Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Palivec Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Dasný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:36 SK Dasný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Miroslav
Burda Ondřej
 
 
Bárta Vlastimil
Bárta Vlastimil ml.
 
 
     2301
2.Vichérek Libor
Řeháková Vlasta
 
 
Matouš Václav
Florián Antonín
 
 
     3011
3.Trávníček MiroslavBárta Vlastimil ml.     3021
4.Vichérek LiborMatouš Václav     3131
5.Burda OndřejBárta Vlastimil     1332
6.Řeháková VlastaPazderová Klára     3042
7.Vichérek LiborBárta Vlastimil ml.     2343
8.Burda OndřejMatouš Václav     3053
9.Řeháková VlastaBárta Vlastimil     1354
10.Trávníček MiroslavPazderová Klára     1355
11.Burda OndřejBárta Vlastimil ml.     3265
12.Řeháková VlastaMatouš Václav     0366
13.Trávníček MiroslavBárta Vlastimil     1367
14.Vichérek LiborPazderová Klára     1368
15.Řeháková VlastaBárta Vlastimil ml.     1369
16.Trávníček MiroslavMatouš Václav     03610
17.Vichérek LiborBárta Vlastimil     30710
18.Burda OndřejPazderová KláraWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníček Miroslav13Bárta Vlastimil ml.22
Vichérek Libor22Matouš Václav22
Burda Ondřej21Bárta Vlastimil31
Řeháková Vlasta13Pazderová Klára21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB BVrchní
rozhodčí:
Vicek Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orel Č.B.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:33 TJ Start ČB B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Václav
Vicek Miloslav
 
 
Paleček Vladimír
Hnilička Jiří
 
 
     3010
2.Doležel Miroslav
Rosol Věroslav
 
 
Blábolil Milan
Vrábek Otto
 
 
     3020
3.Rosol VěroslavPaleček Vladimír     0321
4.Doležel MiroslavHnilička Jiří     3231
5.Vicek MiloslavBlábolil Milan     3041
6.Horák VáclavVrábek Otto     3151
7.Doležel MiroslavPaleček Vladimír     0352
8.Vicek MiloslavHnilička Jiří     3262
9.Horák VáclavBlábolil Milan     3172
10.Rosol VěroslavVrábek Otto     1373
11.Vicek MiloslavPaleček Vladimír     0374
12.Horák VáclavHnilička Jiří     3284
13.Rosol VěroslavBlábolil Milan     3294
14.Doležel MiroslavVrábek Otto     1395
15.Horák VáclavPaleček Vladimír     0396
16.Rosol VěroslavHnilička Jiří     31106
17.Doležel MiroslavBlábolil Milan     31116
18.Vicek MiloslavVrábek OttoWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rosol Věroslav22Paleček Vladimír40
Doležel Miroslav22Hnilička Jiří04
Vicek Miloslav21Blábolil Milan04
Horák Václav31Vrábek Otto21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:23 KST Orel ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrys Ondřej
Nedvěd Matyáš
 
 
Čapek Petr
Prokop Václav
 
 
     3210
2.Heřmánková Andrea
Blažek Bohumír
 
 
Návara Filip
Návara Karel
 
 
     3220
3.Blažek BohumírČapek Petr     3230
4.Nedvěd MatyášNávara Filip     0331
5.Vondrys OndřejNávara Karel     1332
6.Heřmánková AndreaProkop Václav     3042
7.Nedvěd MatyášČapek Petr     3252
8.Vondrys OndřejNávara Filip     3262
9.Heřmánková AndreaNávara Karel     3072
10.Blažek BohumírProkop Václav     3082
11.Vondrys OndřejČapek Petr     3292
12.Heřmánková AndreaNávara Filip     30102
13.Blažek BohumírNávara Karel     30112
14.Nedvěd MatyášProkop Václav     32122
15.Heřmánková AndreaČapek PetrWO    30132
16.Blažek BohumírNávara FilipWO    30142
17.Nedvěd MatyášNávara KarelWO    30152
18.Vondrys OndřejProkop Václav     03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Bohumír30Čapek Petr03
Nedvěd Matyáš21Návara Filip12
Vondrys Ondřej22Návara Karel12
Heřmánková Andrea30Prokop Václav13
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB DVrchní
rozhodčí:
Kárník Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:25 SK Pedagog ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Jan
Adam Václav
 
 
Janoch Jiří
Pršín Karel
 
 
     2301
2.Bruckmüller Josef
Kudrna Arnošt
 
 
Turek František
Krýsl Jiří
 
 
     2302
3.Bruckmüller JosefJanoch Jiří     3112
4.Adam VáclavTurek František     0313
5.Adam JanPršín Karel     3123
6.Kudrna ArnoštKrýsl Jiří     3033
7.Adam VáclavJanoch Jiří     0334
8.Adam JanTurek František     3044
9.Kudrna ArnoštPršín Karel     3054
10.Bruckmüller JosefKrýsl Jiří     3064
11.Adam JanJanoch Jiří     0365
12.Pešl LadislavTurek František     1366
13.Bruckmüller JosefPršín Karel     3076
14.Adam VáclavKrýsl Jiří     1377
15.Pešl LadislavJanoch Jiří     3287
16.Bruckmüller JosefTurek František     3097
17.Adam VáclavPršín Karel     30107
18.Adam JanKrýsl Jiří     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bruckmüller Josef40Janoch Jiří22
Adam Václav13Turek František22
Adam Jan31Pršín Karel04
Kudrna Arnošt20Krýsl Jiří13
Pešl Ladislav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BVrchní
rozhodčí:
Šachl Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LIšovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25 TJ Sokol Lišov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bicková Lucie
Vávra Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Víta Jan
Šachl Jiří
 
 
Červený Rudolf st.
Hrubý Petr
 
 
     3120
3.Bicková LucieWO    3030
4.Vávra VáclavČervený Rudolf st.     3240
5.Víta JanŠulda Petr     3250
6.Šachl JiříHrubý Petr     2351
7.Vávra VáclavWO    3061
8.Víta JanČervený Rudolf st.     3271
9.Šachl JiříŠulda Petr     1372
10.Bicková LucieHrubý Petr     3182
11.Víta JanWO    3092
12.Šibřina ZdeněkČervený Rudolf st.     0393
13.Bicková LucieŠulda Petr     2394
14.Vávra VáclavHrubý Petr     1395
15.Šibřina ZdeněkWO    30105
16.Bicková LucieČervený Rudolf st.     30115
17.Vávra VáclavŠulda Petr     31125
18.Víta JanHrubý Petr     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bicková Lucie21Červený Rudolf st.13
Vávra Václav21Šulda Petr22
Víta Jan30Hrubý Petr22
Šachl Jiří02   
Šibřina Zdeněk01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CVrchní
rozhodčí:
Sekyra Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovna Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varyš Milan
Babouček František
 
 
Ondič Marian
Nyiri Filip
 
 
     3210
2.Ludačka Josef
Kočer Jiří
 
 
Němec Miroslav
Čtvrtník Miroslav
 
 
     1311
3.Varyš MilanOndič Marian     1312
4.Ludačka JosefNyiri Filip     3122
5.Kočer JiříNěmec Miroslav     3032
6.Welser JiříČtvrtník Miroslav     1333
7.Ludačka JosefOndič Marian     1334
8.Kočer JiříNyiri Filip     3144
9.Welser JiříNěmec Miroslav     3154
10.Varyš MilanČtvrtník Miroslav     2355
11.Kočer JiříOndič Marian     3065
12.Welser JiříNyiri Filip     3175
13.Varyš MilanNěmec Miroslav     3085
14.Ludačka JosefČtvrtník Miroslav     1386
15.Welser JiříOndič Marian     0387
16.Varyš MilanNyiri Filip     3297
17.Ludačka JosefNěmec Miroslav     1398
18.Kočer JiříČtvrtník Miroslav     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Varyš Milan22Ondič Marian31
Ludačka Josef13Nyiri Filip04
Kočer Jiří31Němec Miroslav13
Welser Jiří22Čtvrtník Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrovátka Radek
Bartoš Stanislav
 
 
Marek Luboš st.
Pavel Miloš
 
 
     3010
2.Skaláková Denisa
Langr Radek
 
 
Pavel František
Plachý Dušan
 
 
     0311
3.Syrovátka RadekMarek Luboš st.     3021
4.Langr RadekPavel Miloš     0322
5.Bartoš StanislavPavel František     1323
6.Skaláková DenisaPlachý Dušan     0324
7.Langr RadekMarek Luboš st.     0325
8.Bartoš StanislavPavel Miloš     3135
9.Skaláková DenisaPavel František     3045
10.Syrovátka RadekPlachý Dušan     3055
11.Bartoš StanislavMarek Luboš st.     0356
12.Skaláková DenisaPavel Miloš     0357
13.Syrovátka RadekPavel František     3267
14.Langr RadekPlachý Dušan     3077
15.Skaláková DenisaMarek Luboš st.     0378
16.Syrovátka RadekPavel Miloš     0379
17.Langr RadekPavel František     3089
18.Bartoš StanislavPlachý Dušan     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrovátka Radek31Marek Luboš st.31
Langr Radek22Pavel Miloš31
Bartoš Stanislav22Pavel František13
Skaláková Denisa13Plachý Dušan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy