Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovan ŠtěpánoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Miroslav
Čtvrtník Miroslav
 
 
Řeháková Vlasta
Vichérek Libor
 
 
     3110
2.Ondič Marian
Hájek Radek
 
 
Trávníček Miroslav
Burda Ondřej
 
 
     0311
3.Ondič MarianBurda Ondřej     1312
4.Hájek RadekTrávníček Miroslav     0313
5.Němec MiroslavVichérek Libor     3223
6.Čtvrtník MiroslavŘeháková Vlasta     3033
7.Hájek RadekBurda Ondřej     0334
8.Němec MiroslavTrávníček Miroslav     3044
9.Čtvrtník MiroslavVichérek Libor     3054
10.Ondič MarianŘeháková Vlasta     3064
11.Němec MiroslavBurda Ondřej     0365
12.Čtvrtník MiroslavTrávníček Miroslav     3075
13.Ondič MarianVichérek Libor     3085
14.Šícha MartinŘeháková Vlasta     0386
15.Čtvrtník MiroslavBurda Ondřej     3196
16.Ondič MarianTrávníček Miroslav     2397
17.Šícha MartinVichérek Libor     0398
18.Šícha MartinŘeháková Vlasta     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondič Marian22Burda Ondřej31
Hájek Radek02Trávníček Miroslav22
Němec Miroslav21Vichérek Libor13
Čtvrtník Miroslav40Řeháková Vlasta22
Šícha Martin03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice AVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diviš Roman
Šulda Petr
 
 
Marek Luboš st.
Pavel Miloš
 
 
     0301
2.Hanzalová Eva
Prchal Jiří
 
 
Pavel František
Plachý Dušan
 
 
     2302
3.Diviš RomanMarek Luboš st.     3112
4.Hanzalová EvaPavel Miloš     2313
5.Šulda PetrPavel František     3123
6.Prchal JiříPlachý Dušan     3233
7.Hanzalová EvaMarek Luboš st.     0334
8.Šulda PetrPavel Miloš     3044
9.Prchal JiříPavel František     3054
10.Diviš RomanPlachý Dušan     3064
11.Šulda PetrMarek Luboš st.     0365
12.Prchal JiříPavel Miloš     1366
13.Diviš RomanPavel František     3176
14.Hanzalová EvaPlachý Dušan     0377
15.Prchal JiříMarek Luboš st.     1378
16.Diviš RomanPavel Miloš     3088
17.Hanzalová EvaPavel František     1389
18.Šulda PetrPlachý Dušan     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Diviš Roman40Marek Luboš st.31
Hanzalová Eva04Pavel Miloš22
Šulda Petr31Pavel František13
Prchal Jiří22Plachý Dušan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sýmalka u nádraží ČD Borovany -tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krýsl Jiří
Pršín Karel
 
 
Slepička Jan
Syrovátka Radek
 
 
     3110
2.Mach Petr
Bravenec Vojtěch
 
 
Langr Radek
Skaláková Denisa
 
 
     3020
3.Mach PetrLangr Radek     3030
4.Pršín KarelSlepička Jan     3140
5.Bravenec VojtěchSkaláková Denisa     3150
6.Turek FrantišekSyrovátka Radek     2351
7.Pršín KarelLangr Radek     0352
8.Bravenec VojtěchSlepička Jan     2353
9.Turek FrantišekSkaláková Denisa     3163
10.Mach PetrSyrovátka Radek     1364
11.Bravenec VojtěchLangr Radek     1365
12.Turek FrantišekSlepička Jan     3175
13.Mach PetrSkaláková Denisa     3085
14.Krýsl JiříSyrovátka Radek     2386
15.Turek FrantišekLangr Radek     1387
16.Mach PetrSlepička Jan     3097
17.Krýsl JiříSkaláková Denisa     0398
18.Bravenec VojtěchSyrovátka Radek     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Petr31Langr Radek31
Pršín Karel11Slepička Jan13
Bravenec Vojtěch13Skaláková Denisa13
Turek František22Syrovátka Radek40
Krýsl Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pileček Josef st.
Babouček František
 
 
Návara Filip
Návara Karel
 
 
     1301
2.Ludačka Josef
Kočer Jiří
 
 
Prokop Václav
Joun Luděk
 
 
     3111
3.Babouček FrantišekNávara Filip     0312
4.Ludačka JosefNávara Karel     3122
5.Kočer JiříJoun Luděk     3032
6.Pileček Josef st.Prokop Václav     3142
7.Ludačka JosefNávara Filip     1343
8.Kočer JiříNávara Karel     3153
9.Pileček Josef st.Joun Luděk     2354
10.Babouček FrantišekProkop Václav     3164
11.Kočer JiříNávara Filip     3274
12.Pileček Josef st.Návara Karel     3184
13.Babouček FrantišekJoun Luděk     2385
14.Ludačka JosefProkop Václav     2386
15.Pileček Josef st.Návara Filip     2387
16.Babouček FrantišekNávara Karel     2388
17.Ludačka JosefJoun Luděk     3198
18.Kočer JiříProkop Václav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babouček František13Návara Filip31
Ludačka Josef22Návara Karel13
Kočer Jiří31Joun Luděk22
Pileček Josef st.22Prokop Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CVrchní
rozhodčí:
Blábolil Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18 TJ Sokol Nová Ves u ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paleček Vladimír
Hnilička Jiří
 
 
Šachl Jiří
Šibřina Zdeněk
 
 
     3010
2.Blábolil Milan
Vrábek Otto
 
 
Víta Jan
Vávra Václav
 
 
     3020
3.Paleček VladimírVíta Jan     3130
4.Vrábek OttoVávra Václav     2331
5.Blábolil MilanŠachl Jiří     3241
6.Hnilička JiříŠibřina Zdeněk     3151
7.Vrábek OttoVíta Jan     3061
8.Blábolil MilanVávra Václav     3171
9.Hnilička JiříŠachl Jiří     3081
10.Paleček VladimírŠibřina Zdeněk     3191
11.Blábolil MilanVíta JanWO    30101
12.Hnilička JiříVávra Václav     32111
13.Paleček VladimírŠachl Jiří     30121
14.Vrábek OttoŠibřina Zdeněk     32131
15.Hnilička JiříVíta JanWO    30141
16.Paleček VladimírVávra Václav     30151
17.Vrábek OttoŠachl JiříWO    03152
18.Blábolil MilanŠibřina Zdeněk     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paleček Vladimír40Víta Jan02
Vrábek Otto21Vávra Václav13
Blábolil Milan30Šachl Jiří03
Hnilička Jiří30Šibřina Zdeněk04
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dasný AVrchní
rozhodčí:
Matouš Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB DRozhodčí:Matouš Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec dasnyRozhodčí:Matouš Václav
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kukla Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:40 SK Pedagog ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matouš Václav
Florián Antonín
 
 
Prskavec Petr
Adam Jan
 
 
     2301
2.Bárta Vlastimil
Bárta Vlastimil ml.
 
 
Bruckmüller Josef
Pešl Ladislav
 
 
     2302
3.Bárta Vlastimil ml.Bruckmüller Josef     3112
4.Matouš VáclavPrskavec Petr     3022
5.Bárta VlastimilPešl Ladislav     0323
6.Florián AntonínAdam Jan     1324
7.Matouš VáclavBruckmüller Josef     0325
8.Bárta VlastimilPrskavec Petr     3135
9.Florián AntonínPešl Ladislav     3245
10.Bárta Vlastimil ml.Adam Jan     2346
11.Bárta VlastimilBruckmüller Josef     1347
12.Florián AntonínPrskavec Petr     3257
13.Bárta Vlastimil ml.Pešl Ladislav     3267
14.Matouš VáclavAdam Jan     2368
15.Florián AntonínBruckmüller Josef     0369
16.Bárta Vlastimil ml.Prskavec Petr     3079
17.Matouš VáclavPešl Ladislav     3289
18.Bárta VlastimilAdam Jan     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bárta Vlastimil ml.31Bruckmüller Josef31
Matouš Václav22Prskavec Petr04
Bárta Vlastimil13Pešl Ladislav13
Florián Antonín22Adam Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST Orel Č.BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:47 KST Orel ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Petr
Horák Václav
 
 
Nedvěd Matyáš
Vondrys Ondřej
 
 
     0301
2.Rosol Věroslav
Doležel Miroslav
 
 
Blažek Bohumír
Heřmánková Andrea
 
 
     0302
3.Škoda PetrHeřmánková Andrea     0303
4.Rosol VěroslavBlažek Bohumír     0304
5.Doležel MiroslavVondrys Ondřej     0305
6.Horák VáclavNedvěd Matyáš     1306
7.Rosol VěroslavHeřmánková Andrea     2307
8.Doležel MiroslavBlažek Bohumír     1308
9.Horák VáclavVondrys Ondřej     3218
10.Škoda PetrNedvěd Matyáš     0319
11.Doležel MiroslavHeřmánková Andrea     03110
12.Horák VáclavNedvěd Tomáš     30210
13.Škoda PetrVondrys Ondřej     13211
14.Rosol VěroslavNedvěd Matyáš     23212
15.Horák VáclavHeřmánková AndreaWO    03213
16.Škoda PetrNedvěd Tomáš     31313
17.Rosol VěroslavVondrys Ondřej     32413
18.Doležel MiroslavNedvěd MatyášWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škoda Petr13Heřmánková Andrea30
Rosol Věroslav13Blažek Bohumír20
Doležel Miroslav03Vondrys Ondřej22
Horák Václav21Nedvěd Matyáš30
   Nedvěd Tomáš02
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy