Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná BVrchní
rozhodčí:
Langer Aleš
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J. A. Komenského BlatnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:38 KST Orel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špeta Michal
Rojík Marek
 
 
Fencl Tomáš
Sassmann Jakub
 
 
     3210
2.Trefný Jan
Fleissig Jan
 
 
Vlk Jan
Štědrý Jan
 
 
     3220
3.Trefný JanŠtědrý Jan     1321
4.Fleissig JanSassmann Jakub     2322
5.Rojík MarekVlk Jan     0323
6.Špeta MichalFencl Tomáš     3233
7.Fleissig JanŠtědrý Jan     0334
8.Rojík MarekSassmann Jakub     2335
9.Špeta MichalVlk Jan     1336
10.Trefný JanFencl Tomáš     3146
11.Rojík MarekŠtědrý Jan     0347
12.Špeta MichalSassmann Jakub     3157
13.Trefný JanVlk Jan     0358
14.Fleissig JanFencl Tomáš     0359
15.Špeta MichalŠtědrý Jan     13510
16.Trefný JanSassmann Jakub     31  
17.Fleissig JanVlk Jan         
18.Rojík MarekFencl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trefný Jan12Štědrý Jan40
Fleissig Jan03Sassmann Jakub21
Rojík Marek03Vlk Jan30
Špeta Michal22Fencl Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vodňany AVrchní
rozhodčí:
David Jakub
HOSTUJÍCÍ:OST Kardašova Řečice ARozhodčí:David Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Hřebeček Jan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Dvořák Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10414:334Vodňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovka Tomáš
Hubáček Filip
 
 
Šustr Michal
Kozel Jaroslav
 
 
586  3010
2.Hach Martin
Svoboda David
 
 
Smolík Tomáš
Smolík Jan
 
 
-8-6-10  0311
3.Svoboda DavidSmolík Jan-891011 3121
4.Borovka TomášSmolík Tomáš65-910 3131
5.Hach MartinKozel Jaroslav668  3041
6.Hubáček FilipŠustr Michal627  3051
7.Borovka TomášSmolík Jan-979-273261
8.Hach MartinSmolík Tomáš56-97 3171
9.Hubáček FilipKozel Jaroslav6-9109 3181
10.Svoboda DavidŠustr Michal99-99 3191
11.Hach MartinSmolík Jan889  30101
12.Hubáček FilipSmolík Tomáš         
13.Svoboda DavidKozel Jaroslav         
14.Borovka Tomᚊustr Michal         
15.Hubáček FilipSmolík Jan         
16.Svoboda DavidSmolík Tomáš         
17.Borovka TomášKozel Jaroslav         
18.Hach MartinŠustr Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda David20Smolík Jan03
Borovka Tomáš20Smolík Tomáš02
Hach Martin30Kozel Jaroslav02
Hubáček Filip20Šustr Michal02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Přídolí AVrchní
rozhodčí:
Chromý Miloš
HOSTUJÍCÍ:Blatná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PřídolíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:30 Blatná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strapek Josef
Betka Kamil
 
 
Šišková Věra
Kostner Jiří
 
 
     3010
2.Škopek Stanislav
Kamera Josef
 
 
Černý Jiří
Maňhal Daniel
 
 
     0311
3.Strapek JosefČerný Jiří     1312
4.Betka KamilMaňhal Daniel     2313
5.Škopek StanislavKostner Jiří     1314
6.Kamera JosefŠišková Věra     3024
7.Betka KamilČerný Jiří     0325
8.Škopek StanislavMaňhal DanielWO    0326
9.Kamera JosefKostner Jiří     3036
10.Strapek JosefŠišková Věra     3046
11.Škopek StanislavČerný JiříWO    0347
12.Kamera JosefMaňhal Daniel     1348
13.Strapek JosefKostner Jiří     3058
14.Betka KamilŠišková Věra     3068
15.Kamera JosefČerný Jiří     1369
16.Strapek JosefMaňhal Daniel     03610
17.Betka KamilKostner Jiří         
18.Škopek StanislavŠišková Věra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strapek Josef22Černý Jiří30
Betka Kamil12Maňhal Daniel30
Škopek Stanislav01Kostner Jiří12
Kamera Josef22Šišková Věra03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice BVrchní
rozhodčí:
Bauer Jan nejst.
HOSTUJÍCÍ:RUFA Bechyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Marek
Heinzl Lukáš
 
 
Pučégl Pavel
Syrovátka Jan
 
 
     2301
2.Gruber Josef
Krotký Marek
 
 
Kupilík Ondřej
Alexa Jiří
 
 
     1302
3.Liška MarekSyrovátka Jan     1303
4.Krotký MarekAlexa Jiří     0304
5.Heinzl LukášPučégl Pavel     3214
6.Gruber JosefKupilík Ondřej     3024
7.Krotký MarekSyrovátka Jan     1325
8.Heinzl LukášAlexa Jiří     0326
9.Gruber JosefPučégl Pavel     0327
10.Liška MarekKupilík Ondřej     3137
11.Heinzl LukášSyrovátka Jan     3047
12.Gruber JosefAlexa Jiří     0348
13.Liška MarekPučégl Pavel     3158
14.Krotký MarekKupilík Ondřej     1359
15.Gruber JosefSyrovátka Jan     3069
16.Liška MarekAlexa Jiří     03610
17.Krotký MarekPučégl Pavel         
18.Heinzl LukášKupilík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Liška Marek22Syrovátka Jan22
Krotký Marek03Alexa Jiří40
Heinzl Lukáš21Pučégl Pavel12
Gruber Josef22Kupilík Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav BANES ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soucha Jan
Hornych Jiří
 
 
Hložek Tomáš
Novotný Petr
 
 
     3210
2.Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 
Zeman Lukáš
Novotný Martin
 
 
     3020
3.Soucha JanZeman Lukáš     1321
4.Švrčina TomášNovotný Petr     2322
5.Hornych JiříHložek Tomáš     1323
6.Dvořák MartinNovotný Martin     3133
7.Švrčina TomášZeman Lukáš     3143
8.Hornych JiříNovotný Petr     2344
9.Dvořák MartinHložek Tomáš     0345
10.Soucha JanNovotný Martin     3055
11.Hornych JiříZeman Lukáš     0356
12.Dvořák MartinNovotný Petr     0357
13.Soucha JanHložek Tomáš     1358
14.Švrčina TomášNovotný Martin     3268
15.Dvořák MartinZeman Lukáš     3078
16.Soucha JanNovotný Petr     3188
17.Švrčina TomášHložek Tomáš     1389
18.Hornych JiříNovotný Martin     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soucha Jan22Zeman Lukáš22
Švrčina Tomáš22Novotný Petr31
Hornych Jiří13Hložek Tomáš40
Dvořák Martin22Novotný Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín BVrchní
rozhodčí:
Fesl Martin
HOSTUJÍCÍ:VS Tábor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23 OST Velešín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaženec Dušan
Procházka Jaroslav
 
 
Lachout Jaroslav
Karlík Zdeněk
 
 
     3110
2.Fesl Martin
Vraspír Roman
 
 
Procházka Petr
Strouhal Jiří
 
 
     3020
3.Vraspír RomanProcházka Petr     3230
4.Procházka JaroslavStrouhal Jiří     2331
5.Blaženec DušanKarlík Zdeněk     0332
6.Fesl MartinLachout Jaroslav     3142
7.Procházka JaroslavProcházka Petr     1343
8.Blaženec DušanStrouhal Jiří     1344
9.Fesl MartinKarlík Zdeněk     3054
10.Vraspír RomanLachout Jaroslav     3264
11.Blaženec DušanProcházka Petr     0365
12.Fesl MartinStrouhal Jiří     3075
13.Vraspír RomanKarlík Zdeněk     3185
14.Procházka JaroslavLachout Jaroslav     3195
15.Fesl MartinProcházka Petr     30105
16.Vraspír RomanStrouhal Jiří         
17.Procházka JaroslavKarlík Zdeněk         
18.Blaženec DušanLachout Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraspír Roman30Procházka Petr22
Procházka Jaroslav12Strouhal Jiří21
Blaženec Dušan03Karlík Zdeněk12
Fesl Martin40Lachout Jaroslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy