Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 1 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha AVrchní
rozhodčí:
Petra Polednová
HOSTUJÍCÍ:ZŠ Lužiny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:5161:127SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp MartinZacharda Jáchym-1068-4-82301
2.Kopecký MichaelRek Martin Adam10-867 3111
3.Gajda JonášHudák Tomáš576  3021
4.Šíp MartinRek Martin Adam5-983 3131
5.Kopecký MichaelZacharda Jáchym         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šíp Martin11Zacharda Jáchym10
Kopecký Michael10Rek Martin Adam02
Gajda Jonáš10Hudák Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 1 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Akopyan Artur
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
08:45Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:962:107TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamoš VítězslavBenák Vít-8-8-2  0301
2.Rochowanski JanKadlec Vít-8-38-2 1302
3.Remunda Alexandros MatheosBenák Jan-6-6-8  0303
4.Lamoš VítězslavKadlec Vít         
5.Rochowanski JanBenák Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lamoš Vítězslav01Benák Vít10
Rochowanski Jan01Kadlec Vít10
Remunda Alexandros Matheos01Benák Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 1 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Petra Polednová
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
08:45Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:36:10148:157AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brada LukášHofman Jan13-677 3110
2.Nádvorník VáclavPodrazil Václav-59-10-8 1311
3.Gräf AdamMelíšek Ondřej7-9-83-72312
4.Brada LukášPodrazil Václav-8-9-8  0313
5.Nádvorník VáclavHofman Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brada Lukáš11Hofman Jan01
Nádvorník Václav01Podrazil Václav20
Gräf Adam01Melíšek Ondřej10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy