Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny AVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:18 TJ Spartak Trhové Sviny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel František
Plachý Dušan
 
 
Vichérek Libor
Řeháková Vlasta
 
 
     3110
2.Pavel Miloš
Marek Luboš st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Pavel FrantišekVichérek Libor     2321
4.Marek Luboš st.Řeháková Vlasta     3131
5.Pavel MilošSigmund Tomáš     3041
6.Plachý DušanWO    3051
7.Marek Luboš st.Vichérek Libor     3161
8.Pavel MilošŘeháková Vlasta     3071
9.Plachý DušanSigmund Tomáš     3181
10.Pavel FrantišekWO    3091
11.Pavel MilošVichérek Libor     32101
12.Plachý DušanŘeháková Vlasta     13102
13.Pavel FrantišekSigmund Tomáš     30112
14.Marek Luboš st.WO    30122
15.Plachý DušanVichérek Libor     13123
16.Pavel FrantišekŘeháková Vlasta     23124
17.Marek Luboš st.Sigmund Tomáš     30134
18.Pavel MilošWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pavel František12Vichérek Libor22
Marek Luboš st.30Řeháková Vlasta22
Pavel Miloš30Sigmund Tomáš04
Plachý Dušan12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice AVrchní
rozhodčí:
Nyiri Filip
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtěpánoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:39 SKST Týn nad Vltavou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čtvrtník Miroslav
Němec Miroslav
 
 
Langr Radek
Skaláková Denisa
 
 
     3110
2.Ondič Marian
Hájek Radek
 
 
Slepička Jan
Bartoš Stanislav
 
 
     1311
3.Ondič MarianSlepička Jan     3121
4.Hájek RadekSkaláková Denisa     0322
5.Němec MiroslavBartoš Stanislav     0323
6.Čtvrtník MiroslavLangr Radek     3033
7.Hájek RadekSlepička Jan     1334
8.Němec MiroslavSkaláková Denisa     1335
9.Čtvrtník MiroslavBartoš Stanislav     2336
10.Ondič MarianLangr Radek     1337
11.Němec MiroslavSlepička Jan     2338
12.Čtvrtník MiroslavSkaláková Denisa     3048
13.Ondič MarianBartoš Stanislav     1349
14.Hájek RadekLangr Radek     03410
15.Čtvrtník MiroslavSlepička Jan     31510
16.Ondič MarianSkaláková Denisa     23511
17.Hájek RadekBartoš Stanislav     30611
18.Němec MiroslavLangr Radek     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondič Marian13Slepička Jan22
Hájek Radek13Skaláková Denisa31
Němec Miroslav04Bartoš Stanislav31
Čtvrtník Miroslav31Langr Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice AVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:40 TJ Slovan Černý Dub C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diviš Roman
Šulda Petr
 
 
Pileček Josef st.
Varyš Milan
 
 
     3110
2.Červený Rudolf st.
Suchý Tomáš
 
 
Ludačka Josef
Kočer Jiří
 
 
     0311
3.Diviš RomanVaryš Milan     3021
4.Červený Rudolf st.Pileček Josef st.     1322
5.Šulda PetrLudačka Josef     3132
6.Suchý TomášKočer Jiří     1333
7.Červený Rudolf st.Varyš Milan     2334
8.Šulda PetrPileček Josef st.     0335
9.Suchý TomášLudačka Josef     0336
10.Diviš RomanKočer Jiří     3246
11.Šulda PetrVaryš Milan     0347
12.Suchý TomášPileček Josef st.     2348
13.Diviš RomanLudačka Josef     3158
14.Červený Rudolf st.Kočer Jiří     0359
15.Suchý TomášVaryš Milan     3269
16.Diviš RomanPileček Josef st.     3079
17.Červený Rudolf st.Ludačka Josef     13710
18.Šulda PetrKočer Jiří     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Diviš Roman40Varyš Milan22
Červený Rudolf st.04Pileček Josef st.31
Šulda Petr13Ludačka Josef22
Suchý Tomáš13Kočer Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sýmalka u nádraží ČD Borovany -tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoch Jiří
Mach Petr
 
 
Vávra Václav
Pešel Martin
 
 
     3010
2.Pršín Karel
Ferda Zdeněk
 
 
Šachl Jiří
Šibřina Zdeněk
 
 
     3120
3.Pršín KarelPešel Martin     1321
4.Ferda ZdeněkVávra Václav     0322
5.Janoch JiříŠachl Jiří     3032
6.Mach PetrŠibřina Zdeněk     3042
7.Ferda ZdeněkPešel Martin     0343
8.Janoch JiříVávra Václav     2344
9.Mach PetrŠachl Jiří     3254
10.Pršín KarelŠibřina Zdeněk     2355
11.Janoch JiříPešel Martin     1356
12.Mach PetrVávra Václav     3066
13.Pršín KarelŠachl Jiří     3276
14.Ferda ZdeněkŠibřina Zdeněk     1377
15.Mach PetrPešel Martin     3087
16.Pršín KarelVávra Václav     1388
17.Ferda ZdeněkŠachl Jiří     2389
18.Janoch JiříŠibřina Zdeněk     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pršín Karel13Pešel Martin31
Ferda Zdeněk04Vávra Václav31
Janoch Jiří22Šachl Jiří13
Mach Petr40Šibřina Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DVrchní
rozhodčí:
Návara Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:46 SK Pedagog ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joun Luděk
Hošna Jiří
 
 
Bruckmüller Josef
Kudrna Arnošt
 
 
     2301
2.Návara Filip
Návara Karel
 
 
Adam Václav
Adam Jan
 
 
     2302
3.Hošna JiříBruckmüller Josef     0303
4.Návara KarelAdam Václav     2304
5.Návara FilipKudrna Arnošt     1305
6.Joun LuděkAdam Jan     2306
7.Návara KarelBruckmüller Josef     3216
8.Návara FilipAdam Václav     3126
9.Joun LuděkKudrna Arnošt     3236
10.Hošna JiříAdam Jan     0337
11.Návara FilipBruckmüller Josef     1338
12.Joun LuděkAdam Václav     3148
13.Hošna JiříKudrna Arnošt     3258
14.Návara KarelAdam Jan     0359
15.Joun LuděkBruckmüller Josef     03510
16.Hošna JiříAdam Václav     32610
17.Návara KarelKudrna ArnoštWO    03611
18.Návara FilipAdam Jan     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hošna Jiří22Bruckmüller Josef31
Návara Karel12Adam Václav13
Návara Filip13Kudrna Arnošt12
Joun Luděk22Adam Jan40
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CVrchní
rozhodčí:
Blábolil Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna N.VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:35 KST Orel ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blábolil Milan
Vrábek Otto
 
 
Heřmánková Andrea
Blažek Bohumír
 
 
     0301
2.Hnilička Jiří
Paleček Vladimír
 
 
Nedvěd Matyáš
Šmejkalová Jana
 
 
     3011
3.Paleček VladimírNedvěd Matyáš     3121
4.Hnilička JiříBlažek Bohumír     0322
5.Blábolil MilanHeřmánková Andrea     1323
6.Vrábek OttoŠmejkalová Jana     3033
7.Hnilička JiříNedvěd Matyáš     0334
8.Blábolil MilanBlažek Bohumír     0335
9.Vrábek OttoHeřmánková Andrea     0336
10.Paleček VladimírŠmejkalová Jana     3046
11.Blábolil MilanNedvěd Matyáš     2347
12.Vrábek OttoBlažek Bohumír     0348
13.Paleček VladimírHeřmánková Andrea     0349
14.Hnilička JiříŠmejkalová Jana     3159
15.Vrábek OttoNedvěd Matyáš     3169
16.Paleček VladimírBlažek Bohumír     3279
17.Hnilička JiříHeřmánková Andrea     03710
18.Blábolil MilanŠmejkalová Jana     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paleček Vladimír31Nedvěd Matyáš22
Hnilička Jiří13Blažek Bohumír31
Blábolil Milan13Heřmánková Andrea40
Vrábek Otto22Šmejkalová Jana04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dasný AVrchní
rozhodčí:
Matouš Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB BRozhodčí:Matouš Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec dasnyRozhodčí:Matouš Václav
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kukla Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:20 SK Dasný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Vlastimil
Bárta Vlastimil ml.
 
 
Horák Václav
Vicek Miloslav
 
 
     3110
2.Matouš Václav
Florián Antonín
 
 
Doležel Miroslav
Rosol Věroslav
 
 
     3020
3.Pazderová KláraDoležel Miroslav     3130
4.Bárta Vlastimil ml.Vicek Miloslav     1331
5.Bárta VlastimilRosol Věroslav     3041
6.Matouš VáclavHorák Václav     1342
7.Bárta Vlastimil ml.Doležel Miroslav     3152
8.Bárta VlastimilVicek Miloslav     3062
9.Matouš VáclavRosol Věroslav     3072
10.Pazderová KláraHorák Václav     0373
11.Bárta VlastimilDoležel Miroslav     3083
12.Matouš VáclavVicek Miloslav     3093
13.Pazderová KláraRosol Věroslav     30103
14.Florián AntonínHorák Václav     03104
15.Matouš VáclavDoležel Miroslav     31114
16.Pazderová KláraVicek Miloslav     31124
17.Florián AntonínRosol Věroslav     13125
18.Bárta VlastimilHorák VáclavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pazderová Klára31Doležel Miroslav04
Bárta Vlastimil ml.11Vicek Miloslav13
Bárta Vlastimil30Rosol Věroslav13
Matouš Václav31Horák Václav30
Florián Antonín02   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy