Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub BVrchní
rozhodčí:
Pešl Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Č.dubRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:745:33 TJ Slovan Černý Dub B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekyra Zbyněk
Charvát Karel
 
 
Zima Jiří
Burda Ondřej
 
 
     3210
2.Švestka Pavel
Pešl Miroslav
 
 
Palivec Zdeněk
Jan Jabůrek
 
 
     3120
3.Švestka PavelJan Jabůrek     1321
4.Pešl MiroslavPalivec Zdeněk     3131
5.Sekyra ZbyněkZima Jiří     2332
6.Charvát KarelBurda Ondřej     3042
7.Pešl MiroslavJan Jabůrek     2343
8.Sekyra ZbyněkPalivec Zdeněk     3153
9.Charvát KarelZima Jiří     3163
10.Švestka PavelBurda Ondřej     3173
11.Sekyra ZbyněkJan Jabůrek     2374
12.Charvát KarelPalivec Zdeněk     3284
13.Švestka PavelZima Jiří     2385
14.Pešl MiroslavBurda Ondřej     3295
15.Charvát KarelJan Jabůrek     1396
16.Švestka PavelPalivec Zdeněk     2397
17.Pešl MiroslavZima Jiří     30107
18.Sekyra ZbyněkBurda Ondřej     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švestka Pavel13Jan Jabůrek40
Pešl Miroslav31Palivec Zdeněk13
Sekyra Zbyněk22Zima Jiří22
Charvát Karel31Burda Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24 TJ Sokol České Budějovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaisler Robert
Kašparů Pavel
 
 
Turek František
Janda Vojtěch
 
 
     3010
2.Volavková Kateřina
Mazur Jiří
 
 
Hosnedl František
Havlíčková Helena
 
 
     2311
3.Volavková KateřinaTurek František     3021
4.Kaisler RobertHavlíčková Helena     2322
5.Mazur JiříHosnedl František     3132
6.Kašparů PavelJanda Vojtěch     3042
7.Kaisler RobertTurek František     3152
8.Mazur JiříHavlíčková Helena     0353
9.Kašparů PavelHosnedl František     3063
10.Volavková KateřinaJanda Vojtěch     2364
11.Mazur JiříTurek František     3274
12.Kašparů PavelHavlíčková Helena     3284
13.Volavková KateřinaHosnedl František     3094
14.Kaisler RobertJanda Vojtěch     31104
15.Kašparů PavelTurek František     31114
16.Volavková KateřinaHavlíčková Helena     13115
17.Kaisler RobertHosnedl František     30125
18.Mazur JiříJanda Vojtěch     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volavková Kateřina22Turek František04
Kaisler Robert31Havlíčková Helena31
Mazur Jiří31Hosnedl František04
Kašparů Pavel40Janda Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB CVrchní
rozhodčí:
Kortus Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:17 SK Pedagog ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Richard
Čelikovský Jakub
 
 
Urbánek Dušan
Hlávka Jiří
 
 
     3010
2.Pešl Ladislav
Smažík David
 
 
Vik Daniel
Burian Václav
 
 
     3020
3.Smažík DavidUrbánek Dušan     2321
4.Čelikovský JakubVik Daniel     3031
5.Pešl LadislavBurian Václav     3041
6.Němeček RichardHlávka Jiří     3251
7.Čelikovský JakubUrbánek Dušan     3161
8.Pešl LadislavVik Daniel     3071
9.Němeček RichardBurian Václav     3081
10.Smažík DavidHlávka Jiří     3291
11.Pešl LadislavUrbánek Dušan     1392
12.Němeček RichardVik Daniel     31102
13.Smažík DavidBurian Václav     30112
14.Čelikovský JakubHlávka Jiří     31122
15.Němeček RichardUrbánek Dušan     30132
16.Smažík DavidVik Daniel     31142
17.Čelikovský JakubBurian Václav     30152
18.Pešl LadislavHlávka Jiří     13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smažík David31Urbánek Dušan22
Čelikovský Jakub40Vik Daniel04
Pešl Ladislav22Burian Václav04
Němeček Richard40Hlávka Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv AVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Byňov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:46 SK Byňov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpán Pavel
Čipera Jiří
 
 
Dvořák Jan
Koiš David
 
 
     3110
2.Sýkora Václav
Michálek Jiří
 
 
Dvořák Rudolf
Navara Václav
 
 
     0311
3.Michálek JiříBašta Josef     0312
4.Štěpán PavelDvořák Rudolf     2313
5.Čipera JiříDvořák Jan     2314
6.Sýkora VáclavNavara Václav     1315
7.Štěpán PavelBašta Josef     3225
8.Čipera JiříDvořák Rudolf     0326
9.Sýkora VáclavDvořák Jan     3136
10.Michálek JiříNavara Václav     0337
11.Čipera JiříBašta Josef     0338
12.Sýkora VáclavDvořák Rudolf     1339
13.Hovorka ZdeněkDvořák Jan     23310
14.Štěpán PavelNavara Václav     03311
15.Sýkora VáclavBašta Josef     32411
16.Hovorka ZdeněkDvořák Rudolf     23412
17.Štěpán PavelKoiš David     31512
18.Čipera JiříNavara VáclavWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michálek Jiří02Bašta Josef22
Štěpán Pavel22Dvořák Rudolf40
Čipera Jiří03Dvořák Jan21
Sýkora Václav22Navara Václav30
Hovorka Zdeněk02Koiš David01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou CVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 780, Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:46 KST Orel ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Mikšátko Jan
 
 
Blažek Bohumír
Heřmánková Andrea
 
 
     1301
2.Šálený Zdeněk
Moravcová Lucie
 
 
Vrzal Petr
Nečasová Natálie
 
 
     0302
3.Moravcová LucieBlažek Bohumír     0303
4.Bečvář VáclavVrzal Petr     3213
5.Šálený ZdeněkHeřmánková Andrea     3223
6.Mikšátko JanNečasová Natálie     3233
7.Bečvář VáclavBlažek Bohumír     1334
8.Šálený ZdeněkVrzal Petr     2335
9.Mikšátko JanHeřmánková Andrea     0336
10.Moravcová LucieNečasová Natálie     0337
11.Šálený ZdeněkBlažek Bohumír     2338
12.Mikšátko JanVrzal Petr     1339
13.Moravcová LucieHeřmánková Andrea     13310
14.Bečvář VáclavNečasová Natálie     31410
15.Mikšátko JanBlažek Bohumír     03411
16.Moravcová LucieVrzal Petr     13412
17.Bečvář VáclavHeřmánková Andrea     13413
18.Šálený ZdeněkNečasová Natálie     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravcová Lucie04Blažek Bohumír40
Bečvář Václav22Vrzal Petr31
Šálený Zdeněk22Heřmánková Andrea31
Mikšátko Jan13Nečasová Natálie13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lišov AVrchní
rozhodčí:
Pešel Martin st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LišovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:27 TJ Sokol Lišov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhounek Petr
Fanta Rudolf
 
 
Pazderová Klára
Fišer Vojtěch
 
 
     3110
2.Nekovář Michal
Vávra Václav
 
 
Truhlář Jiří
Tunka Tomáš
 
 
     3220
3.Běhounek PetrFišer Vojtěch     3230
4.Fanta RudolfTruhlář Jiří     3240
5.Nekovář MichalPazderová Klára     1341
6.Vávra VáclavTunka Tomáš     0342
7.Fanta RudolfFišer Vojtěch     3152
8.Nekovář MichalTruhlář Jiří     2353
9.Vávra VáclavPazderová Klára     3063
10.Běhounek PetrTunka Tomáš     3073
11.Nekovář MichalFišer Vojtěch     3083
12.Vávra VáclavTruhlář Jiří     2384
13.Běhounek PetrPazderová Klára     3194
14.Fanta RudolfTunka Tomáš     30104
15.Vávra VáclavFišer Vojtěch     32114
16.Běhounek PetrTruhlář Jiří     31124
17.Fanta RudolfPazderová Klára     30134
18.Nekovář MichalTunka Tomáš     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Běhounek Petr40Fišer Vojtěch04
Fanta Rudolf40Truhlář Jiří22
Nekovář Michal13Pazderová Klára13
Vávra Václav22Tunka Tomáš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy