Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vodňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:RUFA Bechyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17 Vodňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
     3110
2.Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
Pučégl Pavel
Soldát Tomáš
 
 
     3120
3.Borovka TomášKupilík Ondřej     2321
4.Hach MartinPučégl Pavel     3131
5.Hubáček FilipSoldát Tomáš     3141
6.David JakubAlexa Jiří     2342
7.Hach MartinKupilík Ondřej     3252
8.Hubáček FilipPučégl Pavel     1353
9.David JakubSoldát Tomáš     3163
10.Borovka TomášAlexa Jiří     3073
11.Hubáček FilipKupilík Ondřej     3083
12.David JakubPučégl Pavel     3193
13.Borovka TomášSoldát Tomáš     30103
14.Hach MartinAlexa Jiří         
15.David JakubKupilík Ondřej         
16.Borovka TomášPučégl Pavel         
17.Hach MartinSoldát Tomáš         
18.Hubáček FilipAlexa Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borovka Tomáš21Kupilík Ondřej12
Hach Martin20Pučégl Pavel12
Hubáček Filip21Soldát Tomáš03
David Jakub21Alexa Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná BVrchní
rozhodčí:
Mls Pavel
HOSTUJÍCÍ:Blatná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J. A. Komenského BlatnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:36 Blatná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rojík Marek
Špeta Michal
 
 
Černý Jiří
Vonášek Jan
 
 
     3210
2.Trefný Jan
Fleissig Jan
 
 
Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
     3220
3.Fleissig JanVonášek Jan     3130
4.Rojík MarekČerný Jiří     2331
5.Trefný JanVavřinec Matěj     0332
6.Špeta MichalMaňhal Daniel     1333
7.Rojík MarekVonášek Jan     2334
8.Trefný JanČerný Jiří     0335
9.Špeta MichalVavřinec Matěj     2336
10.Fleissig JanMaňhal Daniel     0337
11.Trefný JanVonášek Jan     3147
12.Špeta MichalČerný Jiří     2348
13.Fleissig JanVavřinec Matěj     0349
14.Rojík MarekMaňhal Daniel     13410
15.Špeta MichalVonášek Jan         
16.Fleissig JanČerný Jiří         
17.Rojík MarekVavřinec Matěj         
18.Trefný JanMaňhal Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fleissig Jan12Vonášek Jan12
Rojík Marek03Černý Jiří30
Trefný Jan12Vavřinec Matěj30
Špeta Michal03Maňhal Daniel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES AVrchní
rozhodčí:
Hložek Pavel
HOSTUJÍCÍ:OST Kardašova Řečice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33 OST Kardašova Řečice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klabík Vilém
Dobiáš Ladislav
 
 
Kozel Jaroslav
Peterka Vladimír
 
 
     3010
2.Holub Josef
Novotný Martin
 
 
Smolík Tomáš
Smolík Jan
 
 
     1311
3.Klabík VilémSmolík Jan     0312
4.Novotný MartinSmolík Tomáš     0313
5.Holub JosefVodáková Táňa     3023
6.Dobiáš LadislavKozel Jaroslav     3133
7.Novotný MartinSmolík Jan     2334
8.Holub JosefSmolík Tomáš     1335
9.Dobiáš LadislavVodáková Táňa     3145
10.Klabík VilémKozel Jaroslav     0346
11.Holub JosefSmolík Jan     0347
12.Dobiáš LadislavSmolík Tomáš     0348
13.Klabík VilémPeterka Vladimír     3158
14.Novotný MartinKozel Jaroslav     2359
15.Dobiáš LadislavSmolík Jan     13510
16.Klabík VilémSmolík Tomáš     03  
17.Novotný MartinPeterka Vladimír         
18.Holub JosefKozel Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klabík Vilém12Smolík Jan40
Novotný Martin03Smolík Tomáš30
Holub Josef12Vodáková Táňa02
Dobiáš Ladislav22Kozel Jaroslav21
   Peterka Vladimír01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VS Tábor AVrchní
rozhodčí:
Vaverová Hana
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:39 KST Orel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Petr
Děd Lukáš
 
 
Sassmann Jakub
Vlk Jan
 
 
     2301
2.Karlík Zdeněk
Lachout Jaroslav
 
 
Doležal Josef
Štědrý Jan
 
 
     3211
3.Procházka PetrŠtědrý Jan     3221
4.Děd LukášSassmann Jakub     1322
5.Lachout JaroslavVlk Jan     1323
6.Karlík ZdeněkDoležal Josef     1324
7.Děd Lukᚊtědrý Jan     3234
8.Lachout JaroslavSassmann Jakub     0335
9.Karlík ZdeněkVlk Jan     3145
10.Procházka PetrDoležal Josef     3255
11.Lachout JaroslavŠtědrý Jan     0356
12.Karlík ZdeněkSassmann Jakub     2357
13.Losos RadekVlk Jan     0358
14.Děd LukášDoležal Josef     1359
15.Karlík ZdeněkŠtědrý JanWO    03510
16.Losos RadekSassmann Jakub         
17.Děd LukášVlk Jan         
18.Lachout JaroslavDoležal Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Petr20Štědrý Jan12
Děd Lukáš12Sassmann Jakub30
Lachout Jaroslav03Vlk Jan21
Karlík Zdeněk12Doležal Josef21
Losos Radek01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín BVrchní
rozhodčí:
Javořík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Přídolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraspír Roman
Fesl Martin
 
 
Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
     3110
2.Blaženec Dušan
Procházka Jaroslav
 
 
Kamera Josef
Betka Kamil
 
 
     3020
3.Vraspír RomanKamera Josef     0321
4.Blaženec DušanVochozka Roman     0322
5.Procházka JaroslavStrapek Josef     0323
6.Fesl MartinBetka Kamil     3033
7.Blaženec DušanKamera Josef     0334
8.Procházka JaroslavVochozka Roman     1335
9.Fesl MartinStrapek Josef     3145
10.Vraspír RomanBetka Kamil     3255
11.Procházka JaroslavKamera Josef     3265
12.Fesl MartinVochozka Roman     3275
13.Vraspír RomanStrapek Josef     3285
14.Blaženec DušanBetka Kamil     0386
15.Fesl MartinKamera Josef     1387
16.Vraspír RomanVochozka Roman     3297
17.Blaženec DušanStrapek Josef     1398
18.Procházka JaroslavBetka Kamil     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraspír Roman31Kamera Josef31
Blaženec Dušan04Vochozka Roman22
Procházka Jaroslav13Strapek Josef22
Fesl Martin31Betka Kamil22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Hluboká n.Vlt.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10 Hluboká n. Vlt. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Hornych Jiří
Soucha Jan
 
 
Heinzl Lukáš
Krotký Marek
 
 
     3020
3.Hornych JiříHeinzl Lukáš     2321
4.Dvořák MartinKrotký Marek     3031
5.Soucha JanLiška Marek     3041
6.Švrčina TomášWO    3051
7.Dvořák MartinHeinzl Lukáš     1352
8.Soucha JanKrotký Marek     3262
9.Švrčina TomášLiška Marek     3072
10.Hornych JiříWO    3082
11.Soucha JanHeinzl Lukáš     3092
12.Švrčina TomášKrotký Marek     32102
13.Hornych JiříLiška Marek         
14.Dvořák Martin         
15.Švrčina TomášHeinzl Lukáš         
16.Hornych JiříKrotký Marek         
17.Dvořák MartinLiška Marek         
18.Soucha Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hornych Jiří01Heinzl Lukáš21
Dvořák Martin11Krotký Marek03
Soucha Jan30Liška Marek02
Švrčina Tomáš20   
WO30WO03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy