Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Zima Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:32 TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zima Jiří
Vichérek Libor
 
 
Langr Radek
Skaláková Denisa
 
 
     3110
2.Pečenka Pavel
Trávníček Miroslav
 
 
Syrovátka Radek
Bartoš Stanislav
 
 
     2311
3.Zima JiříLangr Radek     3021
4.Vichérek LiborSkaláková Denisa     3231
5.Pečenka PavelSyrovátka Radek     1332
6.Trávníček MiroslavBartoš Stanislav     2333
7.Vichérek LiborLangr Radek     3143
8.Pečenka PavelSkaláková Denisa     3053
9.Trávníček MiroslavSyrovátka Radek     0354
10.Zima JiříBartoš Stanislav     3164
11.Pečenka PavelLangr Radek     3274
12.Trávníček MiroslavSkaláková Denisa     3184
13.Zima JiříSyrovátka Radek     3094
14.Vichérek LiborBartoš Stanislav     1395
15.Trávníček MiroslavLangr Radek     32105
16.Zima JiříSkaláková Denisa     32115
17.Vichérek LiborSyrovátka Radek     13116
18.Pečenka PavelBartoš Stanislav     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zima Jiří40Langr Radek04
Vichérek Libor22Skaláková Denisa04
Pečenka Pavel31Syrovátka Radek31
Trávníček Miroslav22Bartoš Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Ćerný DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26 TJ Slovan Černý Dub C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varyš Milan
Pileček Josef st.
 
 
Tomek Zdeněk
Marek Luboš st.
 
 
     3210
2.Kočer Jiří
Ludačka Josef
 
 
Pavel Miloš
Marek Luboš ml.
 
 
     3120
3.Varyš MilanMarek Luboš st.     3130
4.Pileček Josef st.Tomek Zdeněk     0331
5.Kočer JiříPavel Miloš     3141
6.Ludačka JosefMarek Luboš ml.     3051
7.Pileček Josef st.Marek Luboš st.     0352
8.Kočer JiříTomek Zdeněk     3062
9.Ludačka JosefPavel Miloš     3172
10.Varyš MilanMarek Luboš ml.     2373
11.Kočer JiříMarek Luboš st.     3083
12.Ludačka JosefTomek Zdeněk     1384
13.Varyš MilanPavel Miloš     3094
14.Pileček Josef st.Marek Luboš ml.     0395
15.Ludačka JosefMarek Luboš st.     31105
16.Varyš MilanTomek Zdeněk     31115
17.Pileček Josef st.Pavel Miloš     30125
18.Kočer JiříMarek Luboš ml.     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Varyš Milan31Marek Luboš st.13
Pileček Josef st.13Tomek Zdeněk22
Kočer Jiří31Pavel Miloš04
Ludačka Josef31Marek Luboš ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BVrchní
rozhodčí:
Šachl Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LIšovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39 KST Štěpánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešel Martin
Šachl Jiří
 
 
Čtvrtník Miroslav
Němec Miroslav
 
 
     0301
2.Víta Jan
Pešel Martin st.
 
 
Ondič Marian
Hájek Radek
 
 
     3211
3.Víta JanOndič Marian     3021
4.Pešel Martin st.Hájek Radek     3131
5.Pešel MartinNěmec Miroslav     3241
6.Šachl JiříČtvrtník Miroslav     0342
7.Pešel Martin st.Ondič Marian     1343
8.Pešel MartinHájek Radek     3053
9.Šachl JiříNěmec Miroslav     0354
10.Víta JanČtvrtník Miroslav     2355
11.Pešel MartinOndič Marian     3265
12.Šibřina ZdeněkHájek Radek     0366
13.Víta JanNěmec Miroslav     2367
14.Pešel Martin st.Čtvrtník Miroslav     0368
15.Šibřina ZdeněkOndič Marian     0369
16.Víta JanHájek Radek     3279
17.Pešel Martin st.Němec Miroslav     13710
18.Pešel MartinČtvrtník MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Víta Jan22Ondič Marian22
Pešel Martin st.13Hájek Radek13
Pešel Martin30Němec Miroslav31
Šachl Jiří02Čtvrtník Miroslav30
Šibřina Zdeněk02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB DVrchní
rozhodčí:
Ladislav Lojka
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:43 SK Eso Doubravice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Jan
Adam Václav
 
 
Diviš Roman
Šulda Petr
 
 
     1301
2.Kudrna Arnošt
Pešl Ladislav
 
 
Prchal Jiří
Vančura Stanislav
 
 
     3211
3.Adam VáclavDiviš Roman     1312
4.Adam JanVančura Stanislav     0313
5.Kudrna ArnoštPrchal Jiří     1314
6.Pešl LadislavŠulda Petr     1315
7.Adam JanDiviš Roman     0316
8.Kudrna ArnoštVančura Stanislav     3026
9.Pešl LadislavPrchal Jiří     3036
10.Adam VáclavŠulda Petr     2337
11.Kudrna ArnoštDiviš Roman     2338
12.Pešl LadislavVančura Stanislav     3048
13.Adam VáclavPrchal Jiří     0349
14.Adam JanŠulda Petr     03410
15.Pešl LadislavDiviš Roman     23411
16.Adam VáclavVančura Stanislav     23412
17.Adam JanPrchal Jiří     32512
18.Kudrna ArnoštŠulda PetrWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adam Václav04Diviš Roman40
Adam Jan13Vančura Stanislav22
Kudrna Arnošt12Prchal Jiří22
Pešl Ladislav22Šulda Petr30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:46 TJ Calofrig Borovany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tupý Vojtěch
Míka Filip
 
 
Turek František
Krýsl Jiří
 
 
     0301
2.Nedvěd Matyáš
Nedvěd Tomáš
 
 
Pršín Karel
Bravenec Vojtěch
 
 
     1302
3.Tupý VojtěchTurek František     1303
4.Míka FilipKrýsl Jiří     1304
5.Nedvěd MatyášBravenec Vojtěch     3114
6.Nedvěd TomášPršín Karel     1315
7.Míka FilipTurek František     1316
8.Nedvěd MatyášKrýsl Jiří     3126
9.Nedvěd TomášBravenec Vojtěch     0327
10.Tupý VojtěchPršín Karel     0328
11.Nedvěd MatyášTurek František     3238
12.Nedvěd TomášKrýsl Jiří     0339
13.Tupý VojtěchBravenec Vojtěch     03310
14.Míka FilipPršín Karel     03311
15.Nedvěd TomášTurek František     03312
16.Tupý VojtěchKrýsl Jiří     03313
17.Míka FilipBravenec Vojtěch     03314
18.Nedvěd MatyášPršín Karel     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tupý Vojtěch04Turek František31
Míka Filip04Krýsl Jiří31
Nedvěd Matyáš40Bravenec Vojtěch31
Nedvěd Tomáš04Pršín Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST Orel Č.BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29 TJ Start ČB B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Václav
Luxa Josef
 
 
Prokop Václav
Čapek Petr
 
 
     3010
2.Rosol Věroslav
Doležel Miroslav
 
 
Návara Karel
Návara Filip
 
 
     0311
3.Luxa JosefČapek Petr     3221
4.Doležel MiroslavNávara Filip     2322
5.Rosol VěroslavNávara Karel     1323
6.Horák VáclavProkop Václav     3033
7.Doležel MiroslavČapek Petr     1334
8.Rosol VěroslavNávara Filip     0335
9.Horák VáclavNávara Karel     3045
10.Luxa JosefProkop Václav     3055
11.Rosol VěroslavČapek Petr     3165
12.Horák VáclavNávara Filip     2366
13.Luxa JosefNávara Karel     3076
14.Doležel MiroslavProkop Václav     3286
15.Horák VáclavČapek Petr     3096
16.Luxa JosefNávara Filip     1397
17.Doležel MiroslavNávara Karel     30107
18.Rosol VěroslavProkop Václav     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luxa Josef31Čapek Petr13
Doležel Miroslav22Návara Filip40
Rosol Věroslav13Návara Karel13
Horák Václav31Prokop Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dasný AVrchní
rozhodčí:
Matouš Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CRozhodčí:Matouš Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec dasnyRozhodčí:Matouš Václav
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kukla Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:21 SK Dasný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matouš Václav
Florián Antonín
 
 
Blábolil Milan
Vrábek Otto
 
 
     3210
2.Bárta Vlastimil
Bárta Vlastimil ml.
 
 
Hnilička Jiří
Šafář František
 
 
     3120
3.Matouš VáclavBlábolil Milan     3030
4.Bárta VlastimilHnilička Jiří     3140
5.Bárta Vlastimil ml.Vrábek Otto     3150
6.Pazderová KláraŠafář František     3160
7.Bárta VlastimilBlábolil Milan     0361
8.Bárta Vlastimil ml.Hnilička Jiří     3071
9.Pazderová KláraVrábek Otto     3181
10.Matouš VáclavŠafář František     3191
11.Bárta Vlastimil ml.Blábolil Milan     31101
12.Pazderová KláraHnilička Jiří     32111
13.Matouš VáclavVrábek Otto     32121
14.Bárta VlastimilŠafář FrantišekWO    30131
15.Pazderová KláraBlábolil Milan     32141
16.Matouš VáclavHnilička Jiří     13142
17.Bárta VlastimilVrábek Otto     30152
18.Bárta Vlastimil ml.Šafář FrantišekWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matouš Václav31Blábolil Milan13
Bárta Vlastimil21Hnilička Jiří13
Bárta Vlastimil ml.30Vrábek Otto04
Pazderová Klára40Šafář František02
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy