Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 10 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:ZŠ Lužiny AVrchní
rozhodčí:
Petra Polednová
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slavoj Praha, RakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:38:13201:213TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zacharda JáchymNádvorník Václav49-8-1163210
2.Rek Martin AdamBrada Lukáš-8-179-5 1311
3.Hudák TomášGräf Adam-6-8-7  0312
4.Zacharda JáchymBrada Lukáš412-6-773222
5.Rek Martin AdamNádvorník Václav-9-99-9 1323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zacharda Jáchym20Nádvorník Václav11
Rek Martin Adam02Brada Lukáš11
Hudák Tomáš01Gräf Adam10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 10 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Petra Polednová
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slavoj Praha, RakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:35:10120:149AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rochowanski JanHofman Jan10-775 3110
2.Remunda Alexandros MatheosPodrazil Václav-4-14-5  0311
3.Lamoš VítězslavMelíšek Ondřej-69-62-22312
4.Rochowanski JanPodrazil Václav-2-8-10  0313
5.Remunda Alexandros MatheosHofman Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rochowanski Jan11Hofman Jan01
Remunda Alexandros Matheos01Podrazil Václav20
Lamoš Vítězslav01Melíšek Ondřej10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 10 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha AVrchní
rozhodčí:
Petra Polednová
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slavoj Praha, RakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:5136:119SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sommerová HelenaKadlec Vít6-78-893210
2.Kopecký MichaelBenák Vít7-566 3120
3.Gajda JonášBenák Jan6-10-7873230
4.Sommerová HelenaBenák Vít         
5.Kopecký MichaelKadlec Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sommerová Helena10Kadlec Vít01
Kopecký Michael10Benák Vít01
Gajda Jonáš10Benák Jan01

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy