Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:33 TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrys Ondřej
Nedvěd Tomáš
 
 
Vichérek Libor
Burda Ondřej
 
 
     0301
2.Heřmánková Andrea
Šmejkalová Jana
 
 
Trávníček Miroslav
Sigmund Tomáš
 
 
     3011
3.Vondrys OndřejBurda Ondřej     1312
4.Nedvěd TomášVichérek Libor     0313
5.Šmejkalová JanaTrávníček Miroslav     0314
6.Heřmánková AndreaSigmund Tomáš     3024
7.Nedvěd TomášBurda Ondřej     0325
8.Šmejkalová JanaVichérek Libor     0326
9.Heřmánková AndreaTrávníček Miroslav     3136
10.Vondrys OndřejSigmund Tomáš     3046
11.Šmejkalová JanaBurda Ondřej     0347
12.Heřmánková AndreaVichérek Libor     3057
13.Vondrys OndřejTrávníček Miroslav     1358
14.Nedvěd TomášSigmund Tomáš     3268
15.Heřmánková AndreaBurda Ondřej     3078
16.Vondrys OndřejVichérek Libor     0379
17.Nedvěd TomášTrávníček Miroslav     03710
18.Šmejkalová JanaSigmund Tomáš     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vondrys Ondřej13Burda Ondřej31
Nedvěd Tomáš13Vichérek Libor31
Šmejkalová Jana13Trávníček Miroslav31
Heřmánková Andrea40Sigmund Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB BVrchní
rozhodčí:
Vicek Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Start Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:42 SK Pedagog ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vicek Miloslav
Horák Václav
 
 
Adam Jan
Prskavec Petr
 
 
     3110
2.Rosol Věroslav
Doležel Miroslav
 
 
Pešl Ladislav
Kudrna Arnošt
 
 
     3120
3.Rosol VěroslavAdam Jan     1321
4.Doležel MiroslavPrskavec Petr     1322
5.Vicek MiloslavKudrna Arnošt     3132
6.Horák VáclavPešl Ladislav     1333
7.Doležel MiroslavAdam Jan     2334
8.Vicek MiloslavPrskavec Petr     2335
9.Horák VáclavKudrna Arnošt     3045
10.Rosol VěroslavPešl Ladislav     0346
11.Vicek MiloslavAdam Jan     0347
12.Horák VáclavPrskavec Petr     3157
13.Rosol VěroslavKudrna Arnošt     2358
14.Doležel MiroslavPešl Ladislav     3268
15.Horák VáclavAdam Jan     2369
16.Rosol VěroslavPrskavec Petr     03610
17.Doležel MiroslavKudrna ArnoštWO    03611
18.Vicek MiloslavPešl LadislavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rosol Věroslav04Adam Jan40
Doležel Miroslav12Prskavec Petr31
Vicek Miloslav12Kudrna Arnošt12
Horák Václav22Pešl Ladislav21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dasný AVrchní
rozhodčí:
Matouš Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BRozhodčí:Matouš Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec dasnyRozhodčí:Matouš Václav
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kukla Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:21 SK Dasný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Vlastimil
Bárta Vlastimil ml.
 
 
Šachl Jiří
Šibřina Zdeněk
 
 
     3010
2.Florián Antonín
Pazderová Klára
 
 
Víta Jan
Pešel Martin st.
 
 
     3120
3.Pazderová KláraPešel Martin st.     3230
4.Bárta VlastimilVíta Jan     0331
5.Bárta Vlastimil ml.Šachl Jiří     3141
6.Florián AntonínŠibřina Zdeněk     3151
7.Bárta VlastimilPešel Martin st.     3261
8.Bárta Vlastimil ml.Víta Jan     3271
9.Florián AntonínŠachl Jiří     3081
10.Pazderová KláraŠibřina Zdeněk     3191
11.Bárta Vlastimil ml.Pešel Martin     30101
12.Florián AntonínVíta Jan     13102
13.Pazderová KláraŠachl Jiří     31112
14.Bárta VlastimilŠibřina Zdeněk     30122
15.Florián AntonínPešel Martin     13123
16.Pazderová KláraVíta Jan     31133
17.Bárta VlastimilŠachl Jiří     30143
18.Bárta Vlastimil ml.Šibřina Zdeněk     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pazderová Klára40Pešel Martin st.02
Bárta Vlastimil31Víta Jan22
Bárta Vlastimil ml.40Šachl Jiří04
Florián Antonín22Šibřina Zdeněk04
   Pešel Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CVrchní
rozhodčí:
Joun Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41 TJ Slovan Černý Dub C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blábolil Milan
Troják Jan
 
 
Pileček Josef st.
Varyš Milan
 
 
     1301
2.Troup Miroslav
Tripes Milan st.
 
 
Ludačka Josef
Kočer Jiří
 
 
     2302
3.Blábolil MilanVaryš Milan     3112
4.Troup MiroslavPileček Josef st.     1313
5.Hnilička JiříLudačka Josef     0314
6.Troják JanKočer Jiří     0315
7.Troup MiroslavVaryš Milan     3125
8.Hnilička JiříPileček Josef st.     3235
9.Troják JanLudačka Josef     0336
10.Blábolil MilanKočer Jiří     0337
11.Hnilička JiříVaryš Milan     3147
12.Troják JanPileček Josef st.     1348
13.Blábolil MilanLudačka Josef     2349
14.Troup MiroslavKočer Jiří     3159
15.Troják JanVaryš Milan     3169
16.Blábolil MilanPileček Josef st.     03610
17.Troup MiroslavLudačka Josef     31710
18.Hnilička JiříKočer Jiří     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blábolil Milan13Varyš Milan04
Troup Miroslav31Pileček Josef st.31
Hnilička Jiří22Ludačka Josef31
Troják Jan13Kočer Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DVrchní
rozhodčí:
Návara Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:27 TJ Sokol Nová Ves u ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokop Václav
Čapek Petr
 
 
Bartoš Stanislav
Syrovátka Radek
 
 
     3010
2.Návara Filip
Návara Karel
 
 
Skaláková Denisa
Langr Radek
 
 
     3220
3.Čapek PetrBartoš Stanislav     3130
4.Prokop VáclavLangr Radek     0331
5.Návara KarelSkaláková Denisa     3141
6.Návara FilipSyrovátka Radek     3051
7.Prokop VáclavBartoš Stanislav     0352
8.Návara KarelLangr Radek     1353
9.Návara FilipSkaláková Denisa     3063
10.Čapek PetrSyrovátka Radek     3073
11.Návara KarelBartoš Stanislav     3083
12.Návara FilipLangr Radek     3293
13.Čapek PetrSkaláková Denisa     30103
14.Prokop VáclavSyrovátka Radek     03104
15.Návara FilipBartoš StanislavWO    03105
16.Čapek PetrLangr Radek     13106
17.Prokop VáclavSkaláková Denisa     13107
18.Návara KarelSyrovátka RadekWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čapek Petr31Bartoš Stanislav12
Prokop Václav04Langr Radek31
Návara Karel21Skaláková Denisa13
Návara Filip30Syrovátka Radek12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sýmalka u nádraží ČD Borovany -tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:37 TJ Spartak Trhové Sviny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoch Jiří
Bravenec Vojtěch
 
 
Pavel Miloš
Plachý Dušan
 
 
     3010
2.Ferda Zdeněk
Frolíková Yvona
 
 
Tomek Zdeněk
Marek Luboš st.
 
 
     0311
3.Bravenec VojtěchMarek Luboš st.     0312
4.Frolíková YvonaTomek Zdeněk     2313
5.Ferda ZdeněkPavel Miloš     0314
6.Janoch JiříPlachý Dušan     3024
7.Frolíková YvonaMarek Luboš st.     1325
8.Ferda ZdeněkTomek Zdeněk     0326
9.Janoch JiříPavel Miloš     3136
10.Bravenec VojtěchPlachý Dušan     0337
11.Ferda ZdeněkMarek Luboš st.     0338
12.Janoch JiříTomek Zdeněk     3148
13.Bravenec VojtěchPavel Miloš     0349
14.Frolíková YvonaPlachý Dušan     3059
15.Janoch JiříMarek Luboš st.     3069
16.Bravenec VojtěchTomek Zdeněk     03610
17.Frolíková YvonaPavel Miloš     03611
18.Ferda ZdeněkPlachý Dušan     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bravenec Vojtěch04Marek Luboš st.31
Frolíková Yvona13Tomek Zdeněk31
Ferda Zdeněk13Pavel Miloš31
Janoch Jiří40Plachý Dušan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice AVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33 SK Eso Doubravice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diviš Roman
Šulda Petr
 
 
Čtvrtník Miroslav
Němec Miroslav
 
 
     3110
2.Prchal Jiří
Červený Rudolf st.
 
 
Hájek Radek
Ondič Marian
 
 
     0311
3.Diviš RomanOndič Marian     3121
4.Červený Rudolf st.Klásek Miroslav     3031
5.Šulda PetrNěmec Miroslav     3241
6.Prchal JiříHájek Radek     0342
7.Červený Rudolf st.Ondič Marian     0343
8.Šulda PetrKlásek Miroslav     2344
9.Prchal JiříNěmec Miroslav     3254
10.Diviš RomanHájek Radek     3064
11.Šulda PetrOndič Marian     3274
12.Prchal JiříKlásek Miroslav     2375
13.Diviš RomanNěmec Miroslav     3285
14.Červený Rudolf st.Hájek Radek     3095
15.Prchal JiříOndič Marian     1396
16.Diviš RomanKlásek Miroslav     32106
17.Červený Rudolf st.Němec Miroslav     03107
18.Šulda PetrHájek Radek     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Diviš Roman40Ondič Marian22
Červený Rudolf st.22Klásek Miroslav22
Šulda Petr31Němec Miroslav13
Prchal Jiří13Hájek Radek13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy