Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DVrchní
rozhodčí:
Návara Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Návara Filip
Návara Karel
 
 
Vichérek Libor
Řeháková Vlasta
 
 
     3110
2.Prokop Václav
Joun Luděk
 
 
Burda Ondřej
Trávníček Miroslav
 
 
     1311
3.Návara FilipBurda Ondřej     3021
4.Prokop VáclavTrávníček Miroslav     1322
5.Návara KarelVichérek Libor     3232
6.Joun LuděkŘeháková Vlasta     3042
7.Prokop VáclavBurda Ondřej     1343
8.Návara KarelTrávníček Miroslav     1344
9.Joun LuděkVichérek Libor     3154
10.Návara FilipŘeháková Vlasta     3264
11.Návara KarelBurda Ondřej     0365
12.Joun LuděkTrávníček Miroslav     0366
13.Návara FilipVichérek Libor     3176
14.Prokop VáclavŘeháková Vlasta     1377
15.Joun LuděkBurda Ondřej     2378
16.Návara FilipTrávníček Miroslav     3188
17.Prokop VáclavVichérek Libor     3098
18.Návara KarelŘeháková Vlasta     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Návara Filip40Burda Ondřej31
Prokop Václav13Trávníček Miroslav31
Návara Karel13Vichérek Libor04
Joun Luděk22Řeháková Vlasta22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CVrchní
rozhodčí:
Blábolil Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33 TJ Sokol Nová Ves u ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blábolil Milan
Troják Jan
 
 
Krýsl Jiří
Pršín Karel
 
 
     1301
2.Hnilička Jiří
Paleček Vladimír
 
 
Turek František
Mach Petr
 
 
     3211
3.Paleček VladimírTurek František     1312
4.Hnilička JiříMach Petr     3122
5.Blábolil MilanPršín Karel     3032
6.Troják JanKrýsl Jiří     2333
7.Hnilička JiříTurek František     2334
8.Blábolil MilanMach Petr     1335
9.Troják JanPršín Karel     3245
10.Paleček VladimírKrýsl Jiří     3055
11.Blábolil MilanTurek František     3165
12.Troják JanMach Petr     0366
13.Paleček VladimírPršín Karel     3076
14.Hnilička JiříKrýsl Jiří     2377
15.Troják JanTurek František     0378
16.Paleček VladimírMach Petr     3088
17.Hnilička JiříPršín Karel     3298
18.Blábolil MilanKrýsl Jiří     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paleček Vladimír31Turek František31
Hnilička Jiří22Mach Petr22
Blábolil Milan31Pršín Karel04
Troják Jan13Krýsl Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dasný AVrchní
rozhodčí:
Matouš Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice ARozhodčí:Matouš Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec dasnyRozhodčí:Matouš Václav
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kukla Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35 SK Dasný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matouš Václav
Florián Antonín
 
 
Diviš Roman
Hrubý Petr
 
 
     2301
2.Bárta Vlastimil
Bárta Vlastimil ml.
 
 
Červený Rudolf st.
Hanzalová Eva
 
 
     3111
3.Bárta Vlastimil ml.Diviš Roman     3221
4.Matouš VáclavČervený Rudolf st.     3131
5.Bárta VlastimilHrubý Petr     3141
6.Florián AntonínHanzalová Eva     3151
7.Matouš VáclavDiviš Roman     1352
8.Bárta VlastimilČervený Rudolf st.     3062
9.Florián AntonínHrubý Petr     0363
10.Bárta Vlastimil ml.Hanzalová Eva     3273
11.Bárta VlastimilDiviš Roman     0374
12.Florián AntonínČervený Rudolf st.     0375
13.Bárta Vlastimil ml.Hrubý Petr     2376
14.Matouš VáclavHanzalová Eva     3186
15.Florián AntonínDiviš Roman     2387
16.Bárta Vlastimil ml.Červený Rudolf st.     1388
17.Matouš VáclavHrubý Petr     3298
18.Bárta VlastimilHanzalová Eva     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bárta Vlastimil ml.22Diviš Roman31
Matouš Václav31Červený Rudolf st.22
Bárta Vlastimil31Hrubý Petr22
Florián Antonín13Hanzalová Eva04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB BVrchní
rozhodčí:
M. Vicek
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orel Č.B.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Václav
Vicek Miloslav
 
 
Němec Miroslav
Čtvrtník Miroslav
 
 
     1301
2.Doležel Miroslav
Rosol Věroslav
 
 
Ondič Marian
Hájek Radek
 
 
     3011
3.Rosol VěroslavOndič Marian     1312
4.Doležel MiroslavHájek Radek     3122
5.Vicek MiloslavNěmec Miroslav     2323
6.Horák VáclavČtvrtník Miroslav     2324
7.Doležel MiroslavOndič Marian     1325
8.Vicek MiloslavHájek Radek     3135
9.Horák VáclavNěmec Miroslav     3045
10.Rosol VěroslavČtvrtník Miroslav     1346
11.Vicek MiloslavOndič Marian     1347
12.Horák VáclavHájek Radek     3057
13.Rosol VěroslavNěmec Miroslav     0358
14.Doležel MiroslavČtvrtník Miroslav     0359
15.Horák VáclavOndič Marian     3069
16.Rosol VěroslavHájek Radek     3279
17.Doležel MiroslavNyiri Filip     3089
18.Vicek MiloslavČtvrtník Miroslav     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rosol Věroslav13Ondič Marian31
Doležel Miroslav22Hájek Radek04
Vicek Miloslav22Němec Miroslav21
Horák Václav31Čtvrtník Miroslav31
   Nyiri Filip01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:14 KST Orel ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedvěd Matyáš
Vondrys Ondřej
 
 
Marek Luboš st.
Pavel Miloš
 
 
     3010
2.Heřmánková Andrea
Blažek Bohumír
 
 
Tomek Zdeněk
Pavel František
 
 
     3020
3.Blažek BohumírMarek Luboš st.     3030
4.Nedvěd MatyášTomek Zdeněk     3140
5.Vondrys OndřejPavel Miloš     0341
6.Heřmánková AndreaPavel František     3051
7.Nedvěd MatyášMarek Luboš st.     3161
8.Vondrys OndřejTomek Zdeněk     3171
9.Heřmánková AndreaPavel Miloš     3281
10.Blažek BohumírPavel František     3191
11.Vondrys OndřejMarek Luboš st.     31101
12.Heřmánková AndreaTomek Zdeněk     30111
13.Blažek BohumírPavel Miloš     30121
14.Nedvěd MatyášPavel František     30131
15.Heřmánková AndreaMarek Luboš st.     30141
16.Blažek BohumírTomek Zdeněk     13142
17.Nedvěd MatyášPavel Miloš     31152
18.Vondrys OndřejPavel František     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Bohumír31Marek Luboš st.04
Nedvěd Matyáš40Tomek Zdeněk13
Vondrys Ondřej31Pavel Miloš13
Heřmánková Andrea40Pavel František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB DVrchní
rozhodčí:
Richard Němeček
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:37 SK Pedagog ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Václav
Lojka Ladislav
 
 
Syrovátka Radek
Bartoš Stanislav
 
 
     0301
2.Kudrna Arnošt
Pešl Ladislav
 
 
Langr Radek
Skaláková Denisa
 
 
     3211
3.Lojka LadislavBartoš Stanislav     0312
4.Kučera VáclavLangr Radek     0313
5.Kudrna ArnoštSyrovátka Radek     3223
6.Pešl LadislavSkaláková Denisa     3133
7.Kučera VáclavBartoš Stanislav     0334
8.Kudrna ArnoštLangr Radek     3144
9.Pešl LadislavSyrovátka Radek     3254
10.Lojka LadislavSkaláková Denisa     3264
11.Kudrna ArnoštBartoš Stanislav     3074
12.Pešl LadislavLangr Radek     3184
13.Lojka LadislavSyrovátka Radek     0385
14.Kučera VáclavSkaláková Denisa     1386
15.Pešl LadislavBartoš Stanislav     3196
16.Lojka LadislavLangr Radek     0397
17.Kučera VáclavSyrovátka Radek     0398
18.Kudrna ArnoštSkaláková Denisa     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lojka Ladislav13Bartoš Stanislav22
Kučera Václav04Langr Radek22
Kudrna Arnošt40Syrovátka Radek22
Pešl Ladislav40Skaláková Denisa13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BVrchní
rozhodčí:
Šachl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LIšovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 TJ Sokol Lišov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Víta Jan
Šachl Jiří
 
 
Varyš Milan
Babouček František
 
 
     2301
2.Bicková Lucie
Vávra Václav
 
 
Ludačka Josef
Kočer Jiří
 
 
     1302
3.Víta JanWelser Jiří     3112
4.Vávra VáclavVaryš Milan     3022
5.Šachl JiříLudačka Josef     3232
6.Bicková LucieKočer Jiří     3142
7.Vávra VáclavWelser Jiří     3052
8.Šachl JiříVaryš Milan     0353
9.Bicková LucieLudačka Josef     3163
10.Víta JanKočer Jiří     1364
11.Šibřina ZdeněkWelser Jiří     2365
12.Bicková LucieVaryš Milan     3275
13.Víta JanLudačka Josef     3085
14.Vávra VáclavKočer Jiří     1386
15.Bicková LucieWelser Jiří     3196
16.Víta JanVaryš Milan     1397
17.Vávra VáclavLudačka Josef     31107
18.Šibřina ZdeněkKočer Jiří     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Víta Jan22Welser Jiří13
Vávra Václav31Varyš Milan22
Šachl Jiří11Ludačka Josef04
Bicková Lucie40Kočer Jiří31
Šibřina Zdeněk02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy