Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CVrchní
rozhodčí:
Švestka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ludačka Josef
Babouček František
 
 
Zima Jiří
Burda Ondřej
 
 
     1301
2.Kočer Jiří
Pileček Josef st.
 
 
Vichérek Libor
Sigmund Tomáš
 
 
     3011
3.Ludačka JosefZima Jiří     2312
4.Pileček Josef st.Burda Ondřej     2313
5.Kočer JiříVichérek Libor     3123
6.Varyš MilanSigmund Tomáš     3133
7.Pileček Josef st.Zima Jiří     3243
8.Kočer JiříBurda Ondřej     1344
9.Varyš MilanVichérek Libor     0345
10.Ludačka JosefSigmund Tomáš     3055
11.Kočer JiříZima Jiří     2356
12.Varyš MilanBurda Ondřej     2357
13.Ludačka JosefVichérek Libor     3167
14.Pileček Josef st.Sigmund Tomáš     3077
15.Varyš MilanZima Jiří     0378
16.Ludačka JosefBurda Ondřej     3188
17.Pileček Josef st.Vichérek Libor     0389
18.Kočer JiříSigmund Tomáš     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ludačka Josef31Zima Jiří31
Pileček Josef st.22Burda Ondřej31
Kočer Jiří22Vichérek Libor22
Varyš Milan13Sigmund Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BVrchní
rozhodčí:
Šachl Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Tyršova ul. LišovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šachl Jiří
Šibřina Zdeněk
 
 
Langr Radek
Skaláková Denisa
 
 
     0301
2.Víta Jan
Pešel Martin st.
 
 
Hrůza Jan
Hrůza Pavel
 
 
     3111
3.Víta JanLangr Radek     3021
4.Pešel MartinSkaláková Denisa     3031
5.Šachl JiříHrůza Pavel     1332
6.Šibřina ZdeněkHrůza Jan     0333
7.Pešel MartinLangr Radek     3243
8.Šachl JiříSkaláková Denisa     3153
9.Šibřina ZdeněkHrůza Pavel     0354
10.Víta JanHrůza Jan     3264
11.Šachl JiříLangr Radek     1365
12.Šibřina ZdeněkSkaláková Denisa     3175
13.Víta JanHrůza Pavel     3085
14.Pešel MartinHrůza Jan     0386
15.Šibřina ZdeněkLangr Radek     2387
16.Víta JanSkaláková Denisa     2388
17.Pešel MartinHrůza Pavel     3298
18.Šachl JiříHrůza Jan     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Víta Jan31Langr Radek22
Pešel Martin31Skaláková Denisa13
Šachl Jiří13Hrůza Pavel22
Šibřina Zdeněk13Hrůza Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB DVrchní
rozhodčí:
Kortus Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:19 SK Pedagog ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudrna Arnošt
Pešl Ladislav
 
 
Břicháček Martin
Pavel Miloš
 
 
     3110
2.Prskavec Petr
Smažík David
 
 
Marek Luboš ml.
Tomek Zdeněk
 
 
     3120
3.Smažík DavidBřicháček Martin     3030
4.Kudrna ArnoštPavel Miloš     3140
5.Prskavec PetrMarek Luboš ml.     3050
6.Pešl LadislavTomek Zdeněk     3160
7.Kudrna ArnoštBřicháček Martin     3170
8.Prskavec PetrPavel Miloš     3080
9.Pešl LadislavMarek Luboš ml.     2381
10.Smažík DavidTomek Zdeněk     3091
11.Prskavec PetrBřicháček Martin     30101
12.Pešl LadislavPavel Miloš     23102
13.Smažík DavidMarek Luboš ml.     31112
14.Kudrna ArnoštTomek Zdeněk     32122
15.Pešl LadislavBřicháček Martin     30132
16.Smažík DavidPavel Miloš     32142
17.Kudrna ArnoštMarek Luboš ml.     23143
18.Prskavec PetrTomek Zdeněk     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smažík David40Břicháček Martin04
Kudrna Arnošt31Pavel Miloš13
Prskavec Petr40Marek Luboš ml.22
Pešl Ladislav22Tomek Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:42 KST Štěpánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrys Ondřej
Nedvěd Matyáš
 
 
Čtvrtník Miroslav
Ondič Marian
 
 
     0301
2.Heřmánková Andrea
Šmejkalová Jana
 
 
Němec Miroslav
Klásek Miroslav
 
 
     2302
3.Vondrys OndřejOndič Marian     1303
4.Nedvěd MatyášNěmec Miroslav     0304
5.Šmejkalová JanaČtvrtník Miroslav     0305
6.Heřmánková AndreaKlásek Miroslav     3215
7.Nedvěd MatyášOndič Marian     0316
8.Šmejkalová JanaNěmec Miroslav     0317
9.Heřmánková AndreaČtvrtník Miroslav     1318
10.Vondrys OndřejKlásek Miroslav     0319
11.Šmejkalová JanaOndič Marian     03110
12.Heřmánková AndreaNěmec Miroslav     23111
13.Vondrys OndřejČtvrtník MiroslavWO    30211
14.Nedvěd MatyášKlásek Miroslav     03212
15.Heřmánková AndreaOndič Marian     30312
16.Vondrys OndřejNěmec Miroslav     03313
17.Nedvěd MatyášČtvrtník MiroslavWO    30413
18.Šmejkalová JanaKlásek Miroslav     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vondrys Ondřej03Ondič Marian31
Nedvěd Matyáš03Němec Miroslav40
Šmejkalová Jana13Čtvrtník Miroslav20
Heřmánková Andrea22Klásek Miroslav22
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB BVrchní
rozhodčí:
Vicek Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Start Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:43 SK Eso Doubravice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luxa Josef
Vicek Miloslav
 
 
Šulda Petr
Diviš Roman
 
 
     3210
2.Rosol Věroslav
Šulc Vladimír
 
 
Červený Rudolf st.
Prchal Jiří
 
 
     0311
3.Rosol VěroslavDiviš Roman     0312
4.Luxa JosefČervený Rudolf st.     3022
5.Šulc VladimírŠulda Petr     0323
6.Vicek MiloslavPrchal Jiří     2324
7.Luxa JosefDiviš Roman     0325
8.Šulc VladimírČervený Rudolf st.     1326
9.Vicek MiloslavŠulda Petr     3136
10.Rosol VěroslavPrchal Jiří     3146
11.Šulc VladimírDiviš Roman     0347
12.Vicek MiloslavČervený Rudolf st.     2348
13.Rosol VěroslavŠulda Petr     3258
14.Luxa JosefPrchal Jiří     1359
15.Vicek MiloslavDiviš Roman     3169
16.Rosol VěroslavČervený Rudolf st.     13610
17.Luxa JosefŠulda Petr     13611
18.Šulc VladimírPrchal Jiří     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rosol Věroslav22Diviš Roman31
Luxa Josef13Červený Rudolf st.31
Šulc Vladimír04Šulda Petr22
Vicek Miloslav22Prchal Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dasný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec DasnýRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:43 TJ Calofrig Borovany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Vlastimil
Florián Antonín
 
 
Turek František
Janoch Jiří
 
 
     3210
2.Kukla Aleš
 
 
Krýsl Jiří
Ferda Zdeněk
 
 
WO    0311
3.Bárta VlastimilTurek František     1312
4.Florián AntonínJanoch Jiří     1313
5.Kukla AlešKrýsl Jiří     0314
6.Ferda ZdeněkWO    0315
7.Florián AntonínTurek František     0316
8.Kukla AlešJanoch Jiří     0317
9.Krýsl JiříWO    0318
10.Bárta VlastimilFerda Zdeněk     3028
11.Kukla AlešTurek František     0329
12.Janoch JiříWO    03210
13.Bárta VlastimilKrýsl Jiří     31310
14.Florián AntonínFerda Zdeněk     31410
15.Turek FrantišekWO    03411
16.Bárta VlastimilJanoch Jiří     31511
17.Florián AntonínKrýsl Jiří     32611
18.Kukla AlešFerda Zdeněk     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bárta Vlastimil31Turek František30
Florián Antonín22Janoch Jiří21
Kukla Aleš04Krýsl Jiří12
   Ferda Zdeněk12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CVrchní
rozhodčí:
Blábolil Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39 TJ Sokol Nová Ves u ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blábolil Milan
Troják Jan
 
 
Prokop Václav
Joun Luděk
 
 
     2301
2.Troup Miroslav
Tripes Milan st.
 
 
Návara Filip
Návara Karel
 
 
     0302
3.Blábolil MilanNávara Filip     1303
4.Troup MiroslavJoun Luděk     3113
5.Troják JanProkop Václav     3223
6.Šafář FrantišekNávara Karel     1324
7.Troup MiroslavNávara Filip     0325
8.Troják JanJoun Luděk     2326
9.Šafář FrantišekProkop Václav     0327
10.Blábolil MilanNávara Karel     1328
11.Troják JanNávara Filip     0329
12.Šafář FrantišekJoun Luděk     13210
13.Blábolil MilanProkop Václav     13211
14.Troup MiroslavNávara KarelWO    30311
15.Šafář FrantišekNávara FilipWO    03312
16.Blábolil MilanJoun LuděkWO    30412
17.Troup MiroslavProkop VáclavWO    30512
18.Troják JanNávara KarelWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blábolil Milan03Návara Filip30
Troup Miroslav11Joun Luděk21
Troják Jan12Prokop Václav21
Šafář František03Návara Karel20
WO41WO14

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy