Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB CVrchní
rozhodčí:
Kortus Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:9 SK Pedagog ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čelikovský Jakub
Němeček Richard
 
 
Burda Ondřej
Vichérek Libor
 
 
     3110
2.Smažík David
Kučerová Barbora
 
 

 
 
WO    3020
3.Smažík DavidBurda Ondřej     3130
4.Kučerová BarboraVichérek Libor     2331
5.Čelikovský JakubŘeháková Vlasta     3041
6.Němeček RichardWO    3051
7.Kučerová BarboraBurda Ondřej     1352
8.Čelikovský JakubVichérek Libor     3062
9.Němeček RichardŘeháková Vlasta     3072
10.Smažík DavidWO    3082
11.Čelikovský JakubBurda Ondřej     3092
12.Němeček RichardVichérek Libor     30102
13.Smažík DavidŘeháková Vlasta     30112
14.Kučerová BarboraWO    30122
15.Němeček RichardBurda Ondřej     30132
16.Smažík DavidVichérek Libor     31142
17.Kučerová BarboraŘeháková Vlasta     30152
18.Čelikovský JakubWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smažík David30Burda Ondřej13
Kučerová Barbora12Vichérek Libor13
Čelikovský Jakub30Řeháková Vlasta04
Němeček Richard30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv AVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZLivRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:46 TJ Sokol České Budějovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpán Pavel
Michálek Jiří
 
 
Kaisler Robert
Kašparů Pavel
 
 
     1301
2.Hovorka Zdeněk
Vobr Václav
 
 
Volavková Kateřina
Mazur Jiří
 
 
     1302
3.Kučera LadislavKašparů Pavel     0303
4.Hovorka ZdeněkVolavková Kateřina     0304
5.Štěpán PavelKaisler Robert     2305
6.Michálek JiříMazur Jiří     0306
7.Hovorka ZdeněkKašparů Pavel     0307
8.Štěpán PavelVolavková Kateřina     3117
9.Michálek JiříKaisler Robert     0318
10.Kučera LadislavMazur Jiří     1319
11.Štěpán PavelKašparů Pavel     3029
12.Michálek JiříVolavková Kateřina     23210
13.Vobr VáclavKaisler Robert     03211
14.Hovorka ZdeněkMazur Jiří     03212
15.Michálek JiříKašparů Pavel     13213
16.Vobr VáclavVolavková Kateřina     03214
17.Hovorka ZdeněkKaisler Robert     03215
18.Štěpán PavelMazur Jiří     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kučera Ladislav02Kašparů Pavel31
Hovorka Zdeněk04Volavková Kateřina31
Štěpán Pavel31Kaisler Robert40
Michálek Jiří04Mazur Jiří31
Vobr Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou CVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 780, Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38 TJ Slovan Černý Dub B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Melounek Pavel
 
 
Charvát Karel
Pešl Miroslav
 
 
     3110
2.Šálený Zdeněk
Hrůza Pavel
 
 
Sekyra Zbyněk
Varyš Milan
 
 
     3120
3.Šálený ZdeněkPešl Miroslav     2321
4.Bečvář VáclavVaryš Milan     3031
5.Melounek PavelCharvát Karel     2332
6.Hrůza PavelSekyra Zbyněk     3042
7.Bečvář VáclavPešl Miroslav     0343
8.Melounek PavelVaryš Milan     3253
9.Hrůza PavelCharvát Karel     1354
10.Šálený ZdeněkSekyra Zbyněk     1355
11.Melounek PavelPešl Miroslav     1356
12.Hrůza PavelVaryš Milan     3166
13.Šálený ZdeněkCharvát Karel     1367
14.Bečvář VáclavSekyra Zbyněk     0368
15.Hrůza PavelPešl Miroslav     0369
16.Šálený ZdeněkVaryš Milan     03610
17.Bečvář VáclavCharvát Karel     03611
18.Melounek PavelSekyra Zbyněk     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šálený Zdeněk04Pešl Miroslav40
Bečvář Václav13Varyš Milan13
Melounek Pavel22Charvát Karel40
Hrůza Pavel22Sekyra Zbyněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lišov AVrchní
rozhodčí:
Nekovář Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LišovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29 TJ Sokol Lišov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhounek Petr
Fanta Rudolf
 
 
Havlíčková Helena
Hosnedl František
 
 
     2301
2.Nekovář Michal
Pešel Martin st.
 
 
Matějka Milan
Janda Vojtěch
 
 
     3011
3.Běhounek PetrMatějka Milan     1312
4.Fanta RudolfHavlíčková Helena     2313
5.Nekovář MichalHosnedl František     3223
6.Pešel Martin st.Janda Vojtěch     3133
7.Fanta RudolfMatějka Milan     1334
8.Nekovář MichalHavlíčková Helena     3244
9.Pešel Martin st.Hosnedl František     3054
10.Běhounek PetrJanda Vojtěch     3064
11.Nekovář MichalMatějka Milan     0365
12.Pešel Martin st.Havlíčková Helena     3175
13.Běhounek PetrHosnedl František     3185
14.Fanta RudolfJanda Vojtěch     3095
15.Pešel Martin st.Matějka Milan     0396
16.Běhounek PetrHavlíčková Helena     2397
17.Fanta RudolfHosnedl František     30107
18.Nekovář MichalJanda Vojtěch     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Běhounek Petr22Matějka Milan40
Fanta Rudolf22Havlíčková Helena22
Nekovář Michal31Hosnedl František04
Pešel Martin st.31Janda Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice CVrchní
rozhodčí:
Fišer Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:32 TJ Sokol České Budějovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pazderová Klára
Fišer Vojtěch
 
 
Hlávka Jiří
Urbánek Dušan
 
 
     3210
2.Tunka Tomáš
Tenglová Jaroslava
 
 
Pennerová Kamila
Burian Václav
 
 
     2311
3.Pazderová KláraPennerová Kamila     3121
4.Fišer VojtěchHlávka Jiří     3031
5.Tunka TomášUrbánek Dušan     3241
6.Tenglová JaroslavaBurian Václav     3051
7.Fišer VojtěchPennerová Kamila     2352
8.Tunka TomášHlávka Jiří     2353
9.Tenglová JaroslavaUrbánek Dušan     1354
10.Pazderová KláraBurian Václav     3064
11.Tunka TomášPennerová Kamila     0365
12.Tenglová JaroslavaHlávka Jiří     3275
13.Pazderová KláraUrbánek Dušan     1376
14.Fišer VojtěchBurian Václav     3086
15.Tenglová JaroslavaPennerová Kamila     0387
16.Pazderová KláraHlávka Jiří     3297
17.Fišer VojtěchUrbánek Dušan     32107
18.Tunka TomášBurian Václav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pazderová Klára31Pennerová Kamila31
Fišer Vojtěch31Hlávka Jiří13
Tunka Tomáš22Urbánek Dušan22
Tenglová Jaroslava22Burian Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Byňov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:44 SK Byňov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečasová Natálie
Šašek Vladimír
 
 
Navara Václav
Dvořák Rudolf
 
 
     0301
2.Heřmánková Andrea
Blažek Bohumír
 
 
Jindra Michal
Bašta Josef
 
 
     3111
3.Vrzal PetrJindra Michal     3221
4.Nečasová NatálieBašta Josef     1322
5.Heřmánková AndreaDvořák Rudolf     1323
6.Blažek BohumírNavara Václav     3233
7.Nečasová NatálieJindra Michal     2334
8.Heřmánková AndreaBašta Josef     3144
9.Blažek BohumírDvořák Rudolf     2345
10.Vrzal PetrNavara Václav     3255
11.Heřmánková AndreaJindra Michal     3165
12.Blažek BohumírBašta Josef     2366
13.Vrzal PetrDvořák Rudolf     0367
14.Nečasová NatálieNavara Václav     1368
15.Blažek BohumírJindra Michal     1369
16.Vrzal PetrBašta Josef     3279
17.Nečasová NatálieDvořák Rudolf     03710
18.Heřmánková AndreaNavara Václav     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrzal Petr31Jindra Michal22
Nečasová Natálie04Bašta Josef22
Heřmánková Andrea22Dvořák Rudolf40
Blažek Bohumír13Navara Václav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy