Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná BVrchní
rozhodčí:
Langer Aleš
HOSTUJÍCÍ:RUFA Bechyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J. A. Komenského - tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:38 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trefný Jan
Fleissig Jan
 
 
Pučégl Pavel
Soldát Tomáš
 
 
     2301
2.Špeta Michal
Rojík Marek
 
 
Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
     1302
3.Fleissig JanPučégl Pavel     3212
4.Trefný JanSoldát Tomáš     1313
5.Rojík MarekAlexa Jiří     1314
6.Špeta MichalKupilík Ondřej     3124
7.Trefný JanPučégl Pavel     3134
8.Rojík MarekSoldát Tomáš     0335
9.Špeta MichalAlexa Jiří     3045
10.Fleissig JanKupilík Ondřej     0346
11.Rojík MarekPučégl Pavel     0347
12.Špeta MichalSoldát Tomáš     3157
13.Fleissig JanAlexa Jiří     0358
14.Trefný JanKupilík Ondřej     0359
15.Špeta MichalPučégl Pavel     3269
16.Fleissig JanSoldát Tomáš     3179
17.Trefný JanAlexa Jiří     13710
18.Rojík MarekKupilík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fleissig Jan22Pučégl Pavel13
Trefný Jan13Soldát Tomáš22
Rojík Marek03Alexa Jiří31
Špeta Michal40Kupilík Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vodňany AVrchní
rozhodčí:
David Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Blatná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19 Vodňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Černý Jiří
Vonášek Jan
 
 
     3210
2.Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
     3120
3.Borovka TomášVavřinec Matěj     3230
4.Hach MartinČerný Jiří     3140
5.Hubáček FilipMaňhal Daniel     2341
6.David JakubVonášek Jan     3151
7.Hach MartinVavřinec Matěj     1352
8.Hubáček FilipČerný Jiří     3262
9.David JakubMaňhal Daniel     3172
10.Borovka TomášVonášek Jan     3082
11.Hubáček FilipVavřinec Matěj     0383
12.David JakubČerný Jiří     3093
13.Borovka TomášMaňhal Daniel     30103
14.Hach MartinVonášek Jan         
15.David JakubVavřinec Matěj         
16.Borovka TomášČerný Jiří         
17.Hach MartinMaňhal Daniel         
18.Hubáček FilipVonášek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borovka Tomáš30Vavřinec Matěj21
Hach Martin11Černý Jiří03
Hubáček Filip12Maňhal Daniel12
David Jakub30Vonášek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VS Tábor AVrchní
rozhodčí:
Šmahlík Libor
HOSTUJÍCÍ:OST Kardašova Řečice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33 OST Kardašova Řečice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karlík Zdeněk
Zubčák Patrik
 
 
Smolík Tomáš
Smolík Jan
 
 
     0301
2.Procházka Petr
Děd Lukáš
 
 
Peterka Vladimír
Kozel Jaroslav
 
 
     3011
3.Procházka PetrSmolík Jan     0312
4.Karlík ZdeněkSmolík Tomáš     2313
5.Děd LukášPeterka Vladimír     3123
6.Zubčák PatrikKozel Jaroslav     3033
7.Karlík ZdeněkSmolík Jan     2334
8.Děd LukášSmolík Tomáš     1335
9.Zubčák PatrikPeterka Vladimír     3045
10.Procházka PetrKozel Jaroslav     0346
11.Děd LukášSmolík Jan     0347
12.Zubčák PatrikSmolík Tomáš     3157
13.Procházka PetrPeterka Vladimír     3167
14.Karlík ZdeněkKozel Jaroslav     1368
15.Zubčák PatrikSmolík Jan     0369
16.Procházka PetrSmolík Tomáš     03610
17.Karlík ZdeněkPeterka Vladimír         
18.Děd LukášKozel Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Petr13Smolík Jan40
Karlík Zdeněk03Smolík Tomáš31
Děd Lukáš12Peterka Vladimír03
Zubčák Patrik31Kozel Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES AVrchní
rozhodčí:
Hložek Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobiáš Ladislav
Pešek Ondřej
 
 
Sassmann Jakub
Doležal Josef
 
 
     3010
2.Matějů Václav
Hložek Tomáš
 
 
Vlk Jan
Štědrý Jan
 
 
     1311
3.Hložek Tomᚊtědrý Jan     2312
4.Dobiáš LadislavSassmann Jakub     3122
5.Matějů VáclavVlk Jan     1323
6.Pešek OndřejDoležal Josef     3033
7.Dobiáš LadislavŠtědrý Jan     3243
8.Matějů VáclavSassmann Jakub     1344
9.Pešek OndřejVlk Jan     1345
10.Hložek TomášDoležal Josef     1346
11.Matějů VáclavŠtědrý Jan     3156
12.Pešek OndřejSassmann Jakub     3266
13.Hložek TomášVlk Jan     2367
14.Dobiáš LadislavDoležal Josef     3077
15.Pešek OndřejŠtědrý Jan     1378
16.Hložek TomášSassmann Jakub     3088
17.Dobiáš LadislavVlk Jan     0389
18.Matějů VáclavDoležal Josef     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hložek Tomáš13Štědrý Jan22
Dobiáš Ladislav31Sassmann Jakub13
Matějů Václav22Vlk Jan40
Pešek Ondřej22Doležal Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:Přídolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Hluboká n.Vlt.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:39 Přídolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 
Kamera Josef
Škopek Stanislav
 
 
     3210
2.Hornych Jiří
Soucha Jan
 
 
Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
     1311
3.Soucha JanKamera Josef     3121
4.Dvořák MartinVochozka Roman     2322
5.Hornych JiříStrapek Josef     0323
6.Švrčina TomášBetka Kamil     3033
7.Dvořák MartinKamera Josef     0334
8.Hornych JiříVochozka Roman     0335
9.Švrčina TomášStrapek Josef     3145
10.Soucha JanŠkopek Stanislav     3255
11.Hornych JiříKamera Josef     0356
12.Švrčina TomášVochozka Roman     1357
13.Soucha JanStrapek Josef     1358
14.Dvořák MartinŠkopek Stanislav     3168
15.Švrčina TomášKamera Josef     3278
16.Soucha JanVochozka Roman     1379
17.Dvořák MartinStrapek Josef     03710
18.Hornych JiříŠkopek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soucha Jan22Kamera Josef22
Dvořák Martin13Vochozka Roman40
Hornych Jiří03Strapek Josef31
Švrčina Tomáš31Betka Kamil01
   Škopek Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín BVrchní
rozhodčí:
Javořík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25 OST Velešín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamera Josef ml.
Blaženec Dušan
 
 
Liška Marek
Krotký Marek
 
 
     3210
2.Vraspír Roman
Fesl Martin
 
 
Gruber Josef
Heinzl Lukáš
 
 
     3120
3.Vraspír RomanGruber Josef     1321
4.Kamera Josef ml.Heinzl Lukáš     3031
5.Blaženec DušanLiška Marek     3141
6.Fesl MartinKrotký Marek     3051
7.Kamera Josef ml.Gruber Josef     3261
8.Blaženec DušanHeinzl Lukáš     2362
9.Fesl MartinLiška Marek     3172
10.Vraspír RomanKrotký Marek     2373
11.Blaženec DušanGruber Josef     0374
12.Fesl MartinHeinzl Lukáš     2375
13.Vraspír RomanLiška Marek     3285
14.Kamera Josef ml.Krotký Marek     3095
15.Fesl MartinGruber Josef     31105
16.Vraspír RomanHeinzl Lukáš         
17.Kamera Josef ml.Liška Marek         
18.Blaženec DušanKrotký Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraspír Roman12Gruber Josef22
Kamera Josef ml.30Heinzl Lukáš21
Blaženec Dušan12Liška Marek03
Fesl Martin31Krotký Marek12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy