Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lišov AVrchní
rozhodčí:
Nekovář Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Tyršova ul. LišovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:25 TJ Sokol Lišov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhounek Petr
Fanta Rudolf
 
 
Trávníček Miroslav
Řeháková Vlasta
 
 
     3010
2.Nekovář Michal
Pešel Martin st.
 
 
Zima Jiří
Vichérek Libor
 
 
     3020
3.Běhounek PetrTrávníček Miroslav     3030
4.Fanta RudolfVichérek Libor     2331
5.Nekovář MichalŘeháková Vlasta     3041
6.Pešel Martin st.Zima Jiří     0342
7.Fanta RudolfTrávníček Miroslav     3052
8.Nekovář MichalVichérek Libor     3262
9.Pešel Martin st.Řeháková Vlasta     3172
10.Běhounek PetrZima Jiří     3082
11.Nekovář MichalTrávníček Miroslav     2383
12.Pešel Martin st.Vichérek Libor     2384
13.Běhounek PetrŘeháková Vlasta     3094
14.Fanta RudolfZima Jiří     2395
15.Pešel Martin st.Trávníček Miroslav     0396
16.Běhounek PetrVichérek Libor     30106
17.Fanta RudolfŘeháková Vlasta     31116
18.Nekovář MichalZima Jiří     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Běhounek Petr40Trávníček Miroslav22
Fanta Rudolf22Vichérek Libor22
Nekovář Michal22Řeháková Vlasta04
Pešel Martin st.13Zima Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou CVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 780, Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40 TJ Sokol České Budějovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Hrůza Pavel
 
 
Pazderová Klára
Čapek Petr
 
 
     3210
2.Melounek Pavel
Hrůza Jan
 
 
Truhlář Jiří
Morávek Milan
 
 
     3120
3.Hrůza PavelMorávek Milan     0321
4.Bečvář VáclavPazderová Klára     3131
5.Melounek PavelTruhlář Jiří     3241
6.Hrůza JanČapek Petr     3251
7.Bečvář VáclavMorávek Milan     3061
8.Melounek PavelPazderová Klára     2362
9.Hrůza JanTruhlář Jiří     0363
10.Hrůza PavelČapek Petr     0364
11.Melounek PavelMorávek Milan     0365
12.Hrůza JanPazderová Klára     3075
13.Hrůza PavelTruhlář Jiří     3285
14.Bečvář VáclavTenglová Jaroslava     2386
15.Hrůza JanMorávek Milan     0387
16.Hrůza PavelPazderová Klára     1388
17.Bečvář VáclavTruhlář Jiří     1389
18.Melounek PavelTenglová Jaroslava     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrůza Pavel13Morávek Milan31
Bečvář Václav22Pazderová Klára22
Melounek Pavel13Truhlář Jiří22
Hrůza Jan22Čapek Petr11
   Tenglová Jaroslava20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv AVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31 TJ Sokol Zliv A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čipera Jiří
Štěpán Pavel
 
 
Vrzal Petr
Nečasová Natálie
 
 
     3210
2.Šimek Josef
Ptáček Petr
 
 
Šašek Vladimír
Heřmánková Andrea
 
 
     3020
3.Šimek JosefVrzal Petr     1321
4.Sýkora VáclavNečasová Natálie     3031
5.Čipera JiříŠašek Vladimír     0332
6.Štěpán PavelHeřmánková Andrea     0333
7.Sýkora VáclavVrzal Petr     0334
8.Čipera JiříNečasová Natálie     3044
9.Štěpán PavelŠašek Vladimír     3154
10.Šimek JosefHeřmánková Andrea     3064
11.Čipera JiříVrzal Petr     1365
12.Štěpán PavelNečasová Natálie     1366
13.Ptáček PetrŠašek Vladimír     3176
14.Sýkora VáclavHeřmánková Andrea     3186
15.Štěpán PavelVrzal Petr     2387
16.Ptáček PetrNečasová Natálie     3297
17.Sýkora VáclavŠašek Vladimír     30107
18.Čipera JiříHeřmánková Andrea     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Josef11Vrzal Petr40
Sýkora Václav31Nečasová Natálie13
Čipera Jiří13Šašek Vladimír13
Štěpán Pavel13Heřmánková Andrea22
Ptáček Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB CVrchní
rozhodčí:
Pavel Kortus
HOSTUJÍCÍ:SK Byňov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26 SK Pedagog ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čelikovský Jakub
Němeček Richard
 
 
Bašta Josef
Jindra Michal
 
 
     3110
2.Bruckmüller Josef
Smažík David
 
 
Dvořák Rudolf
Navara Václav
 
 
     1311
3.Founě JiříBašta Josef     3121
4.Smažík DavidJindra Michal     3131
5.Čelikovský JakubNavara Václav     3041
6.Němeček RichardDvořák Rudolf     2342
7.Smažík DavidBašta Josef     3152
8.Čelikovský JakubJindra Michal     3062
9.Němeček RichardNavara Václav     3272
10.Founě JiříDvořák Rudolf     1373
11.Čelikovský JakubBašta Josef     3083
12.Bruckmüller JosefJindra Michal     2384
13.Founě JiříNavara Václav     3094
14.Smažík DavidDvořák Rudolf     31104
15.Bruckmüller JosefBašta Josef     31114
16.Founě JiříJindra Michal     13115
17.Smažík DavidNavara Václav     13116
18.Čelikovský JakubDvořák Jan     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Founě Jiří22Bašta Josef04
Smažík David31Jindra Michal22
Čelikovský Jakub40Navara Václav13
Němeček Richard11Dvořák Rudolf21
Bruckmüller Josef11Dvořák Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28 TJ Sokol České Budějovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaisler Robert
Kašparů Pavel
 
 
Zeman Jan
Zeman Tomáš
 
 
     3110
2.Volavková Kateřina
Mazur Jiří
 
 
Bonuš Karel
Urbánek Dušan
 
 
     2311
3.Volavková KateřinaZeman Jan     0312
4.Kaisler RobertZeman Tomáš     3222
5.Mazur JiříBonuš Karel     3132
6.Kašparů PavelUrbánek Dušan     0333
7.Kaisler RobertZeman Jan     3143
8.Mazur JiříZeman Tomáš     3053
9.Kašparů PavelBonuš Karel     3263
10.Volavková KateřinaUrbánek Dušan     1364
11.Mazur JiříZeman Jan     3074
12.Kašparů PavelZeman Tomáš     3184
13.Volavková KateřinaBonuš Karel     3194
14.Kaisler RobertUrbánek Dušan     31104
15.Kašparů PavelZeman Jan     30114
16.Volavková KateřinaZeman Tomáš     23115
17.Kaisler RobertBonuš Karel     30125
18.Mazur JiříUrbánek Dušan     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volavková Kateřina13Zeman Jan13
Kaisler Robert40Zeman Tomáš13
Mazur Jiří31Bonuš Karel04
Kašparů Pavel31Urbánek Dušan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub BVrchní
rozhodčí:
Babouček František
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekyra Zbyněk
Charvát Karel
 
 
Matějka Milan
Janda Vojtěch
 
 
     3110
2.Pešl Miroslav
Švestka Pavel
 
 
Hosnedl František
Havlíčková Helena
 
 
     3020
3.Pešl MiroslavMatějka Milan     3130
4.Švestka PavelHavlíčková Helena     2331
5.Sekyra ZbyněkHosnedl František     1332
6.Charvát KarelJanda Vojtěch     2333
7.Švestka PavelMatějka Milan     0334
8.Sekyra ZbyněkHavlíčková Helena     1335
9.Charvát KarelHosnedl František     3045
10.Pešl MiroslavJanda Vojtěch     3155
11.Sekyra ZbyněkMatějka Milan     2356
12.Charvát KarelHavlíčková Helena     1357
13.Pešl MiroslavHosnedl František     3267
14.Švestka PavelJanda Vojtěch     1368
15.Charvát KarelMatějka Milan     0369
16.Pešl MiroslavHavlíčková Helena     3279
17.Švestka PavelHosnedl František     3189
18.Sekyra ZbyněkJanda Vojtěch     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pešl Miroslav40Matějka Milan31
Švestka Pavel13Havlíčková Helena31
Sekyra Zbyněk13Hosnedl František13
Charvát Karel13Janda Vojtěch22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy