Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sýmalka u nádraží ČD BorovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:30 TJ Calofrig Borovany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Milan
Janda Vojtěch
 
 
Palivec Zdeněk
Vichérek Libor
 
 
     3010
2.Hosnedl František
Havlíčková Helena
 
 
Burda Ondřej
Zima Jiří
 
 
     3120
3.Havlíčková HelenaPalivec Zdeněk     3130
4.Hosnedl FrantišekVichérek Libor     2331
5.Janda VojtěchZima Jiří     2332
6.Matějka MilanBurda Ondřej     3142
7.Hosnedl FrantišekPalivec Zdeněk     3252
8.Janda VojtěchVichérek Libor     3062
9.Matějka MilanZima Jiří     3072
10.Havlíčková HelenaBurda Ondřej     3282
11.Janda VojtěchPalivec Zdeněk     1383
12.Matějka MilanVichérek Libor     3093
13.Havlíčková HelenaZima Jiří     2394
14.Hosnedl FrantišekBurda Ondřej     0395
15.Matějka MilanPalivec Zdeněk     32105
16.Havlíčková HelenaVichérek Libor     30115
17.Hosnedl FrantišekZima Jiří     23116
18.Janda VojtěchBurda Ondřej     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havlíčková Helena31Palivec Zdeněk13
Hosnedl František13Vichérek Libor13
Janda Vojtěch13Zima Jiří31
Matějka Milan40Burda Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub BVrchní
rozhodčí:
Babouček František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Č.DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:22 TJ Slovan Černý Dub B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekyra Zbyněk
Švestka Pavel
 
 
Hlávka Jiří
Urbánek Dušan
 
 
     3010
2.Charvát Karel
Pešl Miroslav
 
 
Mašek Rudolf
Pennerová Kamila
 
 
     3020
3.Švestka PavelPennerová Kamila     3230
4.Pešl MiroslavUrbánek Dušan     3040
5.Sekyra ZbyněkMašek Rudolf     3050
6.Charvát KarelHlávka Jiří     3160
7.Pešl MiroslavPennerová Kamila     1361
8.Sekyra ZbyněkUrbánek Dušan     3171
9.Charvát KarelMašek Rudolf     3081
10.Švestka PavelHlávka Jiří     3291
11.Sekyra ZbyněkPennerová Kamila     32101
12.Charvát KarelUrbánek Dušan     30111
13.Švestka PavelMašek Rudolf     31121
14.Pešl MiroslavHlávka Jiří     13122
15.Charvát KarelPennerová Kamila     13123
16.Švestka PavelUrbánek Dušan     30133
17.Pešl MiroslavMašek Rudolf     31143
18.Sekyra ZbyněkHlávka Jiří     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švestka Pavel40Pennerová Kamila22
Pešl Miroslav22Urbánek Dušan04
Sekyra Zbyněk31Mašek Rudolf04
Charvát Karel31Hlávka Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Byňov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38 SK Byňov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaisler Robert
Kašparů Pavel
 
 
Bašta Josef
Jindra Michal
 
 
     3210
2.Volavková Kateřina
Mazur Jiří
 
 
Navara Václav
Dvořák Rudolf
 
 
     1311
3.Volavková KateřinaBašta Josef     1312
4.Kaisler RobertJindra Michal     3022
5.Kašparů PavelNavara Václav     1323
6.Mazur JiříDvořák Rudolf     0324
7.Kaisler RobertBašta Josef     0325
8.Kašparů PavelJindra Michal     3135
9.Mazur JiříNavara Václav     2336
10.Volavková KateřinaDvořák Rudolf     1337
11.Kašparů PavelBašta Josef     3147
12.Mazur JiříJindra Michal     3057
13.Volavková KateřinaNavara Václav     0358
14.Kaisler RobertDvořák Rudolf     2359
15.Mazur JiříBašta Josef     3169
16.Volavková KateřinaDvořák Jan     3079
17.Kaisler RobertNavara Václav     13710
18.Kašparů PavelDvořák Rudolf     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volavková Kateřina13Bašta Josef22
Kaisler Robert13Jindra Michal03
Kašparů Pavel22Navara Václav40
Mazur Jiří22Dvořák Rudolf40
   Dvořák Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18 SK Pedagog ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čelikovský Jakub
Němeček Richard
 
 
Vrzal Petr
Blažek Bohumír
 
 
     3010
2.Bruckmüller Josef
Smažík David
 
 
Heřmánková Andrea
Nečasová Natálie
 
 
     0311
3.Smažík DavidBlažek Bohumír     3021
4.Bruckmüller JosefNečasová Natálie     3131
5.Čelikovský JakubHeřmánková Andrea     3041
6.Němeček RichardVrzal Petr     3251
7.Bruckmüller JosefBlažek Bohumír     3161
8.Čelikovský JakubNečasová Natálie     3271
9.Němeček RichardHeřmánková Andrea     3281
10.Smažík DavidVrzal Petr     3091
11.Čelikovský JakubBlažek Bohumír     2392
12.Němeček RichardNečasová Natálie     30102
13.Smažík DavidHeřmánková Andrea     30112
14.Bruckmüller JosefVrzal Petr     30122
15.Němeček RichardBlažek Bohumír     13123
16.Smažík DavidNečasová Natálie     30133
17.Bruckmüller JosefHeřmánková Andrea     31143
18.Čelikovský JakubVrzal Petr     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smažík David40Blažek Bohumír22
Bruckmüller Josef40Nečasová Natálie04
Čelikovský Jakub31Heřmánková Andrea04
Němeček Richard31Vrzal Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv AVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30 TJ Sokol Zliv A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
Tunka Tomáš
Čapek Petr
 
 
     2301
2.Sýkora Václav
Čipera Jiří
 
 
Fišer Vojtěch
Pazderová Klára
 
 
     2302
3.Čipera JiříTunka Tomáš     3012
4.Hovorka ZdeněkČapek Petr     0313
5.Štěpán PavelFišer Vojtěch     3123
6.Sýkora VáclavPazderová Klára     3033
7.Michálek JiříTunka Tomáš     2334
8.Štěpán PavelČapek Petr     0335
9.Sýkora VáclavFišer Vojtěch     3045
10.Čipera JiříPazderová Klára     0346
11.Štěpán PavelTunka Tomáš     3156
12.Sýkora VáclavČapek Petr     3266
13.Čipera JiříFišer Vojtěch     3276
14.Michálek JiříPazderová Klára     3286
15.Sýkora VáclavTunka Tomáš     3096
16.Čipera JiříČapek Petr     31106
17.Michálek JiříFišer Vojtěch     13107
18.Štěpán PavelPazderová Klára     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čipera Jiří31Tunka Tomáš13
Hovorka Zdeněk01Čapek Petr22
Štěpán Pavel31Fišer Vojtěch13
Sýkora Václav40Pazderová Klára13
Michálek Jiří12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lišov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 780, Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
07:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:37 SKST Týn nad Vltavou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Slepička Jan
 
 
Běhounek Petr
Fanta Rudolf
 
 
     3210
2.Hrůza Pavel
Šálený Zdeněk
 
 
Vávra Václav
Nekovář Michal
 
 
     2311
3.Slepička JanBěhounek Petr     1312
4.Bečvář VáclavFanta Rudolf     3022
5.Hrůza PavelNekovář Michal     3132
6.Šálený ZdeněkVávra Václav     3242
7.Bečvář VáclavBěhounek Petr     1343
8.Hrůza PavelFanta Rudolf     0344
9.Šálený ZdeněkNekovář Michal     3154
10.Slepička JanVávra Václav     3264
11.Hrůza PavelBěhounek Petr     2365
12.Šálený ZdeněkFanta Rudolf     1366
13.Slepička JanNekovář Michal     3176
14.Bečvář VáclavVávra Václav     3186
15.Šálený ZdeněkBěhounek Petr     0387
16.Slepička JanFanta Rudolf     0388
17.Bečvář VáclavNekovář Michal     3298
18.Hrůza PavelVávra Václav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slepička Jan22Běhounek Petr40
Bečvář Václav31Fanta Rudolf31
Hrůza Pavel22Nekovář Michal04
Šálený Zdeněk22Vávra Václav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy