Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Zima Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32 TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burda Ondřej
Řeháková Vlasta
 
 
Návara Filip
Návara Karel
 
 
     1301
2.Vichérek Libor
Trávníček Miroslav
 
 
Joun Luděk
Čapek Petr
 
 
     3011
3.Burda OndřejNávara Filip     3121
4.Řeháková VlastaJoun Luděk     3031
5.Vichérek LiborNávara Karel     1332
6.Trávníček MiroslavČapek Petr     2333
7.Řeháková VlastaNávara Filip     0334
8.Vichérek LiborJoun Luděk     3244
9.Trávníček MiroslavNávara Karel     0345
10.Burda OndřejČapek Petr     3155
11.Vichérek LiborNávara Filip     3065
12.Trávníček MiroslavJoun Luděk     3175
13.Burda OndřejNávara Karel     3085
14.Řeháková VlastaČapek Petr     2386
15.Trávníček MiroslavNávara Filip     3296
16.Burda OndřejJoun Luděk     31106
17.Řeháková VlastaNávara Karel     23107
18.Vichérek LiborČapek Petr     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burda Ondřej40Návara Filip13
Řeháková Vlasta13Joun Luděk04
Vichérek Libor22Návara Karel31
Trávníček Miroslav22Čapek Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DVrchní
rozhodčí:
Krýsl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sýmalka u nádraží ČD Borovany -tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24 TJ Calofrig Borovany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoch Jiří
Mach Petr
 
 
Blábolil Milan
Šafář František
 
 
     3210
2.Bravenec Vojtěch
Pršín Karel
 
 
Troup Miroslav
Vrábek Otto
 
 
     3020
3.Mach PetrTroup Miroslav     3030
4.Bravenec VojtěchBlábolil Milan     1331
5.Pršín KarelŠafář František     0332
6.Turek FrantišekVrábek Otto     3242
7.Bravenec VojtěchTroup Miroslav     3152
8.Pršín KarelBlábolil Milan     0353
9.Turek FrantišekŠafář František     3063
10.Mach PetrVrábek Otto     3173
11.Janoch JiříTroup Miroslav     1374
12.Turek FrantišekBlábolil Milan     3084
13.Mach PetrŠafář František     3194
14.Bravenec VojtěchVrábek Otto     30104
15.Turek FrantišekTroup Miroslav     31114
16.Mach PetrBlábolil Milan     13115
17.Bravenec VojtěchŠafář FrantišekWO    30125
18.Janoch JiříVrábek Otto     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Petr31Troup Miroslav13
Bravenec Vojtěch21Blábolil Milan31
Pršín Karel02Šafář František12
Turek František40Vrábek Otto04
Janoch Jiří11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice AVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Dasný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:38 SK Dasný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diviš Roman
Šulda Petr
 
 
Florián Antonín
Pazderová Klára
 
 
     3210
2.Červený Rudolf st.
Jungwirth Jan st.
 
 
Bárta Vlastimil
Bárta Vlastimil ml.
 
 
     0311
3.Diviš RomanFlorián Antonín     3021
4.Červený Rudolf st.Pazderová Klára     2322
5.Šulda PetrBárta Vlastimil     2323
6.Jungwirth Jan st.Bárta Vlastimil ml.     1324
7.Červený Rudolf st.Florián Antonín     3034
8.Šulda PetrPazderová Klára     3044
9.Jungwirth Jan st.Bárta Vlastimil     0345
10.Diviš RomanBárta Vlastimil ml.     3155
11.Šulda PetrFlorián Antonín     3065
12.Jungwirth Jan st.Pazderová Klára     0366
13.Diviš RomanBárta Vlastimil     2367
14.Červený Rudolf st.Bárta Vlastimil ml.     0368
15.Jungwirth Jan st.Florián Antonín     0369
16.Diviš RomanPazderová Klára     3279
17.Červený Rudolf st.Bárta Vlastimil     23710
18.Šulda PetrBárta Vlastimil ml.     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Diviš Roman31Florián Antonín13
Červený Rudolf st.13Pazderová Klára22
Šulda Petr22Bárta Vlastimil40
Jungwirth Jan st.04Bárta Vlastimil ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtěpánoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37 TJ Start ČB B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čtvrtník Miroslav
Ondič Marian
 
 
Vicek Miloslav
Horák Václav
 
 
     2301
2.Němec Miroslav
Klásek Miroslav
 
 
Rosol Věroslav
Doležel Miroslav
 
 
     1302
3.Ondič MarianHorák Václav     1303
4.Klásek MiroslavVicek Miloslav     3013
5.Čtvrtník MiroslavRosol Věroslav     3223
6.Němec MiroslavDoležel Miroslav     1324
7.Klásek MiroslavHorák Václav     1325
8.Čtvrtník MiroslavVicek Miloslav     3035
9.Němec MiroslavRosol Věroslav     0336
10.Ondič MarianDoležel Miroslav     0337
11.Čtvrtník MiroslavHorák Václav     3147
12.Němec MiroslavVicek Miloslav     3157
13.Ondič MarianRosol Věroslav     0358
14.Klásek MiroslavDoležel Miroslav     3168
15.Němec MiroslavHorák Václav     1369
16.Ondič MarianVicek Miloslav     3179
17.Klásek MiroslavRosol Věroslav     3189
18.Čtvrtník MiroslavDoležel Miroslav     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondič Marian13Horák Václav31
Klásek Miroslav31Vicek Miloslav04
Čtvrtník Miroslav31Rosol Věroslav22
Němec Miroslav13Doležel Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny AVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:14 TJ Spartak Trhové Sviny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Miloš
Marek Luboš ml.
 
 
Nedvěd Matyáš
Nedvěd Tomáš
 
 
     3010
2.Pavel František
Plachý Dušan
 
 
Vondrys Ondřej
Šmejkalová Jana
 
 
     3120
3.Marek Luboš st.Nedvěd Matyáš     0321
4.Pavel MilošNedvěd Tomáš     3031
5.Marek Luboš ml.Vondrys Ondřej     0332
6.Tomek ZdeněkŠmejkalová Jana     3142
7.Pavel MilošNedvěd Matyáš     3052
8.Marek Luboš ml.Nedvěd Tomáš     3062
9.Tomek ZdeněkVondrys Ondřej     1363
10.Marek Luboš st.Šmejkalová Jana     3073
11.Marek Luboš ml.Nedvěd Matyáš     3083
12.Tomek ZdeněkNedvěd Tomáš     3093
13.Marek Luboš st.Vondrys Ondřej     30103
14.Pavel MilošŠmejkalová Jana     30113
15.Tomek ZdeněkNedvěd Matyáš     23114
16.Marek Luboš st.Nedvěd Tomáš     30124
17.Pavel MilošVondrys Ondřej     30134
18.Marek Luboš ml.Šmejkalová Jana     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Luboš st.31Nedvěd Matyáš22
Pavel Miloš40Nedvěd Tomáš04
Marek Luboš ml.31Vondrys Ondřej22
Tomek Zdeněk22Šmejkalová Jana04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29 SKST Týn nad Vltavou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrovátka Radek
Bartoš Stanislav
 
 
Kudrna Arnošt
Pešl Ladislav
 
 
     3010
2.Langr Radek
Skaláková Denisa
 
 
Lojka Ladislav
Kučera Václav
 
 
     3020
3.Bartoš StanislavKudrna Arnošt     3030
4.Langr RadekPešl Ladislav     3140
5.Syrovátka RadekLojka Ladislav     3150
6.Skaláková DenisaKučera Václav     3060
7.Langr RadekKudrna Arnošt     2361
8.Syrovátka RadekPešl Ladislav     1362
9.Skaláková DenisaLojka Ladislav     0363
10.Bartoš StanislavKučera Václav     2364
11.Syrovátka RadekKudrna Arnošt     2365
12.Skaláková DenisaPešl Ladislav     1366
13.Bartoš StanislavLojka Ladislav     1367
14.Langr RadekKučera Václav     3077
15.Skaláková DenisaKudrna Arnošt     3187
16.Bartoš StanislavPešl Ladislav     3097
17.Langr RadekLojka Ladislav     32107
18.Syrovátka RadekKučera Václav     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Stanislav22Kudrna Arnošt22
Langr Radek31Pešl Ladislav22
Syrovátka Radek13Lojka Ladislav22
Skaláková Denisa22Kučera Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7 TJ Slovan Černý Dub C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Welser Jiří
Blahovec Milan
 
 
Šachl Jiří
Šibřina Zdeněk
 
 
     3010
2.Ludačka Josef
Babouček František
 
 
Šachlová Hana
 
 
WO    3020
3.Blahovec MilanŠachl Jiří     3130
4.Welser JiříŠibřina Zdeněk     3240
5.Ludačka JosefŠachlová Hana     3150
6.Pileček Josef st.WO    3060
7.Welser JiříŠachl Jiří     3070
8.Ludačka JosefŠibřina Zdeněk     3080
9.Pileček Josef st.Šachlová Hana     3190
10.Blahovec MilanWO    30100
11.Ludačka JosefŠachl Jiří     30110
12.Pileček Josef st.Šibřina Zdeněk     30120
13.Blahovec MilanŠachlová Hana     31130
14.Welser JiříWO    30140
15.Pileček Josef st.Šachl Jiří     30150
16.Blahovec MilanŠibřina Zdeněk     30160
17.Welser JiříŠachlová Hana     31170
18.Ludačka JosefWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blahovec Milan30Šachl Jiří04
Welser Jiří30Šibřina Zdeněk04
Ludačka Josef30Šachlová Hana04
Pileček Josef st.30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy