Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:Vodňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33 Vodňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychlík Josef
Švrčina Tomáš
 
 
Borovka Tomáš
Hubáček Filip
 
 
     3010
2.Dvořák Martin
Soucha Jan
 
 
David Jakub
Kuba Michal
 
 
     3120
3.Soucha JanDavid Jakub     0321
4.Dvořák MartinBorovka Tomáš     0322
5.Rychlík JosefKuba Michal     3132
6.Švrčina TomášHubáček Filip     1333
7.Dvořák MartinDavid Jakub     0334
8.Rychlík JosefBorovka Tomáš     0335
9.Švrčina TomášKuba Michal     3145
10.Soucha JanHubáček Filip     1346
11.Rychlík JosefDavid Jakub     0347
12.Švrčina TomášBorovka Tomáš     0348
13.Soucha JanKuba Michal     1349
14.Dvořák MartinHubáček Filip     23410
15.Švrčina TomášDavid Jakub         
16.Soucha JanBorovka Tomáš         
17.Dvořák MartinKuba Michal         
18.Rychlík JosefHubáček Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soucha Jan03David Jakub30
Dvořák Martin03Borovka Tomáš30
Rychlík Josef12Kuba Michal12
Švrčina Tomáš12Hubáček Filip30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín BVrchní
rozhodčí:
Fesl Martin
HOSTUJÍCÍ:Blatná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaženec Dušan
Beneš Pavel ml.
 
 
Fleissig Jan
Trefný Jan
 
 
     1301
2.Vraspír Roman
Fesl Martin
 
 
Špeta Michal
Rojík Marek
 
 
     2302
3.Vraspír RomanŠpeta Michal     3012
4.Beneš Pavel ml.Fleissig Jan     1313
5.Blaženec DušanTrefný Jan     3123
6.Fesl MartinRojík Marek     3033
7.Beneš Pavel ml.Špeta Michal     1334
8.Blaženec DušanFleissig Jan     0335
9.Fesl MartinTrefný Jan     3045
10.Vraspír RomanRojík Marek     1346
11.Blaženec DušanŠpeta Michal     0347
12.Fesl MartinFleissig Jan     3257
13.Vraspír RomanTrefný Jan     0358
14.Beneš Pavel ml.Rojík Marek     3068
15.Fesl MartinŠpeta Michal     3278
16.Vraspír RomanFleissig Jan     2379
17.Beneš Pavel ml.Trefný Jan     3089
18.Blaženec DušanRojík Marek     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vraspír Roman13Špeta Michal22
Beneš Pavel ml.22Fleissig Jan31
Blaženec Dušan22Trefný Jan13
Fesl Martin40Rojík Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VS Tábor AVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Petr
Strouhal Jiří
 
 
Žák František
Krotký Marek
 
 
     2301
2.Karlík Zdeněk
Zubčák Patrik
 
 
Gruber Josef
Liška Marek
 
 
     3111
3.Zubčák PatrikGruber Josef     1312
4.Procházka PetrKrotký Marek     3222
5.Karlík ZdeněkLiška Marek     1323
6.Strouhal JiříŽák František     1324
7.Procházka PetrGruber Josef     3134
8.Karlík ZdeněkKrotký Marek     2335
9.Strouhal JiříLiška Marek     1336
10.Zubčák PatrikŽák František     3246
11.Karlík ZdeněkGruber Josef     3156
12.Strouhal JiříKrotký Marek     1357
13.Zubčák PatrikLiška Marek     3067
14.Procházka PetrŽák František     3177
15.Strouhal JiříGruber Josef     1378
16.Zubčák PatrikKrotký Marek     1379
17.Procházka PetrLiška Marek     3289
18.Karlík ZdeněkŽák František     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zubčák Patrik22Gruber Josef22
Procházka Petr40Krotký Marek31
Karlík Zdeněk22Liška Marek22
Strouhal Jiří04Žák František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES AVrchní
rozhodčí:
Hložek Pavel
HOSTUJÍCÍ:Přídolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31 DDM Soběslav BANES A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Hložek Tomáš
 
 
Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
     3010
2.Vondruška Filip
Dobiáš Ladislav
 
 
Kamera Josef
Betka Kamil
 
 
     2311
3.Dobiáš LadislavKamera Josef     3121
4.Vondruška FilipVochozka Roman     1322
5.Hložek TomášStrapek Josef     3232
6.Novotný PetrBetka Kamil     3042
7.Vondruška FilipKamera Josef     0343
8.Hložek TomášVochozka Roman     3153
9.Novotný PetrStrapek Josef     3163
10.Dobiáš LadislavBetka Kamil     0364
11.Hložek TomášKamera Josef     2365
12.Novotný PetrVochozka Roman     3175
13.Dobiáš LadislavStrapek Josef     0376
14.Vondruška FilipBetka Kamil     3286
15.Novotný PetrKamera Josef     3096
16.Dobiáš LadislavVochozka Roman     0397
17.Vondruška FilipStrapek Josef     32107
18.Hložek TomášBetka Kamil     32  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobiáš Ladislav13Kamera Josef22
Vondruška Filip22Vochozka Roman22
Hložek Tomáš21Strapek Josef13
Novotný Petr40Betka Kamil12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA Bechyně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní tělocvična ZŠ školní 293Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pučégl Pavel
Soldát Tomáš
 
 
Fencl Tomáš
Štědrý Jan
 
 
     3010
2.Kupilík Ondřej
Alexa Jiří
 
 
Sassmann Jakub
Doležal Josef
 
 
     3120
3.Pučégl PavelDoležal Josef     3130
4.Alexa JiříSassmann Jakub     3040
5.Soldát TomášFencl Tomáš     3050
6.Kupilík OndřejŠtědrý Jan     3060
7.Alexa JiříDoležal Josef     3070
8.Soldát TomášSassmann Jakub     3280
9.Kupilík OndřejFencl Tomáš     3090
10.Pučégl PavelŠtědrý Jan     0391
11.Soldát TomášDoležal Josef     1392
12.Kupilík OndřejSassmann Jakub     30102
13.Pučégl PavelFencl Tomáš         
14.Alexa JiříŠtědrý Jan         
15.Kupilík OndřejDoležal Josef         
16.Pučégl PavelSassmann Jakub         
17.Alexa JiříFencl Tomáš         
18.Soldát Tomᚊtědrý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pučégl Pavel11Doležal Josef12
Alexa Jiří20Sassmann Jakub03
Soldát Tomáš21Fencl Tomáš02
Kupilík Ondřej30Štědrý Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná AVrchní
rozhodčí:
Langer Aleš
HOSTUJÍCÍ:OST Kardašova Řečice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J.A.Komenského BlatnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:59Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:14 Blatná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jiří
Vonášek Jan
 
 
Kozel Jaroslav
Vodáková Táňa
 
 
     3110
2.Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
Smolík Tomáš
Smolík Jan
 
 
     3220
3.Vavřinec MatějSmolík Tomáš     3030
4.Maňhal DanielVodáková Táňa     3040
5.Černý JiříSmolík Jan     3050
6.Vonášek JanKozel Jaroslav     0351
7.Maňhal DanielSmolík Tomáš     0352
8.Černý JiříVodáková Táňa     3062
9.Vonášek JanSmolík Jan     0363
10.Vavřinec MatějKozel Jaroslav     3073
11.Černý JiříSmolík Tomáš     3083
12.Vonášek JanVodáková Táňa     3293
13.Vavřinec MatějSmolík Jan     30103
14.Maňhal DanielKozel Jaroslav         
15.Vonášek JanSmolík Tomáš         
16.Vavřinec MatějVodáková Táňa         
17.Maňhal DanielSmolík Jan         
18.Černý JiříKozel Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vavřinec Matěj30Smolík Tomáš12
Maňhal Daniel11Vodáková Táňa03
Černý Jiří30Smolík Jan12
Vonášek Jan12Kozel Jaroslav11
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy