Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Zima Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 04. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:35 TJ Sokol Nová Ves u ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vichérek Libor
Řeháková Vlasta
 
 
Paleček Vladimír
Hnilička Jiří
 
 
     1301
2.Burda Ondřej
Sigmund Tomáš
 
 
Vrábek Otto
Tripes Milan st.
 
 
     3011
3.Burda OndřejPaleček Vladimír     0312
4.Sigmund TomášHnilička Jiří     0313
5.Vichérek LiborVrábek Otto     2314
6.Řeháková VlastaWO    3024
7.Sigmund TomášPaleček Vladimír     0325
8.Vichérek LiborHnilička Jiří     3235
9.Řeháková VlastaVrábek Otto     1336
10.Burda OndřejWO    3046
11.Vichérek LiborPaleček Vladimír     0347
12.Řeháková VlastaHnilička Jiří     2348
13.Burda OndřejVrábek Otto     3058
14.Sigmund TomášWO    3068
15.Řeháková VlastaPaleček Vladimír     0369
16.Burda OndřejHnilička Jiří     03610
17.Sigmund TomášVrábek Otto     03611
18.Vichérek LiborWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burda Ondřej12Paleček Vladimír40
Sigmund Tomáš03Hnilička Jiří31
Vichérek Libor12Vrábek Otto31
Řeháková Vlasta03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dasný AVrchní
rozhodčí:
Matouš Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DRozhodčí:Matouš Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec dasnyRozhodčí:Matouš Václav
Datum dle rozpisu12. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kukla Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:10 SK Dasný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Vlastimil
Bárta Vlastimil ml.
 
 
Prokop Václav
Čapek Petr
 
 
     3010
2.Matouš Václav
Florián Antonín
 
 
Návara Filip
Návara Karel
 
 
     0311
3.Pazderová KláraProkop Václav     3021
4.Bárta Vlastimil ml.Návara Filip     0322
5.Bárta VlastimilNávara Karel     3132
6.Matouš VáclavČapek Petr     3042
7.Bárta Vlastimil ml.Prokop Václav     3152
8.Bárta VlastimilNávara Filip     3062
9.Matouš VáclavNávara Karel     3172
10.Pazderová KláraČapek Petr     3082
11.Bárta VlastimilProkop Václav     3092
12.Matouš VáclavNávara Filip     31102
13.Pazderová KláraNávara Karel     30112
14.Bárta Vlastimil ml.Čapek PetrWO    30122
15.Matouš VáclavProkop Václav     30132
16.Pazderová KláraNávara FilipWO    30142
17.Bárta Vlastimil ml.Návara KarelWO    30152
18.Bárta VlastimilČapek PetrWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pazderová Klára30Prokop Václav04
Bárta Vlastimil ml.11Návara Filip12
Bárta Vlastimil30Návara Karel03
Matouš Václav40Čapek Petr02
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST Orel Č.BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34 TJ Start ČB B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosol Věroslav
Doležel Miroslav
 
 
Turek František
Krýsl Jiří
 
 
     1301
2.Horák Václav
Vicek Miloslav
 
 
Mach Petr
Ferda Zdeněk
 
 
     3011
3.Rosol VěroslavMach Petr     3221
4.Doležel MiroslavTurek František     0322
5.Vicek MiloslavKrýsl Jiří     3132
6.Horák VáclavFerda Zdeněk     3042
7.Doležel MiroslavMach Petr     0343
8.Vicek MiloslavTurek František     1344
9.Horák VáclavKrýsl Jiří     3254
10.Rosol VěroslavFerda Zdeněk     2355
11.Vicek MiloslavMach Petr     1356
12.Horák VáclavTurek František     3266
13.Rosol VěroslavKrýsl Jiří     3276
14.Doležel MiroslavFerda Zdeněk     3086
15.Horák VáclavMach Petr     3196
16.Rosol VěroslavTurek František     0397
17.Doležel MiroslavKrýsl Jiří     2398
18.Vicek MiloslavFerda Zdeněk     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rosol Věroslav22Mach Petr22
Doležel Miroslav13Turek František31
Vicek Miloslav22Krýsl Jiří13
Horák Václav40Ferda Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:27 KST Orel ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedvěd Matyáš
Vondrys Ondřej
 
 
Diviš Roman
Suchý Tomáš
 
 
     2301
2.Heřmánková Andrea
Blažek Bohumír
 
 
Červený Rudolf st.
Prchal Jiří
 
 
     3011
3.Blažek BohumírSuchý Tomáš     3021
4.Nedvěd MatyášDiviš Roman     1322
5.Vondrys OndřejČervený Rudolf st.     3032
6.Heřmánková AndreaPrchal Jiří     3142
7.Nedvěd MatyášSuchý Tomáš     1343
8.Vondrys OndřejDiviš Roman     0344
9.Heřmánková AndreaČervený Rudolf st.     3154
10.Blažek BohumírPrchal Jiří     3264
11.Vondrys OndřejSuchý Tomáš     3174
12.Heřmánková AndreaDiviš Roman     3184
13.Blažek BohumírČervený Rudolf st.     3294
14.Nedvěd MatyášPrchal Jiří     31104
15.Heřmánková AndreaSuchý Tomáš     31114
16.Blažek BohumírDiviš Roman     03115
17.Nedvěd MatyášČervený Rudolf st.     30125
18.Vondrys OndřejPrchal Jiří     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Bohumír31Suchý Tomáš13
Nedvěd Matyáš22Diviš Roman31
Vondrys Ondřej31Červený Rudolf st.04
Heřmánková Andrea40Prchal Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34 SK Pedagog ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Jan
Adam Václav
 
 
Čtvrtník Miroslav
Němec Miroslav
 
 
     3210
2.Bruckmüller Josef
Kudrna Arnošt
 
 
Ondič Marian
Nyiri Filip
 
 
     3120
3.Adam VáclavOndič Marian     0321
4.Adam JanNyiri Filip     3131
5.Bruckmüller JosefNěmec Miroslav     3141
6.Kudrna ArnoštČtvrtník Miroslav     1342
7.Adam JanOndič Marian     2343
8.Bruckmüller JosefNyiri Filip     3053
9.Kudrna ArnoštNěmec Miroslav     3263
10.Adam VáclavČtvrtník Miroslav     0364
11.Bruckmüller JosefOndič Marian     1365
12.Kudrna ArnoštNyiri Filip     3175
13.Adam VáclavNěmec Miroslav     0376
14.Adam JanČtvrtník Miroslav     0377
15.Kudrna ArnoštOndič Marian     3087
16.Adam VáclavNyiri Filip     3197
17.Adam JanNěmec Miroslav     31107
18.Bruckmüller JosefČtvrtník Miroslav     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adam Václav13Ondič Marian31
Adam Jan22Nyiri Filip04
Bruckmüller Josef22Němec Miroslav13
Kudrna Arnošt31Čtvrtník Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BVrchní
rozhodčí:
Šibřina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LIšovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32 TJ Sokol Lišov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vávra Václav
Bicková Lucie
 
 
Marek Luboš st.
Pavel Miloš
 
 
     1301
2.Víta Jan
Šibřina Zdeněk
 
 
Pavel František
Jindra Lubomír
 
 
     2302
3.Bicková LucieMarek Luboš st.     3112
4.Vávra VáclavPavel Miloš     3222
5.Víta JanPavel František     3132
6.Šibřina ZdeněkJindra Lubomír     1333
7.Vávra VáclavMarek Luboš st.     3043
8.Víta JanPavel Miloš     1344
9.Šibřina ZdeněkPavel František     1345
10.Bicková LucieJindra Lubomír     3055
11.Víta JanMarek Luboš st.     3265
12.Šibřina ZdeněkPavel Miloš     1366
13.Bicková LuciePavel František     3176
14.Vávra VáclavJindra Lubomír     3086
15.Šibřina ZdeněkMarek Luboš st.     0387
16.Bicková LuciePavel Miloš     2388
17.Vávra VáclavPavel František     3198
18.Víta JanJindra Lubomír     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bicková Lucie31Marek Luboš st.13
Vávra Václav40Pavel Miloš31
Víta Jan31Pavel František13
Šibřina Zdeněk04Jindra Lubomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CVrchní
rozhodčí:
Švestka Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pileček Josef st.
Varyš Milan
 
 
Bartoš Stanislav
Syrovátka Radek
 
 
     1301
2.Kočer Jiří
Ludačka Josef
 
 
Langr Radek
Skaláková Denisa
 
 
     3211
3.Varyš MilanBartoš Stanislav     3121
4.Ludačka JosefSkaláková Denisa     1322
5.Kočer JiříLangr Radek     2323
6.Pileček Josef st.Syrovátka Radek     3133
7.Ludačka JosefBartoš Stanislav     3143
8.Kočer JiříSkaláková Denisa     3053
9.Pileček Josef st.Langr Radek     3163
10.Varyš MilanSyrovátka Radek     1364
11.Kočer JiříBartoš Stanislav     2365
12.Pileček Josef st.Skaláková Denisa     1366
13.Varyš MilanLangr Radek     0367
14.Ludačka JosefSyrovátka Radek     0368
15.Pileček Josef st.Bartoš Stanislav     1369
16.Varyš MilanSkaláková Denisa     3279
17.Ludačka JosefLangr Radek     3189
18.Kočer JiříSyrovátka Radek     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Varyš Milan22Bartoš Stanislav22
Ludačka Josef22Skaláková Denisa22
Kočer Jiří22Langr Radek22
Pileček Josef st.22Syrovátka Radek22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy