Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Zima Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pečenka Pavel
Burda Ondřej
 
 
Turek František
Janoch Jiří
 
 
     2301
2.Vichérek Libor
Trávníček Miroslav
 
 
Bravenec Vojtěch
Pršín Karel
 
 
     0302
3.Burda OndřejTurek František     0303
4.Vichérek LiborJanoch Jiří     1304
5.Pečenka PavelBravenec Vojtěch     3114
6.Trávníček MiroslavPršín Karel     3124
7.Vichérek LiborTurek František     1325
8.Pečenka PavelJanoch Jiří     3135
9.Trávníček MiroslavBravenec Vojtěch     3045
10.Burda OndřejPršín Karel     3155
11.Pečenka PavelTurek František     0356
12.Trávníček MiroslavJanoch Jiří     3166
13.Burda OndřejBravenec Vojtěch     2367
14.Vichérek LiborPršín Karel     3277
15.Trávníček MiroslavTurek František     1378
16.Burda OndřejJanoch Jiří     3188
17.Vichérek LiborBravenec Vojtěch     1389
18.Pečenka PavelPršín Karel     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burda Ondřej22Turek František40
Vichérek Libor13Janoch Jiří13
Pečenka Pavel31Bravenec Vojtěch22
Trávníček Miroslav31Pršín Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice AVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34 TJ Sokol Nová Ves u ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diviš Roman
Šulda Petr
 
 
Návara Filip
Návara Karel
 
 
     0301
2.Červený Rudolf st.
Prchal Jiří
 
 
Joun Luděk
Prokop Václav
 
 
     0302
3.Diviš RomanNávara Filip     1303
4.Červený Rudolf st.Návara Karel     0304
5.Šulda PetrJoun Luděk     3114
6.Prchal JiříProkop Václav     3124
7.Červený Rudolf st.Návara Filip     0325
8.Šulda PetrNávara Karel     3135
9.Prchal JiříJoun Luděk     0336
10.Diviš RomanProkop Václav     3046
11.Šulda PetrNávara Filip     2347
12.Prchal JiříNávara Karel     0348
13.Diviš RomanJoun Luděk     3058
14.Červený Rudolf st.Prokop Václav     0359
15.Prchal JiříNávara Filip     13510
16.Diviš RomanNávara Karel     31610
17.Červený Rudolf st.Joun Luděk     30710
18.Šulda PetrProkop Václav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Diviš Roman31Návara Filip40
Červený Rudolf st.13Návara Karel22
Šulda Petr31Joun Luděk13
Prchal Jiří13Prokop Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice AVrchní
rozhodčí:
Papaj Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna stepanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:17 KST Štěpánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čtvrtník Miroslav
Němec Miroslav
 
 
Troup Miroslav
Hnilička Jiří
 
 
     3010
2.Ondič Marian
Hájek Radek
 
 
Blábolil Milan
Bartyzal Josef
 
 
     3020
3.Ondič MarianTroup Miroslav     3130
4.Čtvrtník MiroslavBlábolil Milan     3140
5.Němec MiroslavHnilička Jiří     3050
6.Hájek RadekBartyzal Josef     3160
7.Čtvrtník MiroslavTroup Miroslav     3070
8.Němec MiroslavBlábolil Milan     3080
9.Hájek RadekHnilička Jiří     1381
10.Ondič MarianBartyzal Josef     3091
11.Němec MiroslavTroup Miroslav     1392
12.Hájek RadekBlábolil Milan     0393
13.Ondič MarianHnilička Jiří     30103
14.Čtvrtník MiroslavBartyzal Josef     30113
15.Hájek RadekTroup Miroslav     23114
16.Ondič MarianBlábolil Milan     31124
17.Čtvrtník MiroslavHnilička Jiří     31134
18.Němec MiroslavBartyzal Josef     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondič Marian40Troup Miroslav22
Čtvrtník Miroslav40Blábolil Milan13
Němec Miroslav31Hnilička Jiří13
Hájek Radek13Bartyzal Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny AVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SK Dasný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:16 TJ Spartak Trhové Sviny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břicháček Martin
Pavel Miloš
 
 
Florián Antonín
Kukla Aleš
 
 
     3010
2.Tomek Zdeněk
Marek Luboš st.
 
 
Bárta Vlastimil ml.
Bárta Vlastimil
 
 
     3120
3.Břicháček MartinFlorián Antonín     3030
4.Pavel MilošKukla Aleš     3140
5.Marek Luboš st.Bárta Vlastimil     3250
6.Tomek ZdeněkBárta Vlastimil ml.     3160
7.Pavel MilošFlorián Antonín     3070
8.Marek Luboš st.Kukla Aleš     3080
9.Tomek ZdeněkBárta Vlastimil     2381
10.Břicháček MartinBárta Vlastimil ml.     3091
11.Marek Luboš st.Florián Antonín     30101
12.Tomek ZdeněkKukla Aleš     30111
13.Břicháček MartinBárta Vlastimil     13112
14.Pavel MilošBárta Vlastimil ml.     32122
15.Tomek ZdeněkFlorián Antonín     30132
16.Břicháček MartinKukla Aleš     30142
17.Pavel MilošBárta Vlastimil     32152
18.Marek Luboš st.Bárta Vlastimil ml.     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Břicháček Martin31Florián Antonín04
Pavel Miloš40Kukla Aleš04
Marek Luboš st.40Bárta Vlastimil22
Tomek Zdeněk31Bárta Vlastimil ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:23 SKST Týn nad Vltavou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrovátka Radek
Bartoš Stanislav
 
 
Rosol Věroslav
Doležel Miroslav
 
 
     3010
2.Langr Radek
Skaláková Denisa
 
 
Vicek Miloslav
Šulc Vladimír
 
 
     3020
3.Bartoš StanislavRosol Věroslav     3130
4.Langr RadekDoležel Miroslav     1331
5.Syrovátka RadekVicek Miloslav     0332
6.Skaláková DenisaŠulc Vladimír     3042
7.Langr RadekRosol Věroslav     3052
8.Syrovátka RadekDoležel Miroslav     3162
9.Skaláková DenisaVicek Miloslav     3072
10.Bartoš StanislavŠulc Vladimír     3182
11.Syrovátka RadekRosol Věroslav     0383
12.Skaláková DenisaDoležel Miroslav     3093
13.Bartoš StanislavVicek Miloslav     31103
14.Langr RadekŠulc Vladimír     30113
15.Skaláková DenisaRosol Věroslav     03114
16.Bartoš StanislavDoležel Miroslav     13115
17.Langr RadekVicek Miloslav     03116
18.Syrovátka RadekŠulc Vladimír     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Stanislav31Rosol Věroslav22
Langr Radek22Doležel Miroslav22
Syrovátka Radek22Vicek Miloslav22
Skaláková Denisa31Šulc Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na kopečku-hasičárna Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31 TJ Slovan Černý Dub C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ludačka Josef
Babouček František
 
 
Vondrys Ondřej
Nedvěd Matyáš
 
 
     3110
2.Kočer Jiří
Pileček Josef st.
 
 
Heřmánková Andrea
Šmejkalová Jana
 
 
     3120
3.Pileček Josef st.Vondrys Ondřej     2321
4.Ludačka JosefNedvěd Matyáš     3031
5.Kočer JiříŠmejkalová Jana     3041
6.Babouček FrantišekHeřmánková Andrea     1342
7.Ludačka JosefVondrys Ondřej     1343
8.Kočer JiříNedvěd Matyáš     3053
9.Babouček FrantišekŠmejkalová JanaWO    0354
10.Pileček Josef st.Heřmánková Andrea     0355
11.Kočer JiříVondrys Ondřej     3165
12.Babouček FrantišekNedvěd Matyáš     3175
13.Pileček Josef st.Šmejkalová Jana     3185
14.Ludačka JosefHeřmánková Andrea     3295
15.Babouček FrantišekVondrys Ondřej     0396
16.Pileček Josef st.Nedvěd Matyáš     30106
17.Ludačka JosefŠmejkalová Jana     03107
18.Kočer JiříHeřmánková Andrea     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pileček Josef st.22Vondrys Ondřej31
Ludačka Josef22Nedvěd Matyáš04
Kočer Jiří31Šmejkalová Jana12
Babouček František12Heřmánková Andrea31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BVrchní
rozhodčí:
Šachl Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LIšovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45 SK Pedagog ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šachl Jiří
Šibřina Zdeněk
 
 
Adam Jan
Adam Václav
 
 
     0301
2.Víta Jan
Bicková Lucie
 
 
Pešl Ladislav
Prskavec Petr
 
 
     2302
3.Víta JanAdam Jan     3212
4.Bicková LucieAdam Václav     3022
5.Šibřina ZdeněkPešl Ladislav     2323
6.Šachl JiříPrskavec Petr     1324
7.Bicková LucieAdam Jan     1325
8.Šibřina ZdeněkAdam Václav     1326
9.Šachl JiříPešl Ladislav     0327
10.Víta JanPrskavec Petr     3237
11.Šibřina ZdeněkAdam Jan     0338
12.Šachl JiříAdam Václav     1339
13.Víta JanPešl Ladislav     13310
14.Bicková LuciePrskavec Petr     13311
15.Šachl JiříAdam Jan     32411
16.Víta JanAdam Václav     23412
17.Bicková LuciePešl Ladislav     30512
18.Šibřina ZdeněkPrskavec Petr     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Víta Jan22Adam Jan22
Bicková Lucie22Adam Václav31
Šibřina Zdeněk04Pešl Ladislav31
Šachl Jiří13Prskavec Petr31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy