Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CVrchní
rozhodčí:
Palivec Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:44 TJ Sokol Kněžské Dvory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vichérek Libor
Pečenka Pavel
 
 
Pennerová Kamila
Bonuš Petr
 
 
     0301
2.Zima Jiří
Burda Ondřej
 
 
Hlávka Jiří
Urbánek Dušan
 
 
     2302
3.Zima JiříPennerová Kamila     0303
4.Vichérek LiborBonuš Petr     0304
5.Pečenka PavelUrbánek Dušan     0305
6.Burda OndřejHlávka Jiří     3015
7.Vichérek LiborPennerová Kamila     0316
8.Pečenka PavelBonuš Petr     0317
9.Burda OndřejUrbánek Dušan     3127
10.Zima JiříHlávka Jiří     3137
11.Pečenka PavelPennerová Kamila     0338
12.Burda OndřejBonuš Petr     1339
13.Zima JiříUrbánek Dušan     23310
14.Vichérek LiborHlávka Jiří     03311
15.Burda OndřejPennerová Kamila     03312
16.Zima JiříBonuš Petr     23313
17.Vichérek LiborUrbánek Dušan     23314
18.Pečenka PavelHlávka Jiří     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zima Jiří13Pennerová Kamila40
Vichérek Libor04Bonuš Petr40
Pečenka Pavel13Urbánek Dušan31
Burda Ondřej22Hlávka Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Byňov AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany CRozhodčí:Dvořák Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Byňov-JakuleRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:14 SK Byňov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Rudolf
Dvořák Jan
 
 
Matějka Milan
Janda Vojtěch
 
 
     0301
2.Bašta Josef
Jindra Michal
 
 
Hosnedl František
Mach Petr
 
 
     3211
3.Dvořák JanMatějka Milan     3021
4.Jindra MichalHosnedl František     3231
5.Dvořák RudolfMach Petr     3041
6.Bašta JosefJanda Vojtěch     3051
7.Jindra MichalMatějka Milan     3161
8.Dvořák RudolfHosnedl František     3071
9.Bašta JosefMach Petr     3181
10.Dvořák JanJanda Vojtěch     3091
11.Dvořák RudolfMatějka Milan     31101
12.Bašta JosefHosnedl František     30111
13.Dvořák JanMach Petr     13112
14.Jindra MichalJanda Vojtěch     31122
15.Koiš DavidMatějka MilanWO    30132
16.Dvořák JanHosnedl František     30142
17.Jindra MichalMach Petr     30152
18.Dvořák RudolfJanda Vojtěch     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jan31Matějka Milan03
Jindra Michal40Hosnedl František04
Dvořák Rudolf40Mach Petr13
Bašta Josef30Janda Vojtěch04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32 KST Orel ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzal Petr
Nečasová Natálie
 
 
Sekyra Zbyněk
Varyš Milan
 
 
     3110
2.Šašek Vladimír
Heřmánková Andrea
 
 
Pešl Miroslav
Charvát Karel
 
 
     1311
3.Vrzal PetrPešl Miroslav     3121
4.Nečasová NatálieVaryš Milan     2322
5.Šašek VladimírCharvát Karel     0323
6.Heřmánková AndreaSekyra Zbyněk     3033
7.Nečasová NatáliePešl Miroslav     1334
8.Šašek VladimírVaryš Milan     3044
9.Heřmánková AndreaCharvát Karel     2345
10.Vrzal PetrSekyra Zbyněk     3155
11.Šašek VladimírPešl Miroslav     1356
12.Heřmánková AndreaVaryš Milan     3166
13.Vrzal PetrCharvát Karel     3176
14.Nečasová NatálieSekyra Zbyněk     3286
15.Heřmánková AndreaPešl Miroslav     0387
16.Vrzal PetrVaryš Milan     3197
17.Nečasová NatálieCharvát Karel     1398
18.Šašek VladimírSekyra Zbyněk     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrzal Petr40Pešl Miroslav31
Nečasová Natálie13Varyš Milan13
Šašek Vladimír22Charvát Karel31
Heřmánková Andrea22Sekyra Zbyněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice CVrchní
rozhodčí:
Hučík Eduard
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:40 TJ Sokol České Budějovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pazderová Klára
Čapek Petr
 
 
Kaisler Robert
Volavková Kateřina
 
 
     3210
2.Fišer Vojtěch
Tunka Tomáš
 
 
Mazur Jiří
Kašparů Pavel
 
 
     3120
3.Pazderová KláraKaisler Robert     3230
4.Fišer VojtěchKašparů Pavel     3240
5.Čapek PetrMazur Jiří     3250
6.Tunka TomášVolavková Kateřina     1351
7.Fišer VojtěchKaisler Robert     1352
8.Čapek PetrKašparů Pavel     1353
9.Tunka TomášMazur Jiří     3263
10.Pazderová KláraVolavková Kateřina     3073
11.Čapek PetrKaisler Robert     3283
12.Tunka TomášKašparů Pavel     3293
13.Pazderová KláraMazur Jiří     0394
14.Fišer VojtěchVolavková Kateřina     31104
15.Tunka TomášKaisler Robert     03105
16.Pazderová KláraKašparů Pavel     03106
17.Fišer VojtěchMazur Jiří     03107
18.Čapek PetrVolavková Kateřina     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pazderová Klára22Kaisler Robert22
Fišer Vojtěch22Kašparů Pavel22
Čapek Petr22Mazur Jiří22
Tunka Tomáš22Volavková Kateřina22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lišov AVrchní
rozhodčí:
Pešel Martin st.
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LišovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38 SK Pedagog ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhounek Petr
Fanta Rudolf
 
 
Bruckmüller Josef
Kučerová Barbora
 
 
     3010
2.Nekovář Michal
Vávra Václav
 
 
Němeček Richard
Čelikovský Jakub
 
 
     3220
3.Běhounek PetrNěmeček Richard     3230
4.Fanta RudolfČelikovský Jakub     0331
5.Nekovář MichalBruckmüller Josef     0332
6.Pešel Martin st.Kučerová Barbora     1333
7.Fanta RudolfNěmeček Richard     0334
8.Nekovář MichalČelikovský Jakub     2335
9.Pešel Martin st.Bruckmüller Josef     1336
10.Běhounek PetrKučerová Barbora     3146
11.Nekovář MichalNěmeček Richard     0347
12.Pešel Martin st.Čelikovský Jakub     0348
13.Běhounek PetrBruckmüller Josef     3258
14.Fanta RudolfKučerová Barbora     3168
15.Pešel Martin st.Němeček Richard     1369
16.Běhounek PetrČelikovský Jakub     13610
17.Fanta RudolfBruckmüller Josef     30710
18.Nekovář MichalKučerová Barbora     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Běhounek Petr31Němeček Richard31
Fanta Rudolf22Čelikovský Jakub40
Nekovář Michal13Bruckmüller Josef22
Pešel Martin st.04Kučerová Barbora13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou CVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 780, Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:27 SKST Týn nad Vltavou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Melounek Pavel
 
 
Čipera Jiří
Štěpán Pavel
 
 
     3010
2.Mikšátko Jan
Hrůza Jan
 
 
Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
     3020
3.Hrůza JanŠtěpán Pavel     1321
4.Bečvář VáclavČipera Jiří     1322
5.Melounek PavelMichálek Jiří     3032
6.Mikšátko JanHovorka Zdeněk     3142
7.Bečvář VáclavŠtěpán Pavel     1343
8.Melounek PavelČipera Jiří     3153
9.Mikšátko JanMichálek Jiří     2354
10.Hrůza JanHovorka Zdeněk     3164
11.Melounek PavelŠtěpán Pavel     2365
12.Mikšátko JanČipera Jiří     3275
13.Hrůza JanMichálek Jiří     3085
14.Bečvář VáclavHovorka Zdeněk     3095
15.Mikšátko JanŠtěpán Pavel     1396
16.Hrůza JanČipera Jiří     30106
17.Bečvář VáclavMichálek Jiří     31116
18.Melounek PavelHovorka Zdeněk     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrůza Jan31Štěpán Pavel40
Bečvář Václav22Čipera Jiří13
Melounek Pavel22Michálek Jiří13
Mikšátko Jan22Hovorka Zdeněk13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy