Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín BVrchní
rozhodčí:
Fesl Martin
HOSTUJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29 OST Velešín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaženec Dušan
Kamera Josef ml.
 
 
Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 
     3010
2.Vraspír Roman
Fesl Martin
 
 
Soucha Jan
Böhm Pavel
 
 
     3120
3.Vraspír RomanDvořák Martin     0321
4.Kamera Josef ml.Švrčina Tomáš     3131
5.Blaženec DušanBöhm Pavel     0332
6.Fesl MartinSoucha Jan     3142
7.Kamera Josef ml.Dvořák Martin     2343
8.Blaženec DušanŠvrčina Tomáš     2344
9.Fesl MartinBöhm Pavel     3054
10.Vraspír RomanSoucha Jan     3164
11.Blaženec DušanDvořák Martin     2365
12.Fesl MartinŠvrčina Tomáš     2366
13.Vraspír RomanBöhm Pavel     0367
14.Kamera Josef ml.Soucha Jan     3077
15.Fesl MartinDvořák Martin     3287
16.Vraspír RomanŠvrčina Tomáš     3097
17.Kamera Josef ml.Böhm Pavel     32107
18.Blaženec DušanSoucha Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraspír Roman22Dvořák Martin31
Kamera Josef ml.31Švrčina Tomáš22
Blaženec Dušan03Böhm Pavel22
Fesl Martin31Soucha Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES AVrchní
rozhodčí:
Hložek Pavel
HOSTUJÍCÍ:VS Tábor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36 VS Tábor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Holub Josef
 
 
Strouhal Jiří
Procházka Petr
 
 
     3110
2.Matějů Václav
Vondruška Filip
 
 
Zubčák Patrik
Karlík Zdeněk
 
 
     2311
3.Holub JosefStrouhal Jiří     0312
4.Vondruška FilipProcházka Petr     3122
5.Matějů VáclavZubčák Patrik     2323
6.Novotný PetrKarlík Zdeněk     3033
7.Vondruška FilipStrouhal Jiří     2334
8.Matějů VáclavProcházka Petr     1335
9.Novotný PetrZubčák Patrik     3145
10.Holub JosefKarlík Zdeněk     1346
11.Matějů VáclavStrouhal Jiří     3056
12.Novotný PetrProcházka Petr     3166
13.Holub JosefZubčák Patrik     0367
14.Vondruška FilipKarlík Zdeněk     0368
15.Novotný PetrStrouhal Jiří     3278
16.Holub JosefProcházka Petr     1379
17.Vondruška FilipZubčák Patrik     13710
18.Matějů VáclavKarlík Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holub Josef04Strouhal Jiří22
Vondruška Filip13Procházka Petr22
Matějů Václav12Zubčák Patrik31
Novotný Petr40Karlík Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná AVrchní
rozhodčí:
Trefný Jan
HOSTUJÍCÍ:RUFA Bechyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Komenského BlatnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:22 Blatná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jiří
Vonášek Jan
 
 
Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
     3210
2.Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
Pučégl Pavel
Soldát Tomáš
 
 
     3120
3.Vavřinec MatějKupilík Ondřej     3230
4.Černý JiříAlexa Jiří     3240
5.Vonášek JanSoldát Tomáš     0341
6.Maňhal DanielPučégl Pavel     3051
7.Černý JiříKupilík Ondřej     3161
8.Vonášek JanAlexa Jiří     1362
9.Maňhal DanielSoldát Tomáš     3172
10.Vavřinec MatějPučégl Pavel     3082
11.Vonášek JanKupilík Ondřej     0383
12.Maňhal DanielAlexa Jiří     0384
13.Vavřinec MatějSoldát Tomáš     3194
14.Černý JiříPučégl Pavel     30104
15.Maňhal DanielKupilík Ondřej         
16.Vavřinec MatějAlexa Jiří         
17.Černý JiříSoldát Tomáš         
18.Vonášek JanPučégl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vavřinec Matěj30Kupilík Ondřej12
Černý Jiří30Alexa Jiří21
Vonášek Jan03Soldát Tomáš12
Maňhal Daniel21Pučégl Pavel03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel AVrchní
rozhodčí:
Štetina
HOSTUJÍCÍ:OST Kardašova Řečice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26 KST Orel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Jan
Štědrý Jan
 
 
Kozel Jaroslav
Vodáková Táňa
 
 
     3210
2.Fencl Tomáš
Sassmann Jakub
 
 
Smolík Tomáš
Peterka Vladimír
 
 
     3220
3.Sassmann JakubVodáková Táňa     3030
4.Štědrý JanSmolík Tomáš     0331
5.Vlk JanKozel Jaroslav     3041
6.Fencl TomášPeterka Vladimír     1342
7.Štědrý JanVodáková Táňa     3052
8.Vlk JanSmolík Tomáš     0353
9.Fencl TomášKozel Jaroslav     1354
10.Sassmann JakubPeterka Vladimír     3164
11.Vlk JanVodáková Táňa     3074
12.Fencl TomášSmolík Tomáš     1375
13.Sassmann JakubKozel Jaroslav     3285
14.Štědrý JanPeterka Vladimír     3295
15.Fencl TomášVodáková Táňa     32105
16.Sassmann JakubSmolík Tomáš         
17.Štědrý JanKozel Jaroslav         
18.Vlk JanPeterka Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sassmann Jakub30Vodáková Táňa04
Štědrý Jan21Smolík Tomáš30
Vlk Jan21Kozel Jaroslav12
Fencl Tomáš13Peterka Vladimír12
-



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice BVrchní
rozhodčí:
Bauer Jan nejst.
HOSTUJÍCÍ:Přídolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Josef
Heinzl Lukáš
 
 
Kamera Josef
Škopek Stanislav
 
 
     3210
2.Krotký Marek
Kadlec Pavel
 
 
Strapek Josef
Betka Kamil
 
 
     3120
3.Gruber JosefKamera Josef     1321
4.Krotký MarekŠkopek Stanislav     0322
5.Kadlec PavelStrapek Josef     2323
6.Heinzl LukášBetka Kamil     3233
7.Krotký MarekKamera Josef     3243
8.Kadlec PavelŠkopek Stanislav     1344
9.Heinzl LukášStrapek Josef     3154
10.Gruber JosefBetka Kamil     2355
11.Kadlec PavelKamera Josef     0356
12.Heinzl Lukᚊkopek Stanislav     3066
13.Gruber JosefStrapek Josef     3176
14.Krotký MarekBetka Kamil     3186
15.Heinzl LukášKamera Josef     0387
16.Gruber JosefŠkopek Stanislav     3197
17.Krotký MarekStrapek Josef     1398
18.Kadlec PavelBetka Kamil     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gruber Josef22Kamera Josef31
Krotký Marek22Škopek Stanislav22
Kadlec Pavel04Strapek Josef22
Heinzl Lukáš31Betka Kamil22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vodňany AVrchní
rozhodčí:
Bauer Jiří
HOSTUJÍCÍ:Blatná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:8 Vodňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Kuba Michal
 
 
Kallmünzer Luboš
Mach Ladislav
 
 
     3010
2.Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
Fleissig Jan
Rojík Marek
 
 
     3020
3.Borovka TomášKallmünzer Luboš     3030
4.Hach MartinFleissig Jan     1331
5.David JakubRojík Marek     3141
6.Kuba MichalMach Ladislav     3051
7.Hach MartinKallmünzer Luboš     3061
8.David JakubFleissig Jan     2362
9.Kuba MichalRojík Marek     3072
10.Borovka TomášMach Ladislav     3082
11.David JakubKallmünzer Luboš     3092
12.Kuba MichalFleissig Jan     31102
13.Borovka TomášRojík Marek         
14.Hach MartinMach Ladislav         
15.Kuba MichalKallmünzer Luboš         
16.Borovka TomášFleissig Jan         
17.Hach MartinRojík Marek         
18.David JakubMach Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borovka Tomáš20Kallmünzer Luboš03
Hach Martin11Fleissig Jan21
David Jakub21Rojík Marek02
Kuba Michal30Mach Ladislav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy