Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Tyršova ul. LišovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42 TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šachl Jiří
Šibřina Zdeněk
 
 
Trávníček Miroslav
Burda Ondřej
 
 
     0301
2.Víta Jan
Bicková Lucie
 
 
Zima Jiří
Řeháková Vlasta
 
 
     3211
3.Víta JanTrávníček Miroslav     3021
4.Bicková LucieZima Jiří     0322
5.Šachl JiříBurda Ondřej     2323
6.Šibřina ZdeněkŘeháková Vlasta     0324
7.Bicková LucieTrávníček Miroslav     2325
8.Šachl JiříZima Jiří     0326
9.Šibřina ZdeněkBurda Ondřej     0327
10.Víta JanŘeháková Vlasta     3137
11.Šachl JiříTrávníček Miroslav     1338
12.Šibřina ZdeněkZima Jiří     0339
13.Víta JanBurda Ondřej     3149
14.Bicková LucieŘeháková Vlasta     3059
15.Šibřina ZdeněkTrávníček Miroslav     03510
16.Víta JanZima Jiří     32610
17.Bicková LucieBurda Ondřej     13611
18.Šachl JiříŘeháková Vlasta     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Víta Jan40Trávníček Miroslav31
Bicková Lucie13Zima Jiří31
Šachl Jiří04Burda Ondřej31
Šibřina Zdeněk04Řeháková Vlasta22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30 SK Pedagog ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudrna Arnošt
Pešl Ladislav
 
 
Pileček Josef st.
Blahovec Milan
 
 
     3210
2.Adam Jan
Adam Václav
 
 
Ludačka Josef
Babouček František
 
 
     2311
3.Adam VáclavPileček Josef st.     0312
4.Kudrna ArnoštBlahovec Milan     3022
5.Adam JanVaryš Milan     3032
6.Pešl LadislavLudačka Josef     3042
7.Kudrna ArnoštPileček Josef st.     0343
8.Adam JanBlahovec Milan     3053
9.Pešl LadislavVaryš Milan     3263
10.Adam VáclavLudačka Josef     0364
11.Adam JanPileček Josef st.     3174
12.Pešl LadislavBlahovec Milan     0375
13.Adam VáclavVaryš Milan     2376
14.Kudrna ArnoštLudačka Josef     3086
15.Pešl LadislavPileček Josef st.     0387
16.Adam VáclavBlahovec Milan     2388
17.Kudrna ArnoštVaryš Milan     3198
18.Adam JanLudačka Josef     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adam Václav04Pileček Josef st.31
Kudrna Arnošt31Blahovec Milan22
Adam Jan40Varyš Milan13
Pešl Ladislav22Ludačka Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35 SKST Týn nad Vltavou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrys Ondřej
Nedvěd Matyáš
 
 
Syrovátka Radek
Moravec Stanislav
 
 
     2301
2.Heřmánková Andrea
Šmejkalová Jana
 
 
Bartoš Stanislav
Skaláková Denisa
 
 
     3011
3.Vondrys OndřejSkaláková Denisa     3121
4.Nedvěd MatyášMoravec Stanislav     3131
5.Šmejkalová JanaBartoš Stanislav     1332
6.Heřmánková AndreaSyrovátka Radek     3142
7.Nedvěd MatyášSkaláková Denisa     0343
8.Šmejkalová JanaMoravec Stanislav     2344
9.Heřmánková AndreaBartoš Stanislav     3054
10.Vondrys OndřejSyrovátka Radek     0355
11.Šmejkalová JanaSkaláková Denisa     2356
12.Heřmánková AndreaMoravec Stanislav     3066
13.Vondrys OndřejBartoš Stanislav     2367
14.Nedvěd MatyášSyrovátka Radek     1368
15.Heřmánková AndreaSkaláková Denisa     3078
16.Vondrys OndřejMoravec Stanislav     3288
17.Nedvěd MatyášBartoš Stanislav     2389
18.Šmejkalová JanaSyrovátka Radek     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vondrys Ondřej22Skaláková Denisa22
Nedvěd Matyáš13Moravec Stanislav13
Šmejkalová Jana04Bartoš Stanislav31
Heřmánková Andrea40Syrovátka Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB BVrchní
rozhodčí:
Vicek Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Start Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:36 TJ Start ČB B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Václav
Vicek Miloslav
 
 
Tomek Zdeněk
Pavel František
 
 
     3210
2.Rosol Věroslav
Doležel Miroslav
 
 
Marek Luboš st.
Pavel Miloš
 
 
     1311
3.Vicek MiloslavMarek Luboš st.     2312
4.Rosol VěroslavTomek Zdeněk     1313
5.Doležel MiroslavPavel Miloš     3223
6.Horák VáclavPavel František     3133
7.Rosol VěroslavMarek Luboš st.     2334
8.Doležel MiroslavTomek Zdeněk     1335
9.Horák VáclavPavel Miloš     3145
10.Vicek MiloslavPavel František     3155
11.Doležel MiroslavMarek Luboš st.     2356
12.Horák VáclavTomek Zdeněk     3166
13.Vicek MiloslavPavel Miloš     1367
14.Rosol VěroslavPavel František     3077
15.Horák VáclavMarek Luboš st.     2378
16.Vicek MiloslavTomek Zdeněk     3288
17.Rosol VěroslavPavel Miloš     3198
18.Doležel MiroslavPavel František     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vicek Miloslav22Marek Luboš st.40
Rosol Věroslav22Tomek Zdeněk22
Doležel Miroslav22Pavel Miloš13
Horák Václav31Pavel František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dasný AVrchní
rozhodčí:
Matouš Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice ARozhodčí:Matouš Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec dasnyRozhodčí:Matouš Václav
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kukla Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37 KST Štěpánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Florián Antonín
Pazderová Klára
 
 
Němec Miroslav
Čtvrtník Miroslav
 
 
     0301
2.Bárta Vlastimil
Bárta Vlastimil ml.
 
 
Ondič Marian
Klásek Miroslav
 
 
     1302
3.Pazderová KláraKlásek Miroslav     3112
4.Bárta Vlastimil ml.Ondič Marian     3022
5.Bárta VlastimilČtvrtník Miroslav     0323
6.Florián AntonínNěmec Miroslav     1324
7.Bárta Vlastimil ml.Klásek Miroslav     3134
8.Bárta VlastimilOndič Marian     1335
9.Florián AntonínČtvrtník Miroslav     0336
10.Pazderová KláraNěmec Miroslav     0337
11.Bárta VlastimilKlásek Miroslav     3147
12.Florián AntonínOndič Marian     0348
13.Pazderová KláraČtvrtník Miroslav     3058
14.Bárta Vlastimil ml.Němec Miroslav     3268
15.Florián AntonínKlásek Miroslav     0369
16.Pazderová KláraOndič Marian     3079
17.Bárta Vlastimil ml.Čtvrtník Miroslav     3289
18.Bárta VlastimilNěmec Miroslav     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pazderová Klára31Klásek Miroslav13
Bárta Vlastimil ml.40Ondič Marian22
Bárta Vlastimil13Čtvrtník Miroslav22
Florián Antonín04Němec Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CVrchní
rozhodčí:
Blábolil Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna N.VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:47 SK Eso Doubravice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blábolil Milan
Troják Jan
 
 
Diviš Roman
Šulda Petr
 
 
     1301
2.Troup Miroslav
Tripes Milan st.
 
 
Červený Rudolf st.
Suchý Tomáš
 
 
     0302
3.Troup MiroslavDiviš Roman     0303
4.Troják JanČervený Rudolf st.     1304
5.Hnilička JiříŠulda Petr     0305
6.Blábolil MilanSuchý Tomáš     3215
7.Troják JanDiviš Roman     0316
8.Hnilička JiříČervený Rudolf st.     3226
9.Blábolil MilanŠulda Petr     0327
10.Troup MiroslavSuchý Tomáš     1328
11.Hnilička JiříDiviš Roman     1329
12.Blábolil MilanČervený Rudolf st.     3239
13.Troup MiroslavŠulda Petr     3249
14.Troják JanSuchý Tomáš     13410
15.Blábolil MilanDiviš Roman     03411
16.Troup MiroslavČervený Rudolf st.     30511
17.Troják JanŠulda Petr     03512
18.Hnilička JiříSuchý Tomáš     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Troup Miroslav22Diviš Roman40
Troják Jan04Červený Rudolf st.13
Hnilička Jiří13Šulda Petr31
Blábolil Milan22Suchý Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DVrchní
rozhodčí:
Návara Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:23 TJ Sokol Nová Ves u ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joun Luděk
Čapek Petr
 
 
Frolíková Yvona
Ferda Zdeněk
 
 
     3010
2.Návara Karel
Návara Filip
 
 
Mach Petr
Krýsl Jiří
 
 
     3120
3.Čapek PetrMach Petr     0321
4.Joun LuděkFrolíková Yvona     2322
5.Návara FilipKrýsl Jiří     3032
6.Návara KarelFerda Zdeněk     3142
7.Joun LuděkMach Petr     1343
8.Návara FilipFrolíková Yvona     2344
9.Návara KarelKrýsl Jiří     3054
10.Čapek PetrFerda Zdeněk     3264
11.Návara FilipMach Petr     3074
12.Návara KarelFrolíková Yvona     1375
13.Čapek PetrKrýsl Jiří     3085
14.Joun LuděkFerda Zdeněk     3095
15.Návara KarelMach Petr     32105
16.Čapek PetrFrolíková Yvona     30115
17.Joun LuděkKrýsl Jiří     32125
18.Návara FilipFerda Zdeněk     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čapek Petr31Mach Petr22
Joun Luděk22Frolíková Yvona31
Návara Filip31Krýsl Jiří04
Návara Karel31Ferda Zdeněk04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy