Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CVrchní
rozhodčí:
Blábolil Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19 TJ Sokol Nová Ves u ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Troják Jan
Blábolil Milan
 
 
Řeháková Vlasta
Sigmund Tomáš
 
 
     3010
2.Troup Miroslav
Hnilička Jiří
 
 
Trávníček Miroslav
Vichérek Libor
 
 
     3020
3.Hnilička JiříVichérek Libor     3230
4.Troup MiroslavTrávníček Miroslav     3040
5.Troják JanŘeháková Vlasta     3050
6.Blábolil MilanSigmund Tomáš     3060
7.Troup MiroslavVichérek Libor     3070
8.Troják JanTrávníček Miroslav     2371
9.Blábolil MilanŘeháková Vlasta     2372
10.Hnilička JiříSigmund Tomáš     3082
11.Troják JanVichérek Libor     0383
12.Blábolil MilanTrávníček Miroslav     3293
13.Hnilička JiříŘeháková Vlasta     32103
14.Troup MiroslavSigmund Tomáš     31113
15.Blábolil MilanVichérek Libor     23114
16.Hnilička JiříTrávníček MiroslavWO    30124
17.Troup MiroslavŘeháková Vlasta     30134
18.Troják JanSigmund Tomáš     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hnilička Jiří30Vichérek Libor22
Troup Miroslav40Trávníček Miroslav12
Troják Jan22Řeháková Vlasta13
Blábolil Milan22Sigmund Tomáš04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DVrchní
rozhodčí:
Návara Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Dasný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39 SK Dasný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Návara Karel
Návara Filip
 
 
Matouš Václav
Pazderová Klára
 
 
     3110
2.Joun Luděk
Prokop Václav
 
 
Bárta Vlastimil
Bárta Vlastimil ml.
 
 
     3020
3.Prokop VáclavPazderová Klára     0321
4.Návara FilipBárta Vlastimil ml.     2322
5.Návara KarelBárta Vlastimil     3232
6.Joun LuděkMatouš Václav     0333
7.Návara FilipPazderová Klára     3043
8.Návara KarelBárta Vlastimil ml.     1344
9.Joun LuděkBárta Vlastimil     1345
10.Prokop VáclavMatouš Václav     0346
11.Návara KarelPazderová Klára     2347
12.Joun LuděkBárta Vlastimil ml.     2348
13.Prokop VáclavBárta Vlastimil     3258
14.Návara FilipMatouš Václav     3168
15.Joun LuděkPazderová Klára     1369
16.Prokop VáclavBárta Vlastimil ml.     13610
17.Návara FilipBárta Vlastimil     30710
18.Návara KarelMatouš VáclavWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prokop Václav13Pazderová Klára31
Návara Filip31Bárta Vlastimil ml.40
Návara Karel12Bárta Vlastimil13
Joun Luděk04Matouš Václav21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sýmalka u nádraží ČD Borovany -tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:35 TJ Calofrig Borovany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turek František
Pršín Karel
 
 
Doležel Miroslav
Rosol Věroslav
 
 
     3110
2.Bravenec Vojtěch
Ferda Zdeněk
 
 
Havel Milan
Šulc Vladimír
 
 
     3220
3.Bravenec VojtěchDoležel Miroslav     1321
4.Ferda ZdeněkRosol Věroslav     0322
5.Pršín KarelHavel Milan     3232
6.Turek FrantišekŠulc Vladimír     3042
7.Ferda ZdeněkDoležel Miroslav     0343
8.Pršín KarelRosol Věroslav     2344
9.Turek FrantišekHavel Milan     3154
10.Bravenec VojtěchŠulc Vladimír     3164
11.Pršín KarelDoležel Miroslav     2365
12.Turek FrantišekRosol Věroslav     3175
13.Bravenec VojtěchHavel Milan     1376
14.Ferda ZdeněkŠulc Vladimír     2377
15.Turek FrantišekDoležel Miroslav     3287
16.Bravenec VojtěchRosol Věroslav     3297
17.Ferda ZdeněkHavel Milan     32107
18.Pršín KarelŠulc Vladimír     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bravenec Vojtěch22Doležel Miroslav31
Ferda Zdeněk13Rosol Věroslav22
Pršín Karel22Havel Milan13
Turek František40Šulc Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice AVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:32 SK Eso Doubravice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diviš Roman
Šulda Petr
 
 
Nedvěd Matyáš
Vondrys Ondřej
 
 
     1301
2.Suchý Tomáš
Hrubý Petr
 
 
Šmejkalová Jana
Heřmánková Andrea
 
 
     3211
3.Diviš RomanNedvěd Matyáš     1312
4.Suchý TomášVondrys Ondřej     3022
5.Šulda PetrŠmejkalová Jana     3032
6.Hrubý PetrHeřmánková Andrea     3242
7.Suchý TomášNedvěd Matyáš     3152
8.Šulda PetrVondrys Ondřej     3262
9.Hrubý PetrŠmejkalová Jana     3072
10.Diviš RomanHeřmánková Andrea     1373
11.Šulda PetrNedvěd Matyáš     1374
12.Hrubý PetrVondrys Ondřej     3284
13.Diviš RomanŠmejkalová Jana     3094
14.Suchý TomášHeřmánková Andrea     1395
15.Hrubý PetrNedvěd Matyáš     1396
16.Diviš RomanVondrys Ondřej     32106
17.Suchý Tomᚊmejkalová Jana     30116
18.Šulda PetrHeřmánková Andrea     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Diviš Roman22Nedvěd Matyáš31
Suchý Tomáš31Vondrys Ondřej04
Šulda Petr22Šmejkalová Jana04
Hrubý Petr31Heřmánková Andrea31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovan ŠtěpánoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:37 SK Pedagog ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čtvrtník Miroslav
Němec Miroslav
 
 
Smažík David
Prskavec Petr
 
 
     0301
2.Ondič Marian
Hájek Radek
 
 
Kudrna Arnošt
Pešl Ladislav
 
 
     3211
3.Ondič MarianSmažík David     3021
4.Němec MiroslavPrskavec Petr     1322
5.Hájek RadekKudrna Arnošt     0323
6.Čtvrtník MiroslavPešl Ladislav     2324
7.Němec MiroslavSmažík David     0325
8.Hájek RadekPrskavec Petr     0326
9.Čtvrtník MiroslavKudrna Arnošt     3236
10.Ondič MarianPešl Ladislav     1337
11.Hájek RadekSmažík David     0338
12.Čtvrtník MiroslavPrskavec Petr     3048
13.Ondič MarianKudrna Arnošt     1349
14.Němec MiroslavPešl Ladislav     03410
15.Čtvrtník MiroslavSmažík David     13411
16.Ondič MarianPrskavec PetrWO    30511
17.Němec MiroslavKudrna Arnošt     30611
18.Hájek RadekPešl Ladislav     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondič Marian12Smažík David31
Němec Miroslav13Prskavec Petr21
Hájek Radek13Kudrna Arnošt22
Čtvrtník Miroslav22Pešl Ladislav31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny AVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:16 TJ Spartak Trhové Sviny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Dušan
Pavel Miloš
 
 
Pešel Martin st.
Pešel Martin
 
 
     3110
2.Tomek Zdeněk
Marek Luboš st.
 
 
Šachl Jiří
Šibřina Zdeněk
 
 
     3020
3.Marek Luboš st.Pešel Martin st.     3230
4.Tomek ZdeněkPešel Martin     3040
5.Pavel MilošŠachl Jiří     3050
6.Plachý DušanŠibřina Zdeněk     0351
7.Tomek ZdeněkPešel Martin st.     0352
8.Pavel MilošPešel Martin     3162
9.Plachý DušanŠachl Jiří     3072
10.Marek Luboš st.Šibřina Zdeněk     3082
11.Pavel MilošPešel Martin st.     3192
12.Plachý DušanPešel Martin     30102
13.Marek Luboš st.Šachl Jiří     30112
14.Tomek ZdeněkŠibřina Zdeněk     30122
15.Plachý DušanPešel Martin st.     13123
16.Marek Luboš st.Pešel Martin     31133
17.Tomek ZdeněkŠachl Jiří     30143
18.Pavel MilošŠibřina Zdeněk     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Luboš st.40Pešel Martin st.22
Tomek Zdeněk31Pešel Martin04
Pavel Miloš40Šachl Jiří04
Plachý Dušan22Šibřina Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:30 SKST Týn nad Vltavou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrůza Pavel
Skaláková Denisa
 
 
Ludačka Josef
Kočer Jiří
 
 
     0301
2.Hrůza Jan
Slepička Jan
 
 
Pileček Josef st.
Varyš Milan
 
 
     3011
3.Slepička JanPileček Josef st.     3121
4.Hrůza JanVaryš Milan     3031
5.Hrůza PavelLudačka Josef     1332
6.Skaláková DenisaKočer Jiří     0333
7.Hrůza JanPileček Josef st.     3043
8.Hrůza PavelVaryš Milan     3153
9.Skaláková DenisaLudačka Josef     0354
10.Slepička JanKočer Jiří     1355
11.Hrůza PavelPileček Josef st.     3265
12.Skaláková DenisaVaryš Milan     3275
13.Slepička JanLudačka Josef     1376
14.Hrůza JanKočer Jiří     3286
15.Skaláková DenisaPileček Josef st.     0387
16.Slepička JanVaryš Milan     3197
17.Hrůza JanLudačka Josef     30107
18.Hrůza PavelKočer Jiří     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slepička Jan22Pileček Josef st.13
Hrůza Jan40Varyš Milan04
Hrůza Pavel31Ludačka Josef31
Skaláková Denisa13Kočer Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy