Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CVrchní
rozhodčí:
Palivec Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34 TJ Calofrig Borovany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Miroslav
Vichérek Libor
 
 
Havlíčková Helena
Matějka Milan
 
 
     2301
2.Zima Jiří
Burda Ondřej
 
 
Hosnedl František
Mach Petr
 
 
     3111
3.Burda OndřejMatějka Milan     0312
4.Vichérek LiborHavlíčková Helena     0313
5.Zima JiříHosnedl František     3023
6.Trávníček MiroslavMach Petr     0324
7.Vichérek LiborMatějka Milan     1325
8.Zima JiříHavlíčková Helena     3035
9.Trávníček MiroslavHosnedl František     3045
10.Burda OndřejMach Petr     1346
11.Zima JiříMatějka Milan     1347
12.Trávníček MiroslavHavlíčková Helena     1348
13.Burda OndřejHosnedl František     3158
14.Vichérek LiborMach Petr     3068
15.Trávníček MiroslavMatějka Milan     0369
16.Burda OndřejHavlíčková Helena     23610
17.Vichérek LiborHosnedl František     31710
18.Zima JiříMach Petr     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burda Ondřej13Matějka Milan40
Vichérek Libor22Havlíčková Helena31
Zima Jiří31Hosnedl František04
Trávníček Miroslav13Mach Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Trägera 267/115, Č.BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Jiří
Urbánek Dušan
 
 
Sekyra Zbyněk
Charvát Karel
 
 
     0301
2.Pennerová Kamila
Bonuš Petr
 
 
Pešl Miroslav
Švestka Pavel
 
 
     3111
3.Urbánek DušanPešl Miroslav     0312
4.Pennerová KamilaŠvestka Pavel     3222
5.Bonuš PetrCharvát Karel     2323
6.Hlávka JiříSekyra Zbyněk     3033
7.Pennerová KamilaPešl Miroslav     0334
8.Bonuš PetrŠvestka Pavel     3144
9.Hlávka JiříCharvát Karel     3054
10.Urbánek DušanSekyra Zbyněk     3164
11.Bonuš PetrPešl Miroslav     3174
12.Hlávka JiříŠvestka Pavel     1375
13.Urbánek DušanCharvát Karel     0376
14.Pennerová KamilaSekyra Zbyněk     3186
15.Hlávka JiříPešl Miroslav     1387
16.Urbánek DušanŠvestka Pavel     1388
17.Pennerová KamilaCharvát Karel     1389
18.Bonuš PetrSekyra Zbyněk     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbánek Dušan13Pešl Miroslav31
Pennerová Kamila22Švestka Pavel22
Bonuš Petr31Charvát Karel31
Hlávka Jiří22Sekyra Zbyněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Byňov AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Byňov JakuleRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:942:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navara Václav
Dvořák Rudolf
 
 
Kaisler Robert
Kašparů Pavel
 
 
     3010
2.Bašta Josef
Jindra Michal
 
 
Volavková Kateřina
Mazur Jiří
 
 
     3220
3.Bašta JosefVolavková Kateřina     3230
4.Jindra MichalKaisler Robert     2331
5.Dvořák RudolfMazur Jiří     3041
6.Navara VáclavKašparů Pavel     3051
7.Jindra MichalVolavková Kateřina     2352
8.Dvořák RudolfKaisler Robert     3262
9.Navara VáclavMazur Jiří     1363
10.Bašta JosefKašparů Pavel     1364
11.Dvořák RudolfVolavková Kateřina     1365
12.Navara VáclavKaisler Robert     3275
13.Bašta JosefMazur Jiří     2376
14.Jindra MichalKašparů Pavel     2377
15.Navara VáclavVolavková Kateřina     3187
16.Bašta JosefKaisler Robert     2388
17.Jindra MichalMazur Jiří     2389
18.Dvořák RudolfKašparů Pavel     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bašta Josef13Volavková Kateřina22
Jindra Michal04Kaisler Robert22
Dvořák Rudolf31Mazur Jiří31
Navara Václav31Kašparů Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:46 SK Pedagog ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečasová Natálie
Vrzal Petr
 
 
Němeček Richard
Čelikovský Jakub
 
 
     2301
2.Šašek Vladimír
Heřmánková Andrea
 
 
Bruckmüller Josef
Kučerová Barbora
 
 
     3111
3.Vrzal PetrNěmeček Richard     2312
4.Nečasová NatálieČelikovský Jakub     1313
5.Šašek VladimírBruckmüller Josef     2314
6.Heřmánková AndreaKučerová Barbora     3124
7.Nečasová NatálieNěmeček Richard     0325
8.Šašek VladimírČelikovský Jakub     1326
9.Heřmánková AndreaBruckmüller Josef     2327
10.Vrzal PetrKučerová Barbora     3137
11.Šašek VladimírNěmeček Richard     3247
12.Heřmánková AndreaČelikovský Jakub     1348
13.Vrzal PetrBruckmüller JosefWO    0349
14.Nečasová NatálieKučerová Barbora     3259
15.Heřmánková AndreaNěmeček Richard     13510
16.Vrzal PetrČelikovský JakubWO    03511
17.Nečasová NatálieBruckmüller Josef     13512
18.Šašek VladimírKučerová BarboraWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrzal Petr11Němeček Richard31
Nečasová Natálie13Čelikovský Jakub30
Šašek Vladimír12Bruckmüller Josef30
Heřmánková Andrea13Kučerová Barbora03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice CVrchní
rozhodčí:
Hučík Eduard
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:32 TJ Sokol České Budějovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pazderová Klára
Fišer Vojtěch
 
 
Čipera Jiří
Sýkora Václav
 
 
     2301
2.Morávek Milan
Tunka Tomáš
 
 
Ptáček Petr
Šimek Josef
 
 
     2302
3.Pazderová KláraSýkora Václav     0303
4.Morávek MilanŠimek Josef     3013
5.Fišer VojtěchČipera Jiří     2314
6.Tunka TomášPtáček Petr     3124
7.Morávek MilanSýkora Václav     3034
8.Fišer VojtěchŠimek Josef     3044
9.Tunka TomášČipera Jiří     1345
10.Pazderová KláraPtáček Petr     3155
11.Fišer VojtěchSýkora Václav     3265
12.Tunka Tomᚊimek Josef     2366
13.Pazderová KláraČipera Jiří     3176
14.Morávek MilanPtáček Petr     3286
15.Tenglová JaroslavaSýkora Václav     3296
16.Pazderová KláraŠimek Josef     2397
17.Morávek MilanČipera Jiří     32107
18.Fišer VojtěchPtáček Petr     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pazderová Klára22Sýkora Václav13
Morávek Milan40Šimek Josef22
Fišer Vojtěch31Čipera Jiří22
Tunka Tomáš12Ptáček Petr04
Tenglová Jaroslava10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lišov AVrchní
rozhodčí:
Pešel Martin st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LišovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25 TJ Sokol Lišov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhounek Petr
Fanta Rudolf
 
 
Mikšátko Jan
Hrůza Jan
 
 
     3210
2.Nekovář Michal
Pešel Martin st.
 
 
Bečvář Václav
Melounek Pavel
 
 
     1311
3.Běhounek PetrHrůza Jan     2312
4.Fanta RudolfMikšátko Jan     3022
5.Nekovář MichalMelounek Pavel     0323
6.Pešel Martin st.Bečvář Václav     3133
7.Fanta RudolfHrůza Jan     1334
8.Nekovář MichalMikšátko Jan     3044
9.Pešel Martin st.Melounek Pavel     3154
10.Běhounek PetrBečvář Václav     3064
11.Nekovář MichalHrůza Jan     0365
12.Pešel Martin st.Mikšátko Jan     3175
13.Běhounek PetrMelounek Pavel     3085
14.Fanta RudolfBečvář Václav     3295
15.Pešel Martin st.Hrůza Jan     32105
16.Běhounek PetrMikšátko Jan     31115
17.Fanta RudolfMelounek Pavel     30125
18.Nekovář MichalBečvář VáclavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Běhounek Petr31Hrůza Jan31
Fanta Rudolf31Mikšátko Jan04
Nekovář Michal12Melounek Pavel13
Pešel Martin st.40Bečvář Václav03
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy