Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Zima Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vichérek Libor
Řeháková Vlasta
 
 
Bicková Lucie
Vávra Václav
 
 
     2301
2.Burda Ondřej
Trávníček Miroslav
 
 
Víta Jan
Šachl Jiří
 
 
     3111
3.Burda OndřejBicková Lucie     3121
4.Vichérek LiborVíta Jan     1322
5.Trávníček MiroslavVávra Václav     3232
6.Řeháková VlastaPešel Martin     1333
7.Vichérek LiborBicková Lucie     3143
8.Trávníček MiroslavVíta Jan     1344
9.Řeháková VlastaVávra Václav     0345
10.Burda OndřejPešel Martin     3255
11.Trávníček MiroslavBicková Lucie     2356
12.Řeháková VlastaVíta Jan     2357
13.Burda OndřejVávra Václav     3167
14.Vichérek LiborPešel Martin     3077
15.Sigmund TomášBicková Lucie     0378
16.Burda OndřejVíta Jan     3088
17.Vichérek LiborVávra Václav     0389
18.Trávníček MiroslavPešel Martin     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burda Ondřej40Bicková Lucie22
Vichérek Libor22Víta Jan31
Trávníček Miroslav22Vávra Václav22
Řeháková Vlasta03Pešel Martin13
Sigmund Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CVrchní
rozhodčí:
Babouček František
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varyš Milan
Babouček František
 
 
Bruckmüller Josef
Pešl Ladislav
 
 
     2301
2.Kočer Jiří
Pileček Josef st.
 
 
Adam Václav
Adam Jan
 
 
     3211
3.Varyš MilanBruckmüller Josef     2312
4.Pileček Josef st.Adam Jan     0313
5.Kočer JiříPešl Ladislav     3023
6.Ludačka JosefAdam Václav     1324
7.Pileček Josef st.Bruckmüller Josef     2325
8.Kočer JiříAdam Jan     3135
9.Ludačka JosefPešl Ladislav     3245
10.Varyš MilanAdam Václav     3055
11.Kočer JiříBruckmüller Josef     0356
12.Ludačka JosefAdam Jan     1357
13.Varyš MilanPešl Ladislav     3267
14.Pileček Josef st.Adam Václav     3277
15.Ludačka JosefBruckmüller Josef     0378
16.Varyš MilanAdam Jan     3088
17.Pileček Josef st.Pešl Ladislav     0389
18.Kočer JiříAdam Václav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Varyš Milan31Bruckmüller Josef40
Pileček Josef st.13Adam Jan22
Kočer Jiří31Pešl Ladislav13
Ludačka Josef13Adam Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:39 KST Orel ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Radek
Skaláková Denisa
 
 
Nedvěd Matyáš
Vondrys Ondřej
 
 
     3010
2.Bartoš Stanislav
Slepička Jan
 
 
Blažek Bohumír
Heřmánková Andrea
 
 
     3020
3.Langr RadekBlažek Bohumír     1321
4.Slepička JanHeřmánková Andrea     3231
5.Bartoš StanislavVondrys Ondřej     3141
6.Skaláková DenisaNedvěd Matyáš     3051
7.Slepička JanBlažek Bohumír     0352
8.Bartoš StanislavHeřmánková Andrea     2353
9.Skaláková DenisaVondrys Ondřej     0354
10.Langr RadekNedvěd Matyáš     2355
11.Bartoš StanislavBlažek Bohumír     1356
12.Skaláková DenisaHeřmánková Andrea     0357
13.Langr RadekVondrys Ondřej     2358
14.Slepička JanNedvěd Matyáš     2359
15.Skaláková DenisaBlažek Bohumír     03510
16.Langr RadekHeřmánková Andrea     23511
17.Slepička JanVondrys Ondřej     30611
18.Bartoš StanislavNedvěd Matyáš     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Langr Radek04Blažek Bohumír40
Slepička Jan22Heřmánková Andrea31
Bartoš Stanislav13Vondrys Ondřej22
Skaláková Denisa13Nedvěd Matyáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny AVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31 TJ Spartak Trhové Sviny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Zdeněk
Marek Luboš st.
 
 
Horák Václav
Vicek Miloslav
 
 
     3210
2.Pavel Miloš
Marek Luboš ml.
 
 
Doležel Miroslav
Rosol Věroslav
 
 
     3020
3.Tomek ZdeněkHorák Václav     0321
4.Pavel MilošDoležel Miroslav     1322
5.Marek Luboš st.Vicek Miloslav     3032
6.Marek Luboš ml.Rosol Věroslav     0333
7.Pavel MilošHorák Václav     1334
8.Marek Luboš st.Doležel Miroslav     3244
9.Marek Luboš ml.Vicek Miloslav     3054
10.Tomek ZdeněkRosol Věroslav     3164
11.Marek Luboš st.Horák Václav     3174
12.Marek Luboš ml.Doležel Miroslav     3184
13.Tomek ZdeněkVicek Miloslav     1385
14.Pavel MilošRosol Věroslav     2386
15.Marek Luboš ml.Horák Václav     0387
16.Tomek ZdeněkDoležel Miroslav     3197
17.Pavel MilošVicek Miloslav     31107
18.Marek Luboš st.Rosol Věroslav     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomek Zdeněk22Horák Václav31
Pavel Miloš13Doležel Miroslav13
Marek Luboš st.40Vicek Miloslav13
Marek Luboš ml.22Rosol Věroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice AVrchní
rozhodčí:
Papaj Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Dasný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtěpánoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39 SK Dasný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čtvrtník Miroslav
Němec Miroslav
 
 
Florián Antonín
Matouš Václav
 
 
     3010
2.Ondič Marian
Hájek Radek
 
 
Bárta Vlastimil
Bárta Vlastimil ml.
 
 
     1311
3.Ondič MarianPazderová Klára     0312
4.Němec MiroslavMatouš Václav     0313
5.Hájek RadekBárta Vlastimil ml.     3123
6.Čtvrtník MiroslavBárta Vlastimil     3133
7.Němec MiroslavPazderová Klára     2334
8.Hájek RadekMatouš Václav     2335
9.Čtvrtník MiroslavBárta Vlastimil ml.     2336
10.Ondič MarianBárta Vlastimil     3146
11.Hájek RadekPazderová Klára     1347
12.Čtvrtník MiroslavMatouš Václav     3257
13.Ondič MarianBárta Vlastimil ml.     3067
14.Němec MiroslavBárta Vlastimil     3277
15.Čtvrtník MiroslavPazderová Klára     1378
16.Ondič MarianMatouš Václav     3288
17.Němec MiroslavBárta Vlastimil ml.     1389
18.Hájek RadekBárta Vlastimil     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondič Marian31Pazderová Klára40
Němec Miroslav13Matouš Václav22
Hájek Radek13Bárta Vlastimil ml.22
Čtvrtník Miroslav22Bárta Vlastimil13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice AVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:40 TJ Sokol Nová Ves u ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diviš Roman
Prchal Jiří
 
 
Hnilička Jiří
Paleček Vladimír
 
 
     3210
2.Červený Rudolf st.
Hanzalová Eva
 
 
Troják Jan
Blábolil Milan
 
 
     1311
3.Diviš RomanPaleček Vladimír     0312
4.Červený Rudolf st.Hnilička Jiří     1313
5.Prchal JiříBlábolil Milan     3023
6.Hanzalová EvaTroják Jan     0324
7.Červený Rudolf st.Paleček Vladimír     0325
8.Prchal JiříHnilička Jiří     0326
9.Hanzalová EvaBlábolil Milan     3236
10.Diviš RomanTroják Jan     3146
11.Prchal JiříPaleček Vladimír     0347
12.Hanzalová EvaHnilička Jiří     3157
13.Diviš RomanBlábolil Milan     3067
14.Červený Rudolf st.Troják Jan     2368
15.Hanzalová EvaPaleček Vladimír     1369
16.Diviš RomanHnilička Jiří     3179
17.Červený Rudolf st.Blábolil Milan     23710
18.Prchal JiříTroják Jan     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Diviš Roman31Paleček Vladimír40
Červený Rudolf st.04Hnilička Jiří22
Prchal Jiří13Blábolil Milan13
Hanzalová Eva22Troják Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sýmalka u nádraží ČD Borovany -tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25 TJ Calofrig Borovany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turek František
Janoch Jiří
 
 
Prokop Václav
Joun Luděk
 
 
     3010
2.Mach Petr
Bravenec Vojtěch
 
 
Návara Karel
Čapek Petr
 
 
     2311
3.Mach PetrNávara Karel     3121
4.Janoch JiříČapek Petr     3131
5.Bravenec VojtěchJoun Luděk     2332
6.Turek FrantišekProkop Václav     3042
7.Janoch JiříNávara Karel     3152
8.Bravenec VojtěchČapek Petr     1353
9.Turek FrantišekJoun Luděk     3163
10.Mach PetrProkop Václav     3173
11.Bravenec VojtěchNávara Karel     3283
12.Turek FrantišekČapek Petr     0384
13.Mach PetrJoun Luděk     3094
14.Janoch JiříProkop Václav     30104
15.Turek FrantišekNávara KarelWO    30114
16.Mach PetrČapek Petr     23115
17.Janoch JiříJoun LuděkWO    30125
18.Bravenec VojtěchProkop Václav     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Petr31Návara Karel03
Janoch Jiří30Čapek Petr31
Bravenec Vojtěch13Joun Luděk12
Turek František21Prokop Václav13
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy