Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CVrchní
rozhodčí:
Palivec Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42 TJ Slovan Černý Dub B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Miroslav
Vichérek Libor
 
 
Sekyra Zbyněk
Charvát Karel
 
 
     0301
2.Zima Jiří
Pečenka Pavel
 
 
Pešl Miroslav
Švestka Pavel
 
 
     0302
3.Zima JiříŠvestka Pavel     1303
4.Vichérek LiborPešl Miroslav     2304
5.Pečenka PavelCharvát Karel     3114
6.Trávníček MiroslavSekyra Zbyněk     3124
7.Vichérek LiborŠvestka Pavel     0325
8.Pečenka PavelPešl Miroslav     2326
9.Trávníček MiroslavCharvát Karel     0327
10.Zima JiříSekyra Zbyněk     3037
11.Pečenka PavelŠvestka Pavel     1338
12.Trávníček MiroslavPešl Miroslav     1339
13.Zima JiříCharvát Karel     03310
14.Vichérek LiborSekyra Zbyněk     32410
15.Trávníček MiroslavŠvestka Pavel     30510
16.Zima JiříPešl Miroslav     03511
17.Vichérek LiborCharvát Karel     23512
18.Pečenka PavelSekyra Zbyněk     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zima Jiří13Švestka Pavel31
Vichérek Libor13Pešl Miroslav40
Pečenka Pavel22Charvát Karel31
Trávníček Miroslav22Sekyra Zbyněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sýmalka u nádraží ČD BorovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39 TJ Sokol České Budějovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Milan
Janda Vojtěch
 
 
Kaisler Robert
Kašparů Pavel
 
 
     3110
2.Havlíčková Helena
Hosnedl František
 
 
Volavková Kateřina
Mazur Jiří
 
 
     3120
3.Havlíčková HelenaKaisler Robert     2321
4.Hosnedl FrantišekVolavková Kateřina     0322
5.Janda VojtěchMazur Jiří     1323
6.Matějka MilanKašparů Pavel     3033
7.Hosnedl FrantišekKaisler Robert     2334
8.Janda VojtěchVolavková Kateřina     0335
9.Matějka MilanMazur Jiří     3045
10.Havlíčková HelenaKašparů Pavel     0346
11.Janda VojtěchKaisler Robert     2347
12.Matějka MilanVolavková Kateřina     3157
13.Mach PetrMazur Jiří     3267
14.Hosnedl FrantišekKašparů Pavel     1368
15.Matějka MilanKaisler Robert     0369
16.Mach PetrVolavková Kateřina     3179
17.Hosnedl FrantišekMazur Jiří     13710
18.Janda VojtěchKašparů Pavel     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havlíčková Helena02Kaisler Robert40
Hosnedl František04Volavková Kateřina22
Janda Vojtěch04Mazur Jiří22
Matějka Milan31Kašparů Pavel31
Mach Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory AVrchní
rozhodčí:
Hlávka Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Tragera, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:41 SK Pedagog ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Jiří
Urbánek Dušan
 
 
Founě Jiří
Bruckmüller Josef
 
 
     2301
2.Pennerová Kamila
Bonuš Petr
 
 
Čelikovský Jakub
Smažík David
 
 
     3111
3.Urbánek DušanČelikovský Jakub     0312
4.Hlávka JiříSmažík David     0313
5.Bonuš PetrFouně Jiří     0314
6.Pennerová KamilaBruckmüller Josef     3024
7.Hlávka JiříČelikovský Jakub     0325
8.Bonuš PetrSmažík David     3235
9.Pennerová KamilaFouně Jiří     1336
10.Urbánek DušanBruckmüller Josef     3146
11.Bonuš PetrČelikovský Jakub     0347
12.Pennerová KamilaSmažík David     1348
13.Urbánek DušanFouně Jiří     1349
14.Hlávka JiříBruckmüller Josef     3159
15.Pennerová KamilaČelikovský Jakub     03510
16.Urbánek DušanSmažík David     31610
17.Hlávka JiříFouně Jiří     03611
18.Bonuš PetrBruckmüller Josef     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbánek Dušan22Čelikovský Jakub40
Hlávka Jiří13Smažík David22
Bonuš Petr22Founě Jiří40
Pennerová Kamila13Bruckmüller Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Byňov AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Byńov JakuleRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:22 SK Byňov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navara Václav
Dvořák Rudolf
 
 
Štěpán Pavel
Čipera Jiří
 
 
     3110
2.Bašta Josef
Jindra Michal
 
 
Hovorka Zdeněk
Michálek Jiří
 
 
     3020
3.Bašta JosefŠtěpán Pavel     1321
4.Jindra MichalČipera Jiří     3131
5.Dvořák RudolfHovorka Zdeněk     3041
6.Navara VáclavMichálek Jiří     3051
7.Jindra MichalŠtěpán Pavel     2352
8.Dvořák RudolfČipera Jiří     2353
9.Navara VáclavHovorka Zdeněk     3163
10.Bašta JosefMichálek Jiří     3173
11.Dvořák RudolfŠtěpán Pavel     3283
12.Navara VáclavČipera Jiří     1384
13.Bašta JosefHovorka Zdeněk     3094
14.Jindra MichalMichálek Jiří     31104
15.Navara VáclavŠtěpán Pavel     31114
16.Bašta JosefČipera Jiří     32124
17.Jindra MichalHovorka Zdeněk     30134
18.Dvořák RudolfMichálek Jiří     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bašta Josef31Štěpán Pavel22
Jindra Michal31Čipera Jiří22
Dvořák Rudolf31Hovorka Zdeněk04
Navara Václav31Michálek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečasová Natálie
Zeis Vladimír
 
 
Bečvář Václav
Melounek Pavel
 
 
     1301
2.Šašek Vladimír
Heřmánková Andrea
 
 
Hrůza Pavel
Hrůza Jan
 
 
     2302
3.Nečasová NatálieBečvář Václav     1303
4.Šašek VladimírMelounek Pavel     3013
5.Zeis VladimírHrůza Pavel     1314
6.Heřmánková AndreaHrůza Jan     3024
7.Šašek VladimírBečvář Václav     2325
8.Zeis VladimírMelounek Pavel     2326
9.Heřmánková AndreaHrůza Pavel     3136
10.Nečasová NatálieHrůza Jan     3046
11.Zeis VladimírBečvář Václav     0347
12.Heřmánková AndreaMelounek Pavel     2348
13.Nečasová NatálieHrůza Pavel     3058
14.Šašek VladimírHrůza Jan     3168
15.Heřmánková AndreaBečvář Václav     3078
16.Nečasová NatálieMelounek Pavel     3188
17.Šašek VladimírHrůza Pavel     3098
18.Zeis VladimírHrůza Jan     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nečasová Natálie31Bečvář Václav31
Šašek Vladimír31Melounek Pavel22
Zeis Vladimír04Hrůza Pavel13
Heřmánková Andrea31Hrůza Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice CVrchní
rozhodčí:
Fišer Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lišov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:29 TJ Sokol České Budějovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tunka Tomáš
Čapek Petr
 
 
Běhounek Petr
Fanta Rudolf
 
 
     0301
2.Morávek Milan
Fišer Vojtěch
 
 
Vávra Václav
Pešel Martin st.
 
 
     3011
3.Morávek MilanBěhounek Petr     3121
4.Fišer VojtěchFanta Rudolf     3031
5.Tunka TomášPešel Martin st.     1332
6.Čapek PetrVávra Václav     3242
7.Fišer VojtěchBěhounek Petr     3052
8.Tunka TomášFanta Rudolf     0353
9.Čapek PetrPešel Martin st.     3063
10.Morávek MilanVávra Václav     3073
11.Tunka TomášBěhounek Petr     0374
12.Čapek PetrFanta Rudolf     0375
13.Morávek MilanPešel Martin st.     3085
14.Fišer VojtěchVávra Václav     3095
15.Čapek PetrBěhounek Petr     0396
16.Morávek MilanFanta Rudolf     0397
17.Fišer VojtěchPešel Martin st.     0398
18.Tunka TomášVávra Václav     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Milan31Běhounek Petr22
Fišer Vojtěch31Fanta Rudolf31
Tunka Tomáš13Pešel Martin st.22
Čapek Petr22Vávra Václav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy