Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CVrchní
rozhodčí:
Zima Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36 TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palivec Zdeněk
Jan Jabůrek
 
 
Šašek Vladimír
Nečasová Natálie
 
 
     2301
2.Burda Ondřej
Zima Jiří
 
 
Blažek Bohumír
Heřmánková Andrea
 
 
     1302
3.Jan JabůrekBlažek Bohumír     3212
4.Palivec ZdeněkNečasová Natálie     3222
5.Burda OndřejŠašek Vladimír     3132
6.Zima JiříHeřmánková Andrea     3142
7.Palivec ZdeněkBlažek Bohumír     2343
8.Burda OndřejNečasová Natálie     2344
9.Zima JiříŠašek Vladimír     3154
10.Jan JabůrekHeřmánková Andrea     3264
11.Burda OndřejBlažek Bohumír     1365
12.Zima JiříNečasová Natálie     3175
13.Jan JabůrekŠašek Vladimír     3185
14.Palivec ZdeněkHeřmánková Andrea     0386
15.Zima JiříBlažek Bohumír     0387
16.Jan JabůrekNečasová Natálie     3197
17.Palivec ZdeněkŠašek Vladimír     30107
18.Burda OndřejHeřmánková Andrea     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jan Jabůrek40Blažek Bohumír31
Palivec Zdeněk22Nečasová Natálie13
Burda Ondřej13Šašek Vladimír04
Zima Jiří31Heřmánková Andrea22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Byňov AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Byňov JakuleRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:14 SK Byňov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan
Jindra Michal
 
 
Fišer Vojtěch
Pazderová Klára
 
 
     3010
2.Navara Václav
Dvořák Rudolf
 
 
Tenglová Jaroslava
Čapek Petr
 
 
     3020
3.Jindra MichalPazderová Klára     3030
4.Dvořák JanFišer Vojtěch     1331
5.Dvořák RudolfTenglová Jaroslava     3041
6.Navara VáclavČapek Petr     3051
7.Dvořák JanPazderová Klára     1352
8.Dvořák RudolfFišer Vojtěch     3062
9.Navara VáclavTenglová Jaroslava     3072
10.Jindra MichalČapek Petr     3282
11.Dvořák RudolfPazderová Klára     3192
12.Navara VáclavFišer Vojtěch     30102
13.Jindra MichalTenglová Jaroslava     30112
14.Dvořák JanČapek Petr     23113
15.Navara VáclavPazderová Klára     30123
16.Jindra MichalFišer Vojtěch     31133
17.Dvořák JanTenglová Jaroslava     31143
18.Dvořák RudolfČapek Petr     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jindra Michal40Pazderová Klára13
Dvořák Jan13Fišer Vojtěch13
Dvořák Rudolf40Tenglová Jaroslava04
Navara Václav40Čapek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory AVrchní
rozhodčí:
Hlávka Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lišov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Tragera, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:24 TJ Sokol Kněžské Dvory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pennerová Kamila
Bonuš Petr
 
 
Běhounek Petr
Fanta Rudolf
 
 
     3110
2.Hlávka Jiří
Urbánek Dušan
 
 
Vávra Václav
Nekovář Michal
 
 
     3220
3.Urbánek DušanBěhounek Petr     3130
4.Pennerová KamilaFanta Rudolf     3040
5.Bonuš PetrNekovář Michal     1341
6.Hlávka JiříVávra Václav     1342
7.Pennerová KamilaBěhounek Petr     1343
8.Bonuš PetrFanta Rudolf     3253
9.Hlávka JiříNekovář Michal     3163
10.Urbánek DušanVávra Václav     3073
11.Bonuš PetrBěhounek Petr     3283
12.Hlávka JiříFanta Rudolf     3093
13.Urbánek DušanNekovář Michal     30103
14.Pennerová KamilaVávra Václav     31113
15.Hlávka JiříBěhounek Petr     32123
16.Urbánek DušanFanta RudolfWO    30133
17.Pennerová KamilaNekovář Michal     23134
18.Bonuš PetrVávra Václav     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urbánek Dušan30Běhounek Petr13
Pennerová Kamila22Fanta Rudolf03
Bonuš Petr31Nekovář Michal22
Hlávka Jiří31Vávra Václav13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sýmalka u nádraží ČD BorovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18 TJ Calofrig Borovany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Milan
Janda Vojtěch
 
 
Bečvář Václav
Melounek Pavel
 
 
     3010
2.Havlíčková Helena
Hosnedl František
 
 
Mikšátko Jan
Moravcová Lucie
 
 
     3020
3.Matějka MilanBečvář Václav     3030
4.Havlíčková HelenaMelounek Pavel     3040
5.Hosnedl FrantišekMikšátko Jan     3150
6.Janda VojtěchMoravcová Lucie     3260
7.Havlíčková HelenaBečvář Václav     3070
8.Hosnedl FrantišekMelounek Pavel     0371
9.Janda VojtěchMikšátko Jan     3181
10.Matějka MilanMoravcová Lucie     3091
11.Hosnedl FrantišekBečvář Václav     1392
12.Janda VojtěchMelounek Pavel     0393
13.Matějka MilanMikšátko Jan     31103
14.Havlíčková HelenaMoravcová Lucie     30113
15.Janda VojtěchBečvář Václav     23114
16.Matějka MilanMelounek PavelWO    30124
17.Havlíčková HelenaMikšátko JanWO    30134
18.Hosnedl FrantišekMoravcová Lucie     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějka Milan30Bečvář Václav22
Havlíčková Helena30Melounek Pavel21
Hosnedl František22Mikšátko Jan03
Janda Vojtěch22Moravcová Lucie04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub BVrchní
rozhodčí:
Pešl Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Č.dubRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32 TJ Slovan Černý Dub B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekyra Zbyněk
Varyš Milan
 
 
Štěpán Pavel
Čipera Jiří
 
 
     0301
2.Pešl Miroslav
Charvát Karel
 
 
Sýkora Václav
Ptáček Petr
 
 
     3211
3.Pešl MiroslavSýkora Václav     3121
4.Varyš MilanŠtěpán Pavel     0322
5.Sekyra ZbyněkPtáček Petr     2323
6.Charvát KarelČipera Jiří     3033
7.Varyš MilanSýkora Václav     0334
8.Sekyra ZbyněkŠtěpán Pavel     2335
9.Charvát KarelPtáček Petr     3045
10.Pešl MiroslavČipera Jiří     3155
11.Sekyra ZbyněkSýkora Václav     1356
12.Charvát KarelŠtěpán Pavel     3166
13.Pešl MiroslavPtáček Petr     3176
14.Varyš MilanČipera Jiří     2377
15.Charvát KarelSýkora Václav     2378
16.Pešl MiroslavŠtěpán Pavel     3088
17.Varyš MilanPtáček Petr     3298
18.Sekyra ZbyněkČipera Jiří     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešl Miroslav40Sýkora Václav31
Varyš Milan13Štěpán Pavel22
Sekyra Zbyněk13Ptáček Petr13
Charvát Karel31Čipera Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaisler Robert
Kašparů Pavel
 
 
Němeček Richard
Čelikovský Jakub
 
 
     2301
2.Volavková Kateřina
Mazur Jiří
 
 
Pešl Ladislav
Kučerová Barbora
 
 
     3111
3.Volavková KateřinaNěmeček Richard     0312
4.Kaisler RobertČelikovský Jakub     1313
5.Mazur JiříPešl Ladislav     3223
6.Kašparů PavelKučerová Barbora     3033
7.Kaisler RobertNěmeček Richard     3143
8.Mazur JiříČelikovský Jakub     1344
9.Kašparů PavelPešl Ladislav     3154
10.Volavková KateřinaKučerová Barbora     2355
11.Mazur JiříNěmeček Richard     1356
12.Kašparů PavelČelikovský Jakub     1357
13.Volavková KateřinaPešl Ladislav     2358
14.Kaisler RobertKučerová Barbora     3068
15.Kašparů PavelNěmeček Richard     0369
16.Volavková KateřinaČelikovský Jakub     3079
17.Kaisler RobertPešl Ladislav     3089
18.Mazur JiříKučerová Barbora     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volavková Kateřina13Němeček Richard31
Kaisler Robert31Čelikovský Jakub31
Mazur Jiří22Pešl Ladislav13
Kašparů Pavel22Kučerová Barbora13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy