Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice BVrchní
rozhodčí:
Bauer Jan nejst.
HOSTUJÍCÍ:Blatná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:22 TTC Libín Prachatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Marek
Krotký Marek
 
 
Trefný Jan
Lukáš Ondřej
 
 
     3010
2.Heinzl Lukáš
Gruber Josef
 
 
Špeta Michal
Rojík Marek
 
 
     3020
3.Gruber JosefŠpeta Michal     1321
4.Heinzl LukášTrefný Jan     1322
5.Liška MarekRojík Marek     3032
6.Krotký MarekLukáš Ondřej     3142
7.Heinzl Lukᚊpeta Michal     0343
8.Liška MarekTrefný Jan     0344
9.Krotký MarekRojík Marek     2345
10.Gruber JosefLukáš Ondřej     3055
11.Liška MarekŠpeta Michal     3165
12.Krotký MarekTrefný Jan     3275
13.Gruber JosefRojík Marek     2376
14.Heinzl LukášLukáš Ondřej     3086
15.Krotký MarekŠpeta Michal     3096
16.Gruber JosefTrefný Jan     30106
17.Heinzl LukášRojík Marek         
18.Liška MarekLukáš Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gruber Josef22Špeta Michal22
Heinzl Lukáš12Trefný Jan22
Liška Marek21Rojík Marek21
Krotký Marek31Lukáš Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Přídolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vodňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PřídolíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1018:36 Vodňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamera Josef
 
 
Hach Martin
Kuba Michal
 
 
WO    0301
2.Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
Borovka Tomáš
Hubáček Filip
 
 
     0302
3.Vochozka RomanBorovka Tomáš     0303
4.Strapek JosefHach Martin     3113
5.Kamera JosefHubáček Filip     3223
6.Kuba MichalWO    0324
7.Strapek JosefBorovka Tomáš     0325
8.Kamera JosefHach Martin     3135
9.Hubáček FilipWO    0336
10.Vochozka RomanKuba Michal     3046
11.Kamera JosefBorovka Tomáš     0347
12.Hach MartinWO    0348
13.Vochozka RomanHubáček Filip     3258
14.Strapek JosefKuba Michal     3068
15.Borovka TomášWO    0369
16.Vochozka RomanHach Martin     03610
17.Strapek JosefHubáček Filip         
18.Kamera JosefKuba Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vochozka Roman22Borovka Tomáš30
Strapek Josef21Hach Martin12
Kamera Josef21Hubáček Filip02
   Kuba Michal02
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel AVrchní
rozhodčí:
Štětina
HOSTUJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9 KST Orel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Jan
Fencl Tomáš
 
 
Soucha Jan
Böhm Pavel
 
 
     3110
2.Štědrý Jan
Sassmann Jakub
 
 
Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 
     3020
3.Sassmann JakubDvořák Martin     3130
4.Štědrý JanBöhm Pavel     3140
5.Vlk JanŠvrčina Tomáš     3150
6.Fencl TomášSoucha Jan     3060
7.Štědrý JanDvořák Martin     3070
8.Vlk JanBöhm Pavel     3180
9.Fencl Tomᚊvrčina Tomáš     3290
10.Sassmann JakubSoucha Jan     32100
11.Vlk JanDvořák Martin         
12.Fencl TomášBöhm Pavel         
13.Sassmann JakubŠvrčina Tomáš         
14.Štědrý JanSoucha Jan         
15.Fencl TomášDvořák Martin         
16.Sassmann JakubBöhm Pavel         
17.Štědrý JanŠvrčina Tomáš         
18.Vlk JanSoucha Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sassmann Jakub20Dvořák Martin02
Štědrý Jan20Böhm Pavel02
Vlk Jan20Švrčina Tomáš02
Fencl Tomáš20Soucha Jan02
-



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Kardašova Řečice AVrchní
rozhodčí:
Smolík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kardašova ŘečiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozel Jaroslav
Peterka Vladimír
 
 
Vraspír Roman
Fesl Martin
 
 
     3210
2.Smolík Tomáš
Smolík Jan
 
 
Kamera Josef ml.
Blaženec Dušan
 
 
     2311
3.Kozel JaroslavVraspír Roman     3221
4.Peterka VladimírFesl Martin     1322
5.Smolík JanKamera Josef ml.     3232
6.Smolík TomášBlaženec Dušan     3042
7.Peterka VladimírVraspír Roman     0343
8.Smolík JanFesl Martin     3253
9.Smolík TomášKamera Josef ml.     1354
10.Kozel JaroslavBlaženec Dušan     3264
11.Smolík JanVraspír Roman     3174
12.Smolík TomášFesl Martin     2375
13.Kozel JaroslavKamera Josef ml.     0376
14.Peterka VladimírBlaženec Dušan     1377
15.Smolík TomášVraspír Roman     3087
16.Kozel JaroslavFesl Martin     0388
17.Peterka VladimírKamera Josef ml.     0389
18.Smolík JanBlaženec Dušan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozel Jaroslav22Vraspír Roman13
Peterka Vladimír04Fesl Martin31
Smolík Jan40Kamera Josef ml.31
Smolík Tomáš22Blaženec Dušan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná AVrchní
rozhodčí:
Langer Aleš
HOSTUJÍCÍ:VS Tábor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Komenského BlatnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:19 Blatná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jiří
Kostner Jiří
 
 
Strouhal Jiří
Děd Lukáš
 
 
     3110
2.Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
Losos Radek
Karlík Zdeněk
 
 
     3120
3.Maňhal DanielStrouhal Jiří     3130
4.Kostner JiříDěd Lukáš     0331
5.Černý JiříKarlík Zdeněk     3041
6.Vavřinec MatějLosos Radek     3051
7.Kostner JiříStrouhal Jiří     0352
8.Černý JiříDěd Lukáš     3062
9.Vavřinec MatějKarlík Zdeněk     0363
10.Maňhal DanielLosos Radek     3073
11.Černý JiříStrouhal Jiří     3083
12.Vavřinec MatějDěd Lukáš     3093
13.Maňhal DanielKarlík Zdeněk     0394
14.Kostner JiříLosos Radek     1395
15.Vavřinec MatějStrouhal Jiří     31105
16.Maňhal DanielDěd Lukáš     30  
17.Kostner JiříKarlík Zdeněk         
18.Černý JiříLosos Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maňhal Daniel21Strouhal Jiří13
Kostner Jiří03Děd Lukáš12
Černý Jiří30Karlík Zdeněk21
Vavřinec Matěj31Losos Radek12
Bez připomíek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA Bechyně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav BANES ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Školní ul.č.p.293Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2017 20:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soldát Tomáš
Pučégl Pavel
 
 
Matějů Václav
Vondruška Filip
 
 
     0301
2.Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
Novotný Petr
Hložek Tomáš
 
 
     3011
3.Kupilík OndřejVondruška Filip     3021
4.Soldát TomášHložek Tomáš     3131
5.Alexa JiříNovotný Petr     3041
6.Pučégl PavelMatějů Václav     0342
7.Soldát TomášVondruška Filip     3252
8.Alexa JiříHložek Tomáš     3062
9.Pučégl PavelNovotný Petr     3272
10.Kupilík OndřejMatějů Václav     1373
11.Alexa JiříVondruška Filip     3083
12.Pučégl PavelHložek Tomáš     3193
13.Kupilík OndřejNovotný Petr     2394
14.Soldát TomášMatějů Václav     1395
15.Pučégl PavelVondruška Filip     30105
16.Kupilík OndřejHložek Tomáš         
17.Soldát TomášNovotný Petr         
18.Alexa JiříMatějů Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kupilík Ondřej12Vondruška Filip04
Soldát Tomáš21Hložek Tomáš03
Alexa Jiří30Novotný Petr12
Pučégl Pavel31Matějů Václav30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy