomáš     0355
11.Strapek JosefAlexa Jiří     0356
12.Kamera JosefKupilík Ondřej     2357
13.Betka KamilPučégl Pavel     3267
14.Škopek StanislavSoldát Tomáš     0368
15.Kamera JosefAlexa Jiří     0369
16.Betka KamilKupilík Ondřej     13610
17.Škopek StanislavPučégl Pavel         
18.Strapek JosefSoldát Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Betka Kamil13Alexa Jiří40
Škopek Stanislav12Kupilík Ondřej22
Strapek Josef12Pučégl Pavel12
Kamera Josef22Soldát Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice BVrchní
rozhodčí:
Bauer Jan st.
HOSTUJÍCÍ:Blatná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31 Blatná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Marek
Heinzl Lukáš
 
 
Černý Jiří
Ounický Pavel
 
 
     0301
2.Gruber Josef
Krotký Marek
 
 
Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
     0302
3.Liška MarekMaňhal Daniel     1303
4.Krotký MarekČerný Jiří     0304
5.Gruber JosefVavřinec Matěj     2305
6.Heinzl LukášOunický Pavel     3015
7.Krotký MarekMaňhal Daniel     1316
8.Gruber JosefČerný Jiří     0317
9.Heinzl LukášVavřinec Matěj     1318
10.Liška MarekOunický Pavel     3128
11.Gruber JosefMaňhal Daniel     1329
12.Heinzl LukášČerný Jiří     13210
13.Liška MarekVavřinec Matěj         
14.Krotký MarekOunický Pavel         
15.Heinzl LukášMaňhal Daniel         
16.Liška MarekČerný Jiří         
17.Krotký MarekVavřinec Matěj         
18.Gruber JosefOunický Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Liška Marek11Maňhal Daniel30
Krotký Marek02Černý Jiří30
Gruber Josef03Vavřinec Matěj20
Heinzl Lukáš12Ounický Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:VS Tábor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:23 Hluboká n. Vlt. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 
Karlík Zdeněk
Děd Lukáš
 
 
     3010
2.Soucha Jan
Duspiva Martin
 
 
Procházka Petr
Strouhal Jiří
 
 
     3120
3.Soucha JanStrouhal Jiří     0321
4.Švrčina TomášProcházka Petr     3131
5.Duspiva MartinKarlík Zdeněk     3041
6.Dvořák MartinDěd Lukáš     1342
7.Švrčina TomášStrouhal Jiří     3152
8.Duspiva MartinProcházka Petr     2353
9.Dvořák MartinKarlík Zdeněk     3063
10.Soucha JanDěd Lukáš     2364
11.Duspiva MartinStrouhal Jiří     1365
12.Dvořák MartinProcházka Petr     2366
13.Soucha JanKarlík Zdeněk     3176
14.Švrčina TomášDěd Lukáš     3086
15.Dvořák MartinStrouhal Jiří     3096
16.Soucha JanProcházka Petr     31106
17.Švrčina TomášKarlík Zdeněk     30  
18.Duspiva MartinDěd Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soucha Jan22Strouhal Jiří22
Švrčina Tomáš30Procházka Petr22
Duspiva Martin12Karlík Zdeněk03
Dvořák Martin22Děd Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín BVrchní
rozhodčí:
Fesl Martin
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav BANES ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26 OST Velešín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fesl Martin
Vraspír Roman
 
 
Zeman Lukáš
Pešek Ondřej
 
 
     2301
2.Blaženec Dušan
Procházka Jaroslav
 
 
Hložek Tomáš
Dobiáš Ladislav
 
 
     3211
3.Vraspír RomanHložek Tomáš     1312
4.Procházka JaroslavPešek Ondřej     3122
5.Blaženec DušanZeman Lukáš     1323
6.Fesl MartinDobiáš Ladislav     3033
7.Procházka JaroslavHložek Tomáš     1334
8.Blaženec DušanPešek Ondřej     3244
9.Fesl MartinZeman Lukáš     3254
10.Vraspír RomanDobiáš Ladislav     3264
11.Blaženec DušanHložek Tomáš     0365
12.Fesl MartinPešek Ondřej     3075
13.Vraspír RomanZeman Lukáš     3185
14.Procházka JaroslavDobiáš Ladislav     3095
15.Fesl MartinHložek Tomáš     31105
16.Vraspír RomanPešek Ondřej     32  
17.Procházka JaroslavZeman Lukáš         
18.Blaženec DušanDobiáš Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraspír Roman21Hložek Tomáš31
Procházka Jaroslav21Pešek Ondřej03
Blaženec Dušan12Zeman Lukáš12
Fesl Martin40Dobiáš Ladislav03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy