Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA Bechyně AVrchní
rozhodčí:
Pučégl Pavel
HOSTUJÍCÍ:Vodňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní tělocvična,ZŠ Školní 293Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37 Vodňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
     3010
2.Soldát Tomáš
Pučégl Pavel
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
     3120
3.Alexa JiříHubáček Filip     3130
4.Soldát TomášHach Martin     0331
5.Pučégl PavelBorovka Tomáš     1332
6.Kupilík OndřejDavid Jakub     0333
7.Soldát TomášHubáček Filip     2334
8.Pučégl PavelHach Martin     2335
9.Kupilík OndřejBorovka Tomáš     3145
10.Alexa JiříDavid Jakub     3055
11.Pučégl PavelHubáček Filip     1356
12.Kupilík OndřejHach Martin     2357
13.Alexa JiříBorovka Tomáš     3167
14.Soldát TomášDavid Jakub     2368
15.Kupilík OndřejHubáček Filip     3178
16.Alexa JiříHach Martin     3288
17.Soldát TomášBorovka Tomáš     0389
18.Pučégl PavelDavid Jakub     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Alexa Jiří40Hubáček Filip22
Soldát Tomáš04Hach Martin31
Pučégl Pavel04Borovka Tomáš22
Kupilík Ondřej22David Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná AVrchní
rozhodčí:
Mls Pavel
HOSTUJÍCÍ:Blatná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J. A. Komenského BlatnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30 Blatná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
Špeta Michal
Rojík Marek
 
 
     2301
2.Černý Jiří
Vonášek Jan
 
 
Trefný Jan
Fleissig Jan
 
 
     2302
3.Vonášek JanŠpeta Michal     0303
4.Vavřinec MatějTrefný Jan     3013
5.Černý JiříFleissig Jan     3023
6.Maňhal DanielRojík Marek     3133
7.Vavřinec MatějŠpeta Michal     3143
8.Černý JiříTrefný Jan     3153
9.Maňhal DanielFleissig Jan     3063
10.Vonášek JanRojík Marek     0364
11.Černý JiříŠpeta Michal     1365
12.Maňhal DanielTrefný Jan     3275
13.Vonášek JanFleissig Jan     0376
14.Vavřinec MatějRojík Marek     3286
15.Maňhal DanielŠpeta Michal     3296
16.Vonášek JanTrefný Jan     2397
17.Vavřinec MatějFleissig Jan     30107
18.Černý JiříRojík Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vonášek Jan04Špeta Michal22
Vavřinec Matěj40Trefný Jan13
Černý Jiří21Fleissig Jan13
Maňhal Daniel40Rojík Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Kardašova Řečice AVrchní
rozhodčí:
Smolík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav BANES ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kardašova ŘečiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:32 DDM Soběslav BANES A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustr Michal
Kozel Jaroslav
 
 
Hložek Tomáš
Novotný Petr
 
 
     0301
2.Smolík Tomáš
Smolík Jan
 
 
Matějů Václav
Zeman Lukáš
 
 
     3011
3.Šustr MichalNovotný Petr     0312
4.Kozel JaroslavHložek Tomáš     1313
5.Smolík TomášZeman Lukáš     3023
6.Smolík JanMatějů Václav     1324
7.Kozel JaroslavNovotný Petr     0325
8.Smolík TomášHložek Tomáš     3135
9.Smolík JanZeman Lukáš     3145
10.Šustr MichalMatějů Václav     0346
11.Smolík TomášNovotný Petr     2347
12.Smolík JanHložek Tomáš     1348
13.Šustr MichalZeman Lukáš     0349
14.Kozel JaroslavMatějů Václav     03410
15.Smolík JanNovotný Petr     13  
16.Šustr MichalHložek Tomáš         
17.Kozel JaroslavZeman Lukáš         
18.Smolík TomášMatějů Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šustr Michal03Novotný Petr30
Kozel Jaroslav03Hložek Tomáš21
Smolík Tomáš21Zeman Lukáš12
Smolík Jan12Matějů Václav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel AVrchní
rozhodčí:
Štětina
HOSTUJÍCÍ:VS Tábor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9 KST Orel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štědrý Jan
Sassmann Jakub
 
 
Karlík Zdeněk
Děd Lukáš
 
 
     3210
2.Vlk Jan
Doležal Josef
 
 
Procházka Petr
Strouhal Jiří
 
 
     3220
3.Štědrý JanStrouhal Jiří     3130
4.Sassmann JakubProcházka Petr     3140
5.Vlk JanKarlík Zdeněk     3050
6.Doležal JosefDěd Lukáš     3060
7.Sassmann JakubStrouhal Jiří     3070
8.Vlk JanProcházka Petr     3080
9.Doležal JosefKarlík Zdeněk     3190
10.Štědrý JanDěd Lukáš     32100
11.Vlk JanStrouhal Jiří         
12.Doležal JosefProcházka Petr         
13.Štědrý JanKarlík Zdeněk         
14.Sassmann JakubDěd Lukáš         
15.Doležal JosefStrouhal Jiří         
16.Štědrý JanProcházka Petr         
17.Sassmann JakubKarlík Zdeněk         
18.Vlk JanDěd Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štědrý Jan20Strouhal Jiří02
Sassmann Jakub20Procházka Petr02
Vlk Jan20Karlík Zdeněk02
Doležal Josef20Děd Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Přídolí AVrchní
rozhodčí:
Fesl Martin
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PřídolíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:32 Přídolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
Vraspír Roman
Fesl Martin
 
 
     3110
2.Kamera Josef
Škopek Stanislav
 
 
Kamera Josef ml.
Blaženec Dušan
 
 
     3120
3.Škopek StanislavVraspír Roman     3230
4.Vochozka RomanFesl Martin     2331
5.Betka KamilKamera Josef ml.     1332
6.Kamera JosefBlaženec Dušan     3042
7.Vochozka RomanVraspír Roman     2343
8.Betka KamilFesl Martin     2344
9.Kamera JosefKamera Josef ml.     0345
10.Škopek StanislavBlaženec Dušan     3055
11.Betka KamilVraspír Roman     3265
12.Kamera JosefFesl Martin     1366
13.Škopek StanislavKamera Josef ml.     3176
14.Vochozka RomanBlaženec Dušan     3086
15.Kamera JosefVraspír Roman     3096
16.Škopek StanislavFesl Martin     2397
17.Vochozka RomanKamera Josef ml.     2398
18.Betka KamilBlaženec Dušan     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škopek Stanislav31Vraspír Roman13
Vochozka Roman13Fesl Martin40
Betka Kamil22Kamera Josef ml.31
Kamera Josef22Blaženec Dušan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice BVrchní
rozhodčí:
Bauer Jan nejst.
HOSTUJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37 Hluboká n. Vlt. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Marek
Krotký Marek
 
 
Dvořák Martin
Soucha Jan
 
 
     2301
2.Gruber Josef
Heinzl Lukáš
 
 
Švrčina Tomáš
Rychlík Josef
 
 
     2302
3.Heinzl Lukᚊvrčina Tomáš     1303
4.Krotký MarekDvořák Martin     0304
5.Liška MarekSoucha Jan     0305
6.Gruber JosefRychlík Josef     3015
7.Krotký MarekŠvrčina Tomáš     1316
8.Liška MarekDvořák Martin     3126
9.Gruber JosefSoucha Jan     3236
10.Heinzl LukášRychlík Josef     3146
11.Liška MarekŠvrčina Tomáš     0347
12.Gruber JosefDvořák Martin     3157
13.Heinzl LukášSoucha Jan     2358
14.Krotký MarekRychlík Josef     3068
15.Gruber JosefŠvrčina Tomáš     3178
16.Heinzl LukášDvořák Martin     1379
17.Krotký MarekSoucha Jan     3189
18.Liška MarekRychlík Josef     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Heinzl Lukáš13Švrčina Tomáš31
Krotký Marek22Dvořák Martin22
Liška Marek13Soucha Jan22
Gruber Josef40Rychlík Josef13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy