Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CVrchní
rozhodčí:
Burda Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SK Byňov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palivec Zdeněk
Burda Ondřej
 
 
Bašta Josef
Jindra Michal
 
 
     3210
2.Jan Jabůrek
Zima Jiří
 
 
Navara Václav
Dvořák Rudolf
 
 
     0311
3.Zima JiříBašta Josef     3021
4.Jan JabůrekJindra Michal     3031
5.Burda OndřejDvořák Rudolf     0332
6.Palivec ZdeněkNavara Václav     3242
7.Jan JabůrekBašta Josef     2343
8.Burda OndřejJindra Michal     3153
9.Palivec ZdeněkDvořák Rudolf     3163
10.Zima JiříNavara Václav     0364
11.Burda OndřejBašta Josef     0365
12.Palivec ZdeněkJindra Michal     3175
13.Zima JiříDvořák Rudolf     0376
14.Jan JabůrekNavara Václav     3286
15.Palivec ZdeněkBašta Josef     1387
16.Zima JiříDvořák Jan     3197
17.Jan JabůrekDvořák Rudolf     1398
18.Burda OndřejNavara Václav     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zima Jiří22Bašta Josef31
Jan Jabůrek22Jindra Michal03
Burda Ondřej13Dvořák Rudolf31
Palivec Zdeněk31Navara Václav22
   Dvořák Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory AVrchní
rozhodčí:
Pennerová Kamila
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Tragera, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:28 TJ Sokol Kněžské Dvory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pennerová Kamila
Bonuš Karel
 
 
Šašek Vladimír
Vondrys Ondřej
 
 
     3110
2.Hrdina Karel
Urbánek Dušan
 
 
Heřmánková Andrea
Nečasová Natálie
 
 
     2311
3.Urbánek DušanVondrys Ondřej     3021
4.Pennerová KamilaŠašek Vladimír     3031
5.Bonuš KarelHeřmánková Andrea     0332
6.Hrdina KarelNečasová Natálie     1333
7.Pennerová KamilaVondrys Ondřej     3043
8.Bonuš KarelŠašek Vladimír     0344
9.Hrdina KarelHeřmánková Andrea     3154
10.Urbánek DušanNečasová Natálie     1355
11.Bonuš KarelVondrys Ondřej     0356
12.Hrdina KarelŠašek Vladimír     0357
13.Urbánek DušanHeřmánková Andrea     3067
14.Pennerová KamilaNečasová Natálie     3077
15.Hrdina KarelVondrys Ondřej     3087
16.Urbánek DušanŠašek Vladimír     3097
17.Pennerová KamilaHeřmánková Andrea     32107
18.Bonuš KarelNečasová Natálie     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbánek Dušan31Vondrys Ondřej13
Pennerová Kamila40Šašek Vladimír22
Bonuš Karel04Heřmánková Andrea13
Hrdina Karel22Nečasová Natálie31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sýmalka u nádraží ČD BorovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1136:33 TJ Sokol České Budějovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Milan
Janda Vojtěch
 
 
Fišer Vojtěch
Myler Matěj
 
 
     3010
2.Hosnedl František
Mach Petr
 
 
Tunka Tomáš
Tenglová Jaroslava
 
 
     1311
3.Mach PetrTunka Tomáš     2312
4.Hosnedl FrantišekFišer Vojtěch     0313
5.Janda VojtěchTenglová Jaroslava     1314
6.Matějka MilanMyler Matěj     3024
7.Hosnedl FrantišekTunka Tomáš     2325
8.Janda VojtěchFišer Vojtěch     2326
9.Matějka MilanTenglová Jaroslava     3036
10.Mach PetrMyler Matěj     2337
11.Janda VojtěchTunka Tomáš     1338
12.Matějka MilanFišer Vojtěch     3048
13.Mach PetrTenglová Jaroslava     0349
14.Hosnedl FrantišekMyler Matěj     3059
15.Matějka MilanTunka Tomáš     3069
16.Mach PetrFišer Vojtěch     23610
17.Hosnedl FrantišekTenglová Jaroslava     23611
18.Janda VojtěchMyler Matěj     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Petr04Tunka Tomáš31
Hosnedl František13Fišer Vojtěch31
Janda Vojtěch13Tenglová Jaroslava31
Matějka Milan40Myler Matěj13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub BVrchní
rozhodčí:
Pešl Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lišov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Č.DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35 TJ Slovan Černý Dub B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekyra Zbyněk
Ludačka Josef
 
 
Fanta Rudolf
Vávra Václav
 
 
     3110
2.Charvát Karel
Pešl Miroslav
 
 
Nekovář Michal
Pešel Martin st.
 
 
     3220
3.Ludačka JosefFanta Rudolf     1321
4.Pešl MiroslavVávra Václav     3131
5.Sekyra ZbyněkNekovář Michal     0332
6.Charvát KarelPešel Martin st.     3142
7.Pešl MiroslavFanta Rudolf     3252
8.Sekyra ZbyněkVávra Václav     2353
9.Charvát KarelNekovář Michal     3063
10.Ludačka JosefPešel Martin st.     2364
11.Sekyra ZbyněkFanta Rudolf     0365
12.Charvát KarelVávra Václav     3175
13.Ludačka JosefNekovář Michal     3285
14.Pešl MiroslavPešel Martin st.     3095
15.Charvát KarelFanta Rudolf     2396
16.Ludačka JosefVávra Václav     0397
17.Pešl MiroslavNekovář Michal     2398
18.Sekyra ZbyněkPešel Martin st.     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ludačka Josef13Fanta Rudolf31
Pešl Miroslav31Vávra Václav22
Sekyra Zbyněk13Nekovář Michal22
Charvát Karel31Pešel Martin st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14 TJ Sokol České Budějovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaisler Robert
Kašparů Pavel
 
 
Mikšátko Jan
Moravcová Lucie
 
 
     3010
2.Volavková Kateřina
Mazur Jiří
 
 
Bečvář Václav
Melounek Pavel
 
 
     0311
3.Volavková KateřinaBečvář Václav     3121
4.Kaisler RobertMikšátko Jan     3031
5.Mazur JiříMoravcová Lucie     3041
6.Kašparů PavelMelounek Pavel     3051
7.Kaisler RobertBečvář Václav     3161
8.Mazur JiříMikšátko Jan     3171
9.Kašparů PavelMoravcová Lucie     3081
10.Volavková KateřinaMelounek Pavel     3091
11.Mazur JiříBečvář Václav     30101
12.Kašparů PavelMikšátko Jan     31111
13.Volavková KateřinaMoravcová Lucie     31121
14.Kaisler RobertMelounek Pavel     30131
15.Kašparů PavelBečvář Václav     30141
16.Volavková KateřinaMikšátko Jan     23142
17.Kaisler RobertMoravcová Lucie     31152
18.Mazur JiříMelounek Pavel     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volavková Kateřina31Bečvář Václav04
Kaisler Robert40Mikšátko Jan13
Mazur Jiří40Moravcová Lucie04
Kašparů Pavel40Melounek Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB CVrchní
rozhodčí:
Kortus Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19 SK Pedagog ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čelikovský Jakub
Němeček Richard
 
 
Sýkora Václav
Štěpán Pavel
 
 
     3110
2.Bruckmüller Josef
Pešl Ladislav
 
 
Čipera Jiří
Michálek Jiří
 
 
     3020
3.Nestroj JanSýkora Václav     0321
4.Bruckmüller JosefŠtěpán Pavel     1322
5.Čelikovský JakubČipera Jiří     3032
6.Němeček RichardMichálek Jiří     3042
7.Bruckmüller JosefSýkora Václav     3152
8.Čelikovský JakubŠtěpán Pavel     3162
9.Němeček RichardČipera Jiří     3072
10.Nestroj JanMichálek Jiří     0373
11.Čelikovský JakubSýkora Václav     3083
12.Němeček RichardŠtěpán Pavel     3093
13.Prskavec PetrČipera Jiří     30103
14.Bruckmüller JosefMichálek Jiří     30113
15.Němeček RichardSýkora Václav     31123
16.Prskavec PetrŠtěpán Pavel     13124
17.Bruckmüller JosefČipera Jiří     13125
18.Čelikovský JakubMichálek Jiří     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nestroj Jan02Sýkora Václav13
Bruckmüller Josef22Štěpán Pavel22
Čelikovský Jakub40Čipera Jiří13
Němeček Richard40Michálek Jiří13
Prskavec Petr11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy