Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná BVrchní
rozhodčí:
Langer Aleš
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J. A. Komenského BlatnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35 TTC Libín Prachatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rojík Marek
Špeta Michal
 
 
Žák František
Liška Marek
 
 
     3010
2.Trefný Jan
Fleissig Jan
 
 
Heinzl Lukáš
Gruber Josef
 
 
     0311
3.Trefný JanGruber Josef     2312
4.Fleissig JanHeinzl Lukáš     1313
5.Rojík MarekLiška Marek     1314
6.Špeta MichalŽák František     3224
7.Fleissig JanGruber Josef     3034
8.Rojík MarekHeinzl Lukáš     1335
9.Špeta MichalLiška Marek     3145
10.Trefný JanŽák František     3155
11.Rojík MarekGruber Josef     0356
12.Špeta MichalHeinzl Lukáš     3066
13.Trefný JanLiška Marek     1367
14.Fleissig JanŽák František     3077
15.Špeta MichalGruber Josef     3187
16.Trefný JanHeinzl Lukáš     1388
17.Fleissig JanLiška Marek     0389
18.Rojík MarekŽák František     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trefný Jan13Gruber Josef22
Fleissig Jan22Heinzl Lukáš31
Rojík Marek04Liška Marek31
Špeta Michal40Žák František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vodňany AVrchní
rozhodčí:
David Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Přídolí ARozhodčí:Turek Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Jareš Martin
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Jarešová Klára
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5372:257Vodňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
David Jakub
 
 
Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
548  3010
2.Hubáček Filip
Svoboda David
 
 
Kamera Josef
Betka Kamil
 
 
145  3020
3.Borovka TomášKamera Josef986  3030
4.David JakubVochozka Roman588  3040
5.Hach MartinStrapek Josef69-13 3150
6.Hubáček FilipBetka Kamil77-84 3160
7.David JakubKamera Josef-10-136773270
8.Hach MartinVochozka Roman8-978 3180
9.Hubáček FilipStrapek Josef9107  3090
10.Borovka TomášBetka Kamil894  30100
11.Hach MartinKamera Josef         
12.Hubáček FilipVochozka Roman         
13.Borovka TomášStrapek Josef         
14.David JakubBetka Kamil         
15.Hubáček FilipKamera Josef         
16.Borovka TomášVochozka Roman         
17.David JakubStrapek Josef         
18.Hach MartinBetka Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borovka Tomáš20Kamera Josef02
David Jakub20Vochozka Roman02
Hach Martin20Strapek Josef02
Hubáček Filip20Betka Kamil02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17 Hluboká n. Vlt. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hornych Jiří
Soucha Jan
 
 
Vrzal Pavel
Sassmann Jakub
 
 
     3110
2.Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 
Štědrý Jan
Vlk Jan
 
 
     2311
3.Soucha JanSassmann Jakub     0312
4.Hornych JiříVlk Jan     3122
5.Švrčina TomášVrzal Pavel     3032
6.Dvořák MartinŠtědrý Jan     3242
7.Hornych JiříSassmann Jakub     3152
8.Švrčina TomášVlk Jan     3162
9.Dvořák MartinVrzal Pavel     3072
10.Soucha JanŠtědrý Jan     0373
11.Švrčina TomášSassmann Jakub     3083
12.Dvořák MartinVlk Jan     3193
13.Soucha JanVrzal Pavel     31103
14.Hornych JiříŠtědrý Jan         
15.Dvořák MartinSassmann Jakub         
16.Soucha JanVlk Jan         
17.Hornych JiříVrzal Pavel         
18.Švrčina Tomᚊtědrý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soucha Jan12Sassmann Jakub12
Hornych Jiří20Vlk Jan03
Švrčina Tomáš30Vrzal Pavel03
Dvořák Martin30Štědrý Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín BVrchní
rozhodčí:
Fesl Martin
HOSTUJÍCÍ:OST Kardašova Řečice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:12 OST Velešín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fesl Martin
Vraspír Roman
 
 
Smolík Zdeněk
Vodáková Táňa
 
 
     3010
2.Blaženec Dušan
Beneš Pavel ml.
 
 
Smolík Tomáš
Smolík Jan
 
 
     0311
3.Vraspír RomanSmolík Jan     3121
4.Beneš Pavel ml.Smolík Tomáš     3031
5.Blaženec DušanSmolík Zdeněk     3041
6.Fesl MartinVodáková Táňa     3051
7.Beneš Pavel ml.Smolík Jan     3261
8.Blaženec DušanSmolík Tomáš     0362
9.Fesl MartinSmolík Zdeněk     3072
10.Vraspír RomanVodáková Táňa     3082
11.Blaženec DušanSmolík Jan     0383
12.Fesl MartinSmolík Tomáš     3093
13.Vraspír RomanSmolík Zdeněk     30103
14.Beneš Pavel ml.Vodáková Táňa         
15.Fesl MartinSmolík Jan         
16.Vraspír RomanSmolík Tomáš         
17.Beneš Pavel ml.Smolík Zdeněk         
18.Blaženec DušanVodáková Táňa         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraspír Roman30Smolík Jan12
Beneš Pavel ml.20Smolík Tomáš12
Blaženec Dušan12Smolík Zdeněk03
Fesl Martin30Vodáková Táňa02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VS Tábor AVrchní
rozhodčí:
Losos Radek
HOSTUJÍCÍ:Blatná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karlík Zdeněk
Děd Lukáš
 
 
Černý Jiří
Kostner Jiří
 
 
     0301
2.Procházka Petr
Strouhal Jiří
 
 
Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
     3111
3.Procházka PetrČerný Jiří     0312
4.Karlík ZdeněkVavřinec Matěj     1313
5.Děd LukášMaňhal Daniel     1314
6.Strouhal JiříKostner Jiří     3024
7.Karlík ZdeněkČerný Jiří     2325
8.Děd LukášVavřinec Matěj     3135
9.Strouhal JiříMaňhal Daniel     3145
10.Procházka PetrKostner Jiří     3155
11.Děd LukášČerný Jiří     2356
12.Strouhal JiříVavřinec Matěj     3066
13.Procházka PetrMaňhal Daniel     1367
14.Karlík ZdeněkKostner Jiří     3177
15.Strouhal JiříČerný Jiří     0378
16.Procházka PetrVavřinec Matěj     3088
17.Karlík ZdeněkMaňhal Daniel     1389
18.Děd LukášKostner Jiří     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Petr22Černý Jiří40
Karlík Zdeněk13Vavřinec Matěj13
Děd Lukáš22Maňhal Daniel31
Strouhal Jiří31Kostner Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES AVrchní
rozhodčí:
Hložek Pavel
HOSTUJÍCÍ:RUFA Bechyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1019:33 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Hložek Tomáš
 
 
Pučégl Pavel
Syrovátka Jan
 
 
     3010
2.Šimota Dominik
Dobiáš Ladislav
 
 
Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
     0311
3.Dobiáš LadislavSyrovátka Jan     3121
4.Šimota DominikAlexa Jiří     0322
5.Novotný PetrPučégl Pavel     3132
6.Hložek TomášKupilík Ondřej     1333
7.Šimota DominikSyrovátka Jan     3043
8.Novotný PetrAlexa Jiří     0344
9.Hložek TomášPučégl Pavel     0345
10.Dobiáš LadislavKupilík Ondřej     0346
11.Novotný PetrSoldát Tomáš     3056
12.Hložek TomášAlexa Jiří     0357
13.Dobiáš LadislavPučégl Pavel     0358
14.Šimota DominikKupilík Ondřej     0359
15.Hložek TomášSoldát Tomáš     3169
16.Dobiáš LadislavAlexa Jiří     03610
17.Šimota DominikPučégl Pavel         
18.Novotný PetrKupilík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobiáš Ladislav13Syrovátka Jan02
Šimota Dominik12Alexa Jiří40
Novotný Petr21Pučégl Pavel21
Hložek Tomáš13Kupilík Ondřej30
   Soldát Tomáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy