Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:Blatná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:25 Hluboká n. Vlt. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hornych Jiří
Soucha Jan
 
 
Rojík Marek
Špeta Michal
 
 
     1301
2.Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 
Trefný Jan
Fleissig Jan
 
 
     3011
3.Švrčina Tomᚊpeta Michal     3021
4.Dvořák MartinFleissig Jan     3231
5.Soucha JanTrefný Jan     1332
6.Hornych JiříRojík Marek     3242
7.Dvořák MartinŠpeta Michal     3052
8.Soucha JanFleissig Jan     2353
9.Hornych JiříTrefný Jan     2354
10.Švrčina TomášRojík Marek     3064
11.Soucha JanŠpeta Michal     2365
12.Hornych JiříFleissig Jan     3275
13.Švrčina TomášTrefný Jan     3085
14.Dvořák MartinRojík Marek     2386
15.Hornych JiříŠpeta Michal     3096
16.Švrčina TomášFleissig Jan     31106
17.Dvořák MartinTrefný Jan     32  
18.Soucha JanRojík Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švrčina Tomáš40Špeta Michal13
Dvořák Martin21Fleissig Jan13
Soucha Jan03Trefný Jan21
Hornych Jiří31Rojík Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín BVrchní
rozhodčí:
Fesl Martin
HOSTUJÍCÍ:Vodňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32 Vodňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fesl Martin
Vraspír Roman
 
 
Hubáček Filip
David Jakub
 
 
     0301
2.Beneš Pavel ml.
Blaženec Dušan
 
 
Hach Martin
Svoboda David
 
 
     1302
3.Vraspír RomanHach Martin     2303
4.Blaženec DušanSvoboda David     2304
5.Fesl MartinHubáček Filip     0305
6.Beneš Pavel ml.David Jakub     0306
7.Blaženec DušanHach Martin     1307
8.Fesl MartinSvoboda David     2308
9.Beneš Pavel ml.Hubáček Filip     3218
10.Vraspír RomanDavid Jakub     0319
11.Fesl MartinHach Martin     13110
12.Beneš Pavel ml.Svoboda David         
13.Vraspír RomanHubáček Filip         
14.Blaženec DušanDavid Jakub         
15.Beneš Pavel ml.Hach Martin         
16.Vraspír RomanSvoboda David         
17.Blaženec DušanHubáček Filip         
18.Fesl MartinDavid Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vraspír Roman02Hach Martin30
Blaženec Dušan02Svoboda David20
Fesl Martin03Hubáček Filip11
Beneš Pavel ml.11David Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VS Tábor AVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Přídolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29 VS Tábor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Petr
Strouhal Jiří
 
 
Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
     2301
2.Karlík Zdeněk
Zubčák Patrik
 
 
Kamera Josef
Betka Kamil
 
 
     3011
3.Zubčák PatrikKamera Josef     3221
4.Procházka PetrStrapek Josef     2322
5.Karlík ZdeněkVochozka Roman     3132
6.Strouhal JiříBetka Kamil     3042
7.Procházka PetrKamera Josef     0343
8.Karlík ZdeněkStrapek Josef     1344
9.Strouhal JiříVochozka Roman     3154
10.Zubčák PatrikBetka Kamil     3264
11.Karlík ZdeněkKamera Josef     0365
12.Strouhal JiříStrapek Josef     1366
13.Zubčák PatrikVochozka Roman     2367
14.Procházka PetrBetka Kamil     3277
15.Strouhal JiříKamera Josef     3087
16.Zubčák PatrikStrapek Josef     3097
17.Procházka PetrVochozka Roman     30107
18.Karlík ZdeněkBetka Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zubčák Patrik31Kamera Josef22
Procházka Petr22Strapek Josef31
Karlík Zdeněk12Vochozka Roman13
Strouhal Jiří31Betka Kamil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES AVrchní
rozhodčí:
Hložek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14 DDM Soběslav BANES A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Hložek Tomáš
 
 
Liška Marek
Gruber Josef
 
 
     3110
2.Pešek Ondřej
Dobiáš Ladislav
 
 
Žák František
Bauer Jan st.
 
 
     1311
3.Dobiáš LadislavLiška Marek     3221
4.Pešek OndřejGruber Josef     3231
5.Hložek Tomᚎák František     3041
6.Novotný PetrBauer Jan st.     3051
7.Pešek OndřejLiška Marek     3261
8.Hložek TomášGruber Josef     2362
9.Novotný PetrŽák František     3072
10.Dobiáš LadislavBauer Jan st.     3082
11.Hložek TomášLiška Marek     3192
12.Novotný PetrGruber Josef     30102
13.Dobiáš LadislavŽák František         
14.Pešek OndřejBauer Jan st.         
15.Novotný PetrLiška Marek         
16.Dobiáš LadislavGruber Josef         
17.Pešek OndřejŽák František         
18.Hložek TomášBauer Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobiáš Ladislav20Liška Marek03
Pešek Ondřej20Gruber Josef12
Hložek Tomáš21Žák František02
Novotný Petr30Bauer Jan st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Kardašova Řečice AVrchní
rozhodčí:
Budík Robert
HOSTUJÍCÍ:RUFA Bechyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kardašova ŘečiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozel Jaroslav
Šustr Michal
 
 
Alexa Jiří
Mikolášek Milan
 
 
     0301
2.Smolík Tomáš
Smolík Jan
 
 
Pučégl Pavel
Soldát Tomáš
 
 
     3011
3.Šustr MichalAlexa Jiří     0312
4.Kozel JaroslavPučégl Pavel     3222
5.Smolík JanMikolášek Milan     3232
6.Smolík TomášSoldát Tomáš     3242
7.Kozel JaroslavAlexa Jiří     0343
8.Smolík JanPučégl Pavel     3053
9.Smolík TomášMikolášek Milan     3163
10.Šustr MichalSoldát Tomáš     0364
11.Smolík JanAlexa Jiří     3074
12.Smolík TomášPučégl Pavel     3084
13.Šustr MichalMikolášek Milan     0385
14.Kozel JaroslavSoldát Tomáš     0386
15.Smolík TomášAlexa Jiří     1387
16.Šustr MichalPučégl Pavel     0388
17.Kozel JaroslavMikolášek Milan     3198
18.Smolík JanSoldát Tomáš     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šustr Michal04Alexa Jiří31
Kozel Jaroslav22Pučégl Pavel13
Smolík Jan31Mikolášek Milan13
Smolík Tomáš31Soldát Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná AVrchní
rozhodčí:
Mls Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J.A.Komenského BlatnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jiří
Langer Aleš
 
 
Fencl Tomáš
Doležal Josef
 
 
     3210
2.Maňhal Daniel
Vavřinec Matěj
 
 
Štědrý Jan
Sassmann Jakub
 
 
     3120
3.Vavřinec MatějDoležal Josef     2321
4.Maňhal DanielSassmann Jakub     2322
5.Langer AlešFencl Tomáš     0323
6.Černý JiříŠtědrý Jan     3033
7.Maňhal DanielDoležal Josef     0334
8.Langer AlešSassmann Jakub     0335
9.Černý JiříFencl Tomáš     3045
10.Vavřinec MatějŠtědrý Jan     1346
11.Langer AlešDoležal Josef     0347
12.Černý JiříSassmann Jakub     3157
13.Vavřinec MatějFencl Tomáš     3267
14.Maňhal DanielŠtědrý Jan     1368
15.Černý JiříDoležal Josef     3078
16.Vavřinec MatějSassmann Jakub     3088
17.Maňhal DanielFencl Tomáš     3098
18.Langer AlešŠtědrý Jan     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vavřinec Matěj22Doležal Josef31
Maňhal Daniel13Sassmann Jakub22
Langer Aleš04Fencl Tomáš13
Černý Jiří40Štědrý Jan31
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy