Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB BVrchní
rozhodčí:
Vicek Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Start Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Václav
Vicek Miloslav
 
 
Sigmund Tomáš
Vichérek Libor
 
 
     3010
2.Rosol Věroslav
Doležel Miroslav
 
 
Zima Jiří
Burda Ondřej
 
 
     1311
3.Rosol VěroslavZima Jiří     1312
4.Doležel MiroslavBurda Ondřej     1313
5.Vicek MiloslavVichérek Libor     3223
6.Horák VáclavSigmund Tomáš     3033
7.Doležel MiroslavZima Jiří     3143
8.Vicek MiloslavBurda Ondřej     3053
9.Horák VáclavVichérek Libor     0354
10.Rosol VěroslavSigmund Tomáš     3164
11.Vicek MiloslavZima Jiří     1365
12.Horák VáclavBurda Ondřej     3175
13.Rosol VěroslavVichérek Libor     1376
14.Doležel MiroslavSigmund Tomáš     3086
15.Horák VáclavZima Jiří     1387
16.Rosol VěroslavBurda Ondřej     1388
17.Doležel MiroslavVichérek Libor     2389
18.Vicek MiloslavSigmund Tomáš     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rosol Věroslav13Zima Jiří31
Doležel Miroslav22Burda Ondřej22
Vicek Miloslav31Vichérek Libor31
Horák Václav22Sigmund Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dasný AVrchní
rozhodčí:
Matouš Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB ERozhodčí:Matouš Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec dasnyRozhodčí:Matouš Václav
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kukla Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Florián Antonín
Kukla Aleš
 
 
Vondrys Ondřej
Nedvěd Matyáš
 
 
     3210
2.Bárta Vlastimil
Bárta Vlastimil ml.
 
 
Heřmánková Andrea
Šmejkalová Jana
 
 
     0311
3.Kukla AlešVondrys Ondřej     2312
4.Bárta Vlastimil ml.Nedvěd Matyáš     3122
5.Bárta VlastimilŠmejkalová Jana     3032
6.Florián AntonínHeřmánková Andrea     0333
7.Bárta Vlastimil ml.Vondrys Ondřej     2334
8.Bárta VlastimilNedvěd Matyáš     3044
9.Florián AntonínŠmejkalová Jana     2345
10.Kukla AlešHeřmánková Andrea     0346
11.Bárta VlastimilVondrys Ondřej     3056
12.Florián AntonínNedvěd Matyáš     0357
13.Kukla AlešŠmejkalová Jana     3167
14.Bárta Vlastimil ml.Heřmánková Andrea     3177
15.Florián AntonínVondrys Ondřej     0378
16.Kukla AlešNedvěd Matyáš     1379
17.Bárta Vlastimil ml.Šmejkalová Jana     3189
18.Bárta VlastimilHeřmánková Andrea     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kukla Aleš13Vondrys Ondřej31
Bárta Vlastimil ml.31Nedvěd Matyáš22
Bárta Vlastimil40Šmejkalová Jana13
Florián Antonín04Heřmánková Andrea22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB CVrchní
rozhodčí:
Blábolil Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna N.VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41 SK Pedagog ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blábolil Milan
Troják Jan
 
 
Prskavec Petr
Kudrna Arnošt
 
 
     3010
2.Šafář František
Hnilička Jiří
 
 
Adam Jan
Adam Václav
 
 
     3020
3.Blábolil MilanPrskavec Petr     0321
4.Hnilička JiříKudrna Arnošt     1322
5.Šafář FrantišekAdam Václav     1323
6.Troják JanAdam Jan     0324
7.Hnilička JiříPrskavec Petr     3234
8.Šafář FrantišekKudrna Arnošt     2335
9.Troják JanAdam Václav     2336
10.Blábolil MilanAdam Jan     2337
11.Šafář FrantišekPrskavec Petr     0338
12.Troják JanKudrna Arnošt     3148
13.Blábolil MilanAdam Václav     3258
14.Hnilička JiříAdam Jan     2359
15.Troják JanPrskavec Petr     03510
16.Blábolil MilanKudrna ArnoštWO    30610
17.Hnilička JiříAdam Václav     13611
18.Šafář FrantišekAdam JanWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blábolil Milan12Prskavec Petr31
Hnilička Jiří13Kudrna Arnošt21
Šafář František03Adam Václav31
Troják Jan13Adam Jan30
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB DVrchní
rozhodčí:
Návara Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lišov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:27 TJ Sokol Nová Ves u ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joun Luděk
Hošna Jiří
 
 
Šachl Jiří
Šibřina Zdeněk
 
 
     3210
2.Návara Karel
Návara Filip
 
 
Víta Jan
Pešel Martin
 
 
     3020
3.Hošna JiříVíta Jan     0321
4.Joun LuděkPešel Martin     3031
5.Návara KarelŠachl Jiří     3041
6.Návara FilipŠibřina Zdeněk     3051
7.Joun LuděkVíta Jan     1352
8.Návara KarelPešel Martin     1353
9.Návara FilipŠachl Jiří     3063
10.Hošna JiříŠibřina Zdeněk     3173
11.Návara KarelVíta Jan     1374
12.Návara FilipPešel Martin     3084
13.Hošna JiříŠachl Jiří     1385
14.Joun LuděkŠibřina Zdeněk     3095
15.Návara FilipVíta Jan     2396
16.Hošna JiříPešel Martin     2397
17.Joun LuděkŠachl Jiří     2398
18.Návara KarelŠibřina Zdeněk     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hošna Jiří13Víta Jan40
Joun Luděk22Pešel Martin22
Návara Karel22Šachl Jiří22
Návara Filip31Šibřina Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sýmalka u nádraží ČD Borovany -tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37 TJ Slovan Černý Dub C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turek František
Janoch Jiří
 
 
Pileček Josef st.
Varyš Milan
 
 
     1301
2.Pršín Karel
Bravenec Vojtěch
 
 
Ludačka Josef
Kočer Jiří
 
 
     2302
3.Turek FrantišekPileček Josef st.     3012
4.Bravenec VojtěchVaryš Milan     3022
5.Krýsl JiříLudačka Josef     2323
6.Mach PetrKočer Jiří     0324
7.Bravenec VojtěchPileček Josef st.     2325
8.Krýsl JiříVaryš Milan     3135
9.Mach PetrLudačka Josef     3245
10.Turek FrantišekKočer Jiří     3055
11.Krýsl JiříPileček Josef st.     2356
12.Mach PetrVaryš Milan     3166
13.Turek FrantišekLudačka Josef     2367
14.Bravenec VojtěchKočer Jiří     3277
15.Mach PetrPileček Josef st.     1378
16.Turek FrantišekVaryš Milan     3188
17.Bravenec VojtěchLudačka Josef     0389
18.Krýsl JiříKočer Jiří     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Turek František31Pileček Josef st.31
Bravenec Vojtěch22Varyš Milan04
Krýsl Jiří13Ludačka Josef31
Mach Petr22Kočer Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice AVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:27 SK Eso Doubravice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diviš Roman
Šulda Petr
 
 
Langr Radek
Skaláková Denisa
 
 
     2301
2.Suchý Tomáš
Hrubý Petr
 
 
Slepička Jan
Bartoš Stanislav
 
 
     3111
3.Diviš RomanLangr Radek     3221
4.Suchý TomášSkaláková Denisa     2322
5.Šulda PetrBartoš Stanislav     2323
6.Hrubý PetrSlepička Jan     1324
7.Suchý TomášLangr Radek     3034
8.Šulda PetrSkaláková Denisa     3044
9.Hrubý PetrBartoš Stanislav     1345
10.Diviš RomanSlepička Jan     3055
11.Šulda PetrLangr Radek     3065
12.Hrubý PetrSkaláková Denisa     3075
13.Diviš RomanBartoš Stanislav     3285
14.Suchý TomášSlepička Jan     3095
15.Hrubý PetrLangr Radek     31105
16.Diviš RomanSkaláková Denisa     23106
17.Suchý TomášBartoš Stanislav     32116
18.Šulda PetrSlepička Jan     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Diviš Roman31Langr Radek04
Suchý Tomáš31Skaláková Denisa22
Šulda Petr31Bartoš Stanislav22
Hrubý Petr22Slepička Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice AVrchní
rozhodčí:
Papaj Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna stepanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:46 TJ Spartak Trhové Sviny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čtvrtník Miroslav
Němec Miroslav
 
 
Pavel Miloš
Marek Luboš ml.
 
 
     2301
2.Hájek Radek
Ondič Marian
 
 
Marek Luboš st.
Tomek Zdeněk
 
 
     1302
3.Ondič MarianMarek Luboš st.     3212
4.Hájek RadekTomek Zdeněk     1313
5.Němec MiroslavPavel Miloš     1314
6.Čtvrtník MiroslavMarek Luboš ml.     3024
7.Hájek RadekMarek Luboš st.     0325
8.Němec MiroslavTomek Zdeněk     1326
9.Čtvrtník MiroslavPavel Miloš     1327
10.Ondič MarianMarek Luboš ml.     1328
11.Němec MiroslavMarek Luboš st.     3238
12.Čtvrtník MiroslavTomek Zdeněk     1339
13.Ondič MarianPavel Miloš     23310
14.Hájek RadekMarek Luboš ml.     13311
15.Čtvrtník MiroslavMarek Luboš st.     30411
16.Ondič MarianTomek Zdeněk     03412
17.Hájek RadekPavel Miloš     03413
18.Němec MiroslavMarek Luboš ml.     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondič Marian13Marek Luboš st.13
Hájek Radek04Tomek Zdeněk40
Němec Miroslav13Pavel Miloš40
Čtvrtník Miroslav22Marek Luboš ml.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy