Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Zima Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:38 TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Miroslav
Burda Ondřej
 
 
Varyš Milan
Babouček František
 
 
     3210
2.Řeháková Vlasta
Vichérek Libor
 
 
Ludačka Josef
Kočer Jiří
 
 
     0311
3.Burda OndřejWelser Jiří     3021
4.Trávníček MiroslavVaryš Milan     3131
5.Vichérek LiborLudačka Josef     3241
6.Řeháková VlastaKočer Jiří     1342
7.Trávníček MiroslavWelser Jiří     3152
8.Vichérek LiborVaryš Milan     0353
9.Řeháková VlastaLudačka Josef     3263
10.Burda OndřejKočer Jiří     3273
11.Vichérek LiborWelser Jiří     1374
12.Řeháková VlastaVaryš Milan     0375
13.Burda OndřejLudačka Josef     3085
14.Trávníček MiroslavKočer Jiří     1386
15.Řeháková VlastaWelser Jiří     1387
16.Burda OndřejVaryš Milan     3297
17.Trávníček MiroslavLudačka Josef     32107
18.Vichérek LiborKočer Jiří     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burda Ondřej40Welser Jiří22
Trávníček Miroslav31Varyš Milan22
Vichérek Libor13Ludačka Josef04
Řeháková Vlasta13Kočer Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 780, Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28 SKST Týn nad Vltavou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený Zdeněk
Hrůza Pavel
 
 
Bicková Lucie
Vávra Václav
 
 
     2301
2.Skaláková Denisa
Langr Radek
 
 
Šachl Jiří
Víta Jan
 
 
     0302
3.Skaláková DenisaVíta Jan     0303
4.Šálený ZdeněkVávra Václav     0304
5.Hrůza PavelBicková Lucie     3114
6.Langr RadekŠachl Jiří     3024
7.Šálený ZdeněkVíta Jan     3034
8.Hrůza PavelVávra Václav     1335
9.Langr RadekBicková Lucie     0336
10.Skaláková DenisaŠachl Jiří     3146
11.Hrůza PavelVíta Jan     3256
12.Langr RadekVávra Václav     3066
13.Skaláková DenisaBicková Lucie     3176
14.Šálený ZdeněkŠibřina Zdeněk     3086
15.Langr RadekVíta Jan     3296
16.Skaláková DenisaVávra Václav     1397
17.Šálený ZdeněkBicková Lucie     30107
18.Hrůza PavelŠibřina Zdeněk     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skaláková Denisa22Víta Jan13
Šálený Zdeněk31Vávra Václav31
Hrůza Pavel31Bicková Lucie13
Langr Radek31Šachl Jiří02
   Šibřina Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny AVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:34 TJ Spartak Trhové Sviny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Zdeněk
Pavel František
 
 
Prskavec Petr
Bruckmüller Josef
 
 
     2301
2.Marek Luboš st.
Pavel Miloš
 
 
Pešl Ladislav
Kudrna Arnošt
 
 
     3111
3.Marek Luboš st.Bruckmüller Josef     0312
4.Tomek ZdeněkPrskavec Petr     3122
5.Pavel MilošKudrna Arnošt     3032
6.Pavel FrantišekPešl Ladislav     3042
7.Tomek ZdeněkBruckmüller Josef     3252
8.Pavel MilošPrskavec Petr     3062
9.Pavel FrantišekKudrna Arnošt     3272
10.Marek Luboš st.Pešl Ladislav     2373
11.Pavel MilošBruckmüller Josef     3283
12.Pavel FrantišekPrskavec Petr     2384
13.Marek Luboš st.Kudrna Arnošt     3294
14.Tomek ZdeněkPešl Ladislav     32104
15.Pavel FrantišekBruckmüller JosefWO    03105
16.Marek Luboš st.Prskavec Petr     13106
17.Tomek ZdeněkKudrna Arnošt     31116
18.Pavel MilošPešl Ladislav     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Luboš st.13Bruckmüller Josef12
Tomek Zdeněk40Prskavec Petr22
Pavel Miloš31Kudrna Arnošt04
Pavel František21Pešl Ladislav22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtěpánoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:45 KST Orel ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čtvrtník Miroslav
Němec Miroslav
 
 
Vondrys Ondřej
Nedvěd Matyáš
 
 
     1301
2.Ondič Marian
Hájek Radek
 
 
Blažek Bohumír
Heřmánková Andrea
 
 
     0302
3.Ondič MarianHeřmánková Andrea     0303
4.Němec MiroslavNedvěd Matyáš     3113
5.Čtvrtník MiroslavVondrys Ondřej     3023
6.Hájek RadekBlažek Bohumír     1324
7.Němec MiroslavHeřmánková Andrea     3234
8.Čtvrtník MiroslavNedvěd Matyáš     3244
9.Hájek RadekVondrys Ondřej     3254
10.Ondič MarianBlažek Bohumír     1355
11.Čtvrtník MiroslavHeřmánková Andrea     0356
12.Hájek RadekNedvěd Matyáš     0357
13.Ondič MarianVondrys Ondřej     1358
14.Němec MiroslavBlažek Bohumír     2359
15.Hájek RadekHeřmánková Andrea     03510
16.Ondič MarianNedvěd Matyáš     03511
17.Němec MiroslavVondrys Ondřej     32611
18.Čtvrtník MiroslavBlažek Bohumír     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondič Marian04Heřmánková Andrea31
Němec Miroslav31Nedvěd Matyáš22
Čtvrtník Miroslav22Vondrys Ondřej13
Hájek Radek13Blažek Bohumír40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice AVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:29 SK Eso Doubravice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diviš Roman
Šulda Petr
 
 
Horák Václav
Vicek Miloslav
 
 
     3210
2.Červený Rudolf st.
Hanzalová Eva
 
 
Rosol Věroslav
Doležel Miroslav
 
 
     3120
3.Diviš RomanHorák Václav     0321
4.Červený Rudolf st.Doležel Miroslav     3131
5.Šulda PetrVicek Miloslav     2332
6.Hanzalová EvaRosol Věroslav     3142
7.Červený Rudolf st.Horák Václav     3252
8.Šulda PetrDoležel Miroslav     3262
9.Hanzalová EvaVicek Miloslav     1363
10.Diviš RomanRosol Věroslav     3073
11.Šulda PetrHorák Václav     0374
12.Hanzalová EvaDoležel Miroslav     3284
13.Diviš RomanVicek Miloslav     3294
14.Červený Rudolf st.Rosol Věroslav     31104
15.Hanzalová EvaHorák VáclavWO    30114
16.Diviš RomanDoležel MiroslavWO    30124
17.Červený Rudolf st.Vicek MiloslavWO    30134
18.Šulda PetrRosol Věroslav     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Diviš Roman21Horák Václav21
Červený Rudolf st.30Doležel Miroslav03
Šulda Petr13Vicek Miloslav21
Hanzalová Eva21Rosol Věroslav13
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dasný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sýmalka u nádraží ČD Borovany -tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:30 TJ Calofrig Borovany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoch Jiří
Turek František
 
 
Matouš Václav
Florián Antonín
 
 
     3010
2.Bravenec Vojtěch
Pršín Karel
 
 
Bárta Vlastimil
Bárta Vlastimil ml.
 
 
     0311
3.Mach PetrFlorián Antonín     3021
4.Bravenec VojtěchMatouš Václav     3031
5.Janoch JiříBárta Vlastimil ml.     1332
6.Turek FrantišekBárta Vlastimil     3242
7.Bravenec VojtěchFlorián Antonín     3252
8.Janoch JiříMatouš Václav     3162
9.Turek FrantišekBárta Vlastimil ml.     2363
10.Mach PetrBárta Vlastimil     3173
11.Janoch JiříFlorián Antonín     3183
12.Turek FrantišekMatouš Václav     3293
13.Mach PetrBárta Vlastimil ml.     31103
14.Bravenec VojtěchBárta Vlastimil     13104
15.Turek FrantišekFlorián Antonín     32114
16.Mach PetrMatouš Václav     32124
17.Bravenec VojtěchBárta Vlastimil ml.     03125
18.Janoch JiříBárta Vlastimil     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Petr40Florián Antonín04
Bravenec Vojtěch22Matouš Václav04
Janoch Jiří31Bárta Vlastimil ml.31
Turek František31Bárta Vlastimil13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Nová Ves u Č.B.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokop Václav
Jirák Radek
 
 
Vrábek Otto
Tripes Milan st.
 
 
     0301
2.Návara Filip
Jirák Jakub
 
 
Blábolil Milan
Troják Jan
 
 
     0302
3.Joun LuděkVrábek Otto     1303
4.Prokop VáclavTroják Jan     2304
5.Jirák RadekBlábolil Milan     0305
6.Návara FilipTripes Milan st.     3015
7.Prokop VáclavVrábek Otto     0316
8.Jirák RadekTroják Jan     0317
9.Návara FilipBlábolil Milan     3127
10.Joun LuděkTripes Milan st.     3037
11.Jirák RadekVrábek Otto     0338
12.Návara FilipTroják Jan     3148
13.Joun LuděkBartyzal Josef     3058
14.Prokop VáclavTripes Milan st.     3168
15.Návara FilipVrábek Otto     3178
16.Joun LuděkTroják Jan     3188
17.Prokop VáclavBartyzal Josef     3098
18.Jirák RadekTripes Milan st.     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Joun Luděk31Vrábek Otto31
Prokop Václav22Troják Jan22
Jirák Radek04Blábolil Milan11
Návara Filip40Tripes Milan st.13
   Bartyzal Josef02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy