Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou CVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 780, Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:24 SKST Týn nad Vltavou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Melounek Pavel
 
 
Zima Jiří
Řeháková Vlasta
 
 
     3010
2.Mikšátko Jan
Hrůza Jan
 
 
Burda Ondřej
Trávníček Miroslav
 
 
     3020
3.Hrůza JanZima Jiří     3130
4.Bečvář VáclavTrávníček Miroslav     3240
5.Melounek PavelBurda Ondřej     3050
6.Mikšátko JanŘeháková Vlasta     3160
7.Bečvář VáclavZima Jiří     3270
8.Melounek PavelTrávníček Miroslav     3080
9.Mikšátko JanBurda Ondřej     0381
10.Hrůza JanŘeháková Vlasta     3091
11.Melounek PavelZima Jiří     1392
12.Mikšátko JanTrávníček Miroslav     1393
13.Hrůza JanBurda Ondřej     2394
14.Bečvář VáclavŘeháková Vlasta     30104
15.Mikšátko JanZima Jiří     32114
16.Hrůza JanTrávníček Miroslav     32124
17.Bečvář VáclavBurda Ondřej     31134
18.Melounek PavelŘeháková Vlasta     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrůza Jan31Zima Jiří13
Bečvář Václav40Trávníček Miroslav13
Melounek Pavel31Burda Ondřej22
Mikšátko Jan22Řeháková Vlasta04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv AVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lišov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41 TJ Sokol Lišov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpán Pavel
Čipera Jiří
 
 
Nekovář Michal
Vávra Václav
 
 
     3110
2.Ptáček Petr
Michálek Jiří
 
 
Pešel Martin st.
Fanta Rudolf
 
 
     0311
3.Štěpán PavelFanta Rudolf     3121
4.Čipera JiříNekovář Michal     0322
5.Hovorka ZdeněkPešel Martin st.     2323
6.Ptáček PetrVávra Václav     1324
7.Čipera JiříFanta Rudolf     1325
8.Hovorka ZdeněkNekovář Michal     1326
9.Ptáček PetrPešel Martin st.     2327
10.Štěpán PavelVávra Václav     1328
11.Hovorka ZdeněkFanta Rudolf     1329
12.Ptáček PetrNekovář Michal     03210
13.Štěpán PavelPešel Martin st.     31310
14.Čipera JiříVávra Václav     31410
15.Ptáček PetrFanta Rudolf     23411
16.Štěpán PavelNekovář Michal     31511
17.Čipera JiříPešel Martin st.     03512
18.Hovorka ZdeněkVávra VáclavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpán Pavel31Fanta Rudolf31
Čipera Jiří13Nekovář Michal31
Hovorka Zdeněk03Pešel Martin st.31
Ptáček Petr04Vávra Václav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB CVrchní
rozhodčí:
Pavel Kortus
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:16 SK Pedagog ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čelikovský Jakub
Němeček Richard
 
 
Pazderová Klára
Čapek Petr
 
 
     3010
2.Bruckmüller Josef
Kučerová Barbora
 
 
Fišer Vojtěch
Tunka Tomáš
 
 
     3220
3.Kučerová BarboraPazderová Klára     3030
4.Bruckmüller JosefFišer Vojtěch     3040
5.Čelikovský JakubČapek Petr     3050
6.Němeček RichardTunka Tomáš     3160
7.Bruckmüller JosefPazderová Klára     3270
8.Čelikovský JakubFišer Vojtěch     3080
9.Němeček RichardČapek Petr     3090
10.Kučerová BarboraTunka Tomáš     2391
11.Čelikovský JakubPazderová Klára     31101
12.Němeček RichardFišer Vojtěch     30111
13.Kučerová BarboraČapek Petr     13112
14.Bruckmüller JosefTunka Tomáš     13113
15.Němeček RichardPazderová Klára     30123
16.Kučerová BarboraFišer Vojtěch     30133
17.Bruckmüller JosefČapek Petr     30143
18.Čelikovský JakubTunka Tomáš     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučerová Barbora22Pazderová Klára04
Bruckmüller Josef31Fišer Vojtěch04
Čelikovský Jakub40Čapek Petr13
Němeček Richard40Tunka Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:11 TJ Sokol České Budějovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaisler Robert
Kašparů Pavel
 
 
Nečasová Natálie
Šmejkalová Jana
 
 
     3010
2.Volavková Kateřina
Mazur Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Volavková KateřinaNečasová Natálie     1321
4.Kaisler RobertŠmejkalová Jana     3031
5.Mazur JiříZeis Vladimír     3041
6.Kašparů PavelWO    3051
7.Kaisler RobertNečasová Natálie     2352
8.Mazur JiříŠmejkalová Jana     3162
9.Kašparů PavelZeis Vladimír     3072
10.Volavková KateřinaWO    3082
11.Mazur JiříNečasová Natálie     3192
12.Kašparů PavelŠmejkalová Jana     30102
13.Volavková KateřinaZeis Vladimír     30112
14.Kaisler RobertWO    30122
15.Kašparů PavelNečasová Natálie     32132
16.Volavková KateřinaŠmejkalová Jana     31142
17.Kaisler RobertZeis Vladimír     30152
18.Mazur JiříWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Volavková Kateřina21Nečasová Natálie22
Kaisler Robert21Šmejkalová Jana04
Mazur Jiří30Zeis Vladimír04
Kašparů Pavel30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub BVrchní
rozhodčí:
Babouček František
HOSTUJÍCÍ:SK Byňov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
č.dubRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:38 SK Byňov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešl Miroslav
Švestka Pavel
 
 
Bašta Josef
Jindra Michal
 
 
     3010
2.Sekyra Zbyněk
Charvát Karel
 
 
Navara Václav
Dvořák Rudolf
 
 
     1311
3.Švestka PavelBašta Josef     1312
4.Pešl MiroslavJindra Michal     1313
5.Sekyra ZbyněkDvořák Rudolf     0314
6.Charvát KarelNavara Václav     3024
7.Pešl MiroslavBašta Josef     3034
8.Sekyra ZbyněkJindra Michal     0335
9.Charvát KarelDvořák Rudolf     3045
10.Švestka PavelNavara Václav     0346
11.Sekyra ZbyněkBašta Josef     0347
12.Charvát KarelJindra Michal     2348
13.Švestka PavelDvořák Rudolf     0349
14.Pešl MiroslavDvořák Jan     3159
15.Charvát KarelBašta Josef     3169
16.Švestka PavelJindra Michal     23610
17.Pešl MiroslavDvořák Rudolf     03611
18.Sekyra ZbyněkDvořák Jan     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švestka Pavel04Bašta Josef22
Pešl Miroslav22Jindra Michal40
Sekyra Zbyněk04Dvořák Rudolf31
Charvát Karel31Navara Václav11
   Dvořák Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sýmalka u nádraží ČD BorovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23 TJ Calofrig Borovany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Milan
Havlíčková Helena
 
 
Vik Daniel
Zeman Tomáš
 
 
     3210
2.Hosnedl František
Mach Petr
 
 
Hlávka Jiří
Urbánek Dušan
 
 
     3220
3.Havlíčková HelenaUrbánek Dušan     3030
4.Hosnedl FrantišekVik Daniel     3140
5.Mach PetrHlávka Jiří     3050
6.Matějka MilanZeman Tomáš     3160
7.Hosnedl FrantišekUrbánek Dušan     0361
8.Mach PetrVik Daniel     2362
9.Matějka MilanHlávka Jiří     3072
10.Havlíčková HelenaZeman Tomáš     1373
11.Mach PetrUrbánek Dušan     3283
12.Matějka MilanVik Daniel     3093
13.Havlíčková HelenaHlávka Jiří     31103
14.Hosnedl FrantišekZeman Tomáš     30113
15.Matějka MilanUrbánek Dušan     30123
16.Havlíčková HelenaVik Daniel     30133
17.Hosnedl FrantišekHlávka Jiří     23134
18.Bravenec VojtěchZeman Tomáš     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havlíčková Helena31Urbánek Dušan13
Hosnedl František22Vik Daniel13
Mach Petr21Hlávka Jiří13
Matějka Milan40Zeman Tomáš13
Bravenec Vojtěch10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy