Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Zima Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35 SK Eso Doubravice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burda Ondřej
Trávníček Miroslav
 
 
Šulda Petr
Diviš Roman
 
 
     0301
2.Pečenka Pavel
Řeháková Vlasta
 
 
Suchý Tomáš
Červený Rudolf st.
 
 
     2302
3.Pečenka PavelDiviš Roman     0303
4.Vichérek LiborČervený Rudolf st.     3013
5.Řeháková VlastaŠulda Petr     3123
6.Trávníček MiroslavSuchý Tomáš     1324
7.Vichérek LiborDiviš Roman     3134
8.Řeháková VlastaČervený Rudolf st.     3144
9.Trávníček MiroslavŠulda Petr     3054
10.Pečenka PavelSuchý Tomáš     0355
11.Řeháková VlastaDiviš Roman     1356
12.Trávníček MiroslavČervený Rudolf st.     3066
13.Burda OndřejŠulda Petr     3176
14.Vichérek LiborSuchý Tomáš     1377
15.Trávníček MiroslavDiviš Roman     0378
16.Burda OndřejČervený Rudolf st.     3188
17.Vichérek LiborŠulda Petr     1389
18.Řeháková VlastaSuchý Tomáš     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pečenka Pavel02Diviš Roman31
Vichérek Libor22Červený Rudolf st.04
Řeháková Vlasta22Šulda Petr13
Trávníček Miroslav22Suchý Tomáš40
Burda Ondřej20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovan ŠtěpánoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31 KST Štěpánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čtvrtník Miroslav
Němec Miroslav
 
 
Turek František
Janoch Jiří
 
 
     2301
2.Ondič Marian
Hájek Radek
 
 
Pršín Karel
Mach Petr
 
 
     3111
3.Ondič MarianTurek František     3221
4.Čtvrtník MiroslavMach Petr     3131
5.Němec MiroslavJanoch Jiří     3041
6.Hájek RadekPršín Karel     2342
7.Čtvrtník MiroslavTurek František     1343
8.Němec MiroslavMach Petr     1344
9.Hájek RadekJanoch Jiří     3154
10.Ondič MarianPršín Karel     3064
11.Němec MiroslavTurek František     0365
12.Hájek RadekMach Petr     0366
13.Ondič MarianJanoch Jiří     3176
14.Čtvrtník MiroslavPršín Karel     3186
15.Hájek RadekTurek František     2387
16.Ondič MarianMach Petr     3097
17.Čtvrtník MiroslavJanoch Jiří     31107
18.Němec MiroslavPršín Karel     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondič Marian40Turek František31
Čtvrtník Miroslav31Mach Petr22
Němec Miroslav22Janoch Jiří04
Hájek Radek13Pršín Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny AVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9 TJ Spartak Trhové Sviny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Luboš st.
Tomek Zdeněk
 
 
Hošna Jiří
Jirák Jakub
 
 
     3110
2.Pavel Miloš
Břicháček Martin
 
 
Prokop Václav
Návara Karel
 
 
     2311
3.Marek Luboš st.Jirák Radek     3021
4.Tomek ZdeněkJirák Jakub     3031
5.Pavel MilošProkop Václav     3141
6.Břicháček MartinHošna Jiří     3151
7.Tomek ZdeněkJirák Radek     3061
8.Pavel MilošJirák Jakub     3071
9.Břicháček MartinProkop Václav     3181
10.Marek Luboš st.Hošna Jiří     3091
11.Pavel MilošJirák Radek     30101
12.Břicháček MartinJirák Jakub     30111
13.Marek Luboš st.Prokop Václav     30121
14.Tomek ZdeněkHošna Jiří     30131
15.Břicháček MartinJirák Radek     30141
16.Marek Luboš st.Jirák Jakub     30151
17.Tomek ZdeněkProkop Václav     30161
18.Pavel MilošHošna Jiří     32171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Luboš st.40Jirák Radek04
Tomek Zdeněk40Jirák Jakub04
Pavel Miloš40Prokop Václav04
Břicháček Martin40Hošna Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:26 SKST Týn nad Vltavou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička Jan
Bartoš Stanislav
 
 
Blábolil Milan
Bartyzal Josef
 
 
     3010
2.Skaláková Denisa
Langr Radek
 
 
Troup Miroslav
Tripes Milan st.
 
 
     3020
3.Bartoš StanislavBlábolil Milan     2321
4.Langr RadekTroup Miroslav     2322
5.Slepička JanTripes Milan st.     3132
6.Skaláková DenisaBartyzal Josef     3142
7.Langr RadekBlábolil Milan     1343
8.Slepička JanTroup Miroslav     1344
9.Skaláková DenisaTripes Milan st.     3054
10.Bartoš StanislavBartyzal Josef     3064
11.Slepička JanBlábolil Milan     2365
12.Skaláková DenisaTroup Miroslav     0366
13.Bartoš StanislavTripes Milan st.     3076
14.Langr RadekBartyzal Josef     3086
15.Skaláková DenisaBlábolil Milan     2387
16.Bartoš StanislavTroup Miroslav     2388
17.Langr RadekTripes Milan st.     3098
18.Slepička JanBartyzal Josef     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Stanislav22Blábolil Milan40
Langr Radek22Troup Miroslav40
Slepička Jan22Tripes Milan st.04
Skaláková Denisa22Bartyzal Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dasný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na kopečku-hasičárna Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ludačka Josef
Babouček František
 
 
Bárta Vlastimil
Bárta Vlastimil ml.
 
 
     1301
2.Pileček Josef st.
Varyš Milan
 
 
Florián Antonín
Kukla Aleš
 
 
     2302
3.Welser JiříBárta Vlastimil ml.     2303
4.Varyš MilanFlorián Antonín     3113
5.Pileček Josef st.Bárta Vlastimil     1314
6.Ludačka JosefKukla Aleš     3124
7.Varyš MilanBárta Vlastimil ml.     0325
8.Pileček Josef st.Florián Antonín     3035
9.Ludačka JosefBárta Vlastimil     2336
10.Welser JiříKukla Aleš     3146
11.Pileček Josef st.Bárta Vlastimil ml.     3156
12.Ludačka JosefFlorián Antonín     3066
13.Welser JiříBárta Vlastimil     1367
14.Varyš MilanKukla Aleš     3077
15.Ludačka JosefBárta Vlastimil ml.     3087
16.Welser JiříFlorián Antonín     2388
17.Varyš MilanBárta Vlastimil     2389
18.Pileček Josef st.Kukla Aleš     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Welser Jiří13Bárta Vlastimil ml.22
Varyš Milan22Florián Antonín13
Pileček Josef st.31Bárta Vlastimil40
Ludačka Josef31Kukla Aleš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BVrchní
rozhodčí:
Šachl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LIšovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:40 TJ Start ČB B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šachl Jiří
Šibřina Zdeněk
 
 
Horák Václav
Vicek Miloslav
 
 
     2301
2.Pešel Martin st.
Bicková Lucie
 
 
Rosol Věroslav
Doležel Miroslav
 
 
     2302
3.Pešel Martin st.Horák Václav     3212
4.Bicková LucieVicek Miloslav     3222
5.Šachl JiříRosol Věroslav     0323
6.Šibřina ZdeněkDoležel Miroslav     0324
7.Bicková LucieHorák Václav     3134
8.Šachl JiříVicek Miloslav     0335
9.Šibřina ZdeněkRosol Věroslav     0336
10.Pešel Martin st.Doležel Miroslav     3046
11.Šachl JiříHorák Václav     0347
12.Šibřina ZdeněkVicek Miloslav     0348
13.Pešel Martin st.Rosol Věroslav     3158
14.Bicková LucieDoležel Miroslav     3068
15.Šibřina ZdeněkHorák Václav     0369
16.Pešel Martin st.Vicek Miloslav     23610
17.Bicková LucieRosol Věroslav     31710
18.Šachl JiříDoležel Miroslav     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pešel Martin st.31Horák Václav22
Bicková Lucie40Vicek Miloslav31
Šachl Jiří04Rosol Věroslav22
Šibřina Zdeněk04Doležel Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB DVrchní
rozhodčí:
Kortus Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:12 SK Pedagog ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prskavec Petr
Smažík David
 
 
Nedvěd Matyáš
Nedvěd Tomáš
 
 
     3010
2.Kudrna Arnošt
Pešl Ladislav
 
 
Vondrys Ondřej
Šmejkalová Jana
 
 
     3120
3.Kudrna ArnoštVondrys Ondřej     3130
4.Prskavec PetrNedvěd Matyáš     3040
5.Pešl LadislavŠmejkalová Jana     3050
6.Smažík DavidNedvěd Tomáš     3060
7.Prskavec PetrVondrys Ondřej     3270
8.Pešl LadislavNedvěd Matyáš     3180
9.Smažík DavidŠmejkalová Jana     3090
10.Kudrna ArnoštNedvěd Tomáš     30100
11.Pešl LadislavVondrys Ondřej     30110
12.Smažík DavidNedvěd Matyáš     30120
13.Kudrna ArnoštŠmejkalová Jana     30130
14.Prskavec PetrNedvěd Tomáš     30140
15.Smažík DavidVondrys Ondřej     23141
16.Kudrna ArnoštNedvěd Matyáš     13142
17.Prskavec PetrŠmejkalová Jana     31152
18.Pešl LadislavNedvěd Tomáš     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kudrna Arnošt31Vondrys Ondřej13
Prskavec Petr40Nedvěd Matyáš13
Pešl Ladislav40Šmejkalová Jana04
Smažík David31Nedvěd Tomáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy