Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18 KST Orel ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzal Petr
Nečasová Natálie
 
 
Trávníček Miroslav
Vichérek Libor
 
 
     3010
2.Šašek Vladimír
Heřmánková Andrea
 
 
Zima Jiří
Řeháková Vlasta
 
 
     3020
3.Vrzal PetrTrávníček Miroslav     3030
4.Nečasová NatálieZima Jiří     1331
5.Šašek VladimírVichérek Libor     3041
6.Heřmánková AndreaŘeháková Vlasta     3051
7.Nečasová NatálieTrávníček Miroslav     2352
8.Šašek VladimírZima Jiří     3262
9.Heřmánková AndreaVichérek Libor     3072
10.Vrzal PetrŘeháková Vlasta     3082
11.Šašek VladimírTrávníček Miroslav     3092
12.Heřmánková AndreaZima Jiří     31102
13.Vrzal PetrVichérek Libor     31112
14.Nečasová NatálieŘeháková Vlasta     32122
15.Heřmánková AndreaTrávníček MiroslavWO    30132
16.Vrzal PetrZima Jiří     13133
17.Nečasová NatálieVichérek Libor     03134
18.Šašek VladimírŘeháková Vlasta     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrzal Petr31Trávníček Miroslav12
Nečasová Natálie13Zima Jiří22
Šašek Vladimír40Vichérek Libor13
Heřmánková Andrea30Řeháková Vlasta04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice CVrchní
rozhodčí:
Boháček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Byňov ARozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Truhlář Jiří
Datum dle rozpisu06. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Tenglová Jaroslava
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36 SK Byňov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Vojtěch
Tunka Tomáš
 
 
Koiš David
Dvořák Jan
 
 
     3110
2.Tenglová Jaroslava
Truhlář Jiří
 
 
Navara Václav
Dvořák Rudolf
 
 
     0311
3.Truhlář JiříKoiš David     3021
4.Fišer VojtěchNavara Václav     3231
5.Tunka TomášDvořák Jan     0332
6.Tenglová JaroslavaDvořák Rudolf     0333
7.Fišer VojtěchKoiš David     3043
8.Tunka TomášNavara Václav     2344
9.Tenglová JaroslavaDvořák Jan     1345
10.Truhlář JiříDvořák Rudolf     2346
11.Tunka TomášBašta Josef     3056
12.Tenglová JaroslavaNavara Václav     0357
13.Truhlář JiříDvořák Jan     1358
14.Fišer VojtěchDvořák Rudolf     1359
15.Tenglová JaroslavaBašta Josef     3069
16.Truhlář JiříNavara Václav     3279
17.Fišer VojtěchDvořák Jan     3189
18.Tunka TomášDvořák Rudolf     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Truhlář Jiří22Koiš David02
Fišer Vojtěch31Navara Václav22
Tunka Tomáš13Dvořák Jan31
Tenglová Jaroslava13Dvořák Rudolf40
   Bašta Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lišov AVrchní
rozhodčí:
Nekovář Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LišovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1714:53 TJ Sokol Kněžské Dvory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nekovář Michal
Vávra Václav
 
 
Urbánek Dušan
Hlávka Jiří
 
 
     2301
2.Pešel Martin st.
Šibřina Zdeněk
 
 
Zeman Tomáš
Pennerová Kamila
 
 
     0302
3.Šibřina ZdeněkPennerová Kamila     0303
4.Nekovář MichalZeman Tomáš     1304
5.Pešel Martin st.Urbánek Dušan     0305
6.Vávra VáclavHlávka Jiří     0306
7.Nekovář MichalPennerová Kamila     0307
8.Pešel Martin st.Zeman Tomáš     1308
9.Vávra VáclavUrbánek Dušan     0309
10.Šibřina ZdeněkHlávka Jiří     13010
11.Pešel Martin st.Pennerová Kamila     23011
12.Vávra VáclavZeman Tomáš     03012
13.Šibřina ZdeněkUrbánek Dušan     03013
14.Nekovář MichalHlávka Jiří     13014
15.Vávra VáclavPennerová Kamila     13015
16.Šibřina ZdeněkZeman Tomáš     03016
17.Nekovář MichalUrbánek Dušan     32116
18.Pešel Martin st.Hlávka Jiří     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šibřina Zdeněk04Pennerová Kamila40
Nekovář Michal13Zeman Tomáš40
Pešel Martin st.04Urbánek Dušan31
Vávra Václav04Hlávka Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou CVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 780, Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:25 SKST Týn nad Vltavou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Melounek Pavel
 
 
Hosnedl František
Janda Vojtěch
 
 
     3110
2.Šálený Zdeněk
Bartoš Stanislav
 
 
Havlíčková Helena
Mach Petr
 
 
     3120
3.Bartoš StanislavHavlíčková Helena     3230
4.Bečvář VáclavHosnedl František     3140
5.Melounek PavelJanda Vojtěch     3150
6.Šálený ZdeněkMach Petr     1351
7.Bečvář VáclavHavlíčková Helena     3261
8.Melounek PavelHosnedl František     3171
9.Šálený ZdeněkJanda Vojtěch     1372
10.Bartoš StanislavMach Petr     1373
11.Melounek PavelHavlíčková Helena     3283
12.Šálený ZdeněkHosnedl František     3093
13.Bartoš StanislavJanda Vojtěch     32103
14.Bečvář VáclavMach Petr     30113
15.Šálený ZdeněkHavlíčková HelenaWO    30123
16.Bartoš StanislavHosnedl FrantišekWO    30133
17.Bečvář VáclavJanda VojtěchWO    03134
18.Melounek PavelMach PetrWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Stanislav21Havlíčková Helena03
Bečvář Václav30Hosnedl František03
Melounek Pavel30Janda Vojtěch12
Šálený Zdeněk12Mach Petr21
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv AVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:46 TJ Slovan Černý Dub B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpán Pavel
Michálek Jiří
 
 
Charvát Karel
Sekyra Zbyněk
 
 
     1301
2.Sýkora Václav
Šimek Josef
 
 
Švestka Pavel
Pešl Miroslav
 
 
     1302
3.Šimek JosefŠvestka Pavel     0303
4.Sýkora VáclavPešl Miroslav     3213
5.Michálek JiříCharvát Karel     1314
6.Štěpán PavelSekyra Zbyněk     0315
7.Sýkora VáclavŠvestka Pavel     2316
8.Michálek JiříPešl Miroslav     2317
9.Štěpán PavelCharvát Karel     2318
10.Šimek JosefSekyra Zbyněk     1319
11.Michálek JiříŠvestka Pavel     13110
12.Štěpán PavelPešl Miroslav     13111
13.Šimek JosefCharvát Karel     23112
14.Sýkora VáclavSekyra Zbyněk     30212
15.Štěpán PavelŠvestka Pavel     03213
16.Šimek JosefPešl Miroslav     03214
17.Sýkora VáclavCharvát Karel     31314
18.Michálek JiříSekyra Zbyněk     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Josef04Švestka Pavel40
Sýkora Václav31Pešl Miroslav31
Michálek Jiří13Charvát Karel31
Štěpán Pavel04Sekyra Zbyněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB CVrchní
rozhodčí:
Pavel Kortus
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15 SK Pedagog ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Richard
Bruckmüller Josef
 
 
Volavková Kateřina
Mazur Jiří
 
 
     3010
2.Founě Jiří
Čelikovský Jakub
 
 
Kašparů Pavel
Vazač Miloslav
 
 
     3020
3.Founě JiříVolavková Kateřina     3230
4.Bruckmüller JosefKašparů Pavel     0331
5.Čelikovský JakubMazur Jiří     3041
6.Němeček RichardVazač Miloslav     3051
7.Bruckmüller JosefVolavková Kateřina     3161
8.Čelikovský JakubKašparů Pavel     3171
9.Němeček RichardMazur Jiří     3181
10.Founě JiříVazač Miloslav     3091
11.Čelikovský JakubVolavková Kateřina     30101
12.Němeček RichardKašparů Pavel     30111
13.Founě JiříMazur Jiří     31121
14.Bruckmüller JosefVazač Miloslav     31131
15.Němeček RichardVolavková Kateřina     30141
16.Founě JiříKašparů Pavel     32151
17.Bruckmüller JosefMazur Jiří     23152
18.Čelikovský JakubVazač Miloslav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Founě Jiří40Volavková Kateřina04
Bruckmüller Josef22Kašparů Pavel13
Čelikovský Jakub40Mazur Jiří13
Němeček Richard40Vazač Miloslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy