Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Kuliš Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB ERozhodčí:Pešel Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična RožnovRozhodčí:Pavlík Zdeněk
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Vondrák Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:39 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrák Zdeněk st.
Pavlík Zdeněk
 
 
Adam Jan
Adam Václav
 
 
     1301
2.Kuliš Karel
Pešel Jan
 
 
Nestroj Jan
Major Marián
 
 
     3011
3.Pešel JanNestroj Jan     3021
4.Pavlík ZdeněkAdam Jan     1322
5.Vondrák Zdeněk st.Major Marián     1323
6.Kuliš KarelAdam Václav     1324
7.Pavlík ZdeněkNestroj Jan     0325
8.Vondrák Zdeněk st.Adam Jan     0326
9.Kuliš KarelMajor Marián     3036
10.Pešel JanAdam Václav     1337
11.Vondrák Zdeněk st.Nestroj Jan     0338
12.Kuliš KarelAdam Jan     1339
13.Pešel JanMajor Marián     3049
14.Pavlík ZdeněkAdam Václav     03410
15.Kuliš KarelNestroj Jan     13411
16.Pešel JanAdam Jan     03412
17.Pavlík ZdeněkMajor Marián     30512
18.Vondrák Zdeněk st.Adam Václav     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešel Jan22Nestroj Jan31
Pavlík Zdeněk13Adam Jan40
Vondrák Zdeněk st.04Major Marián13
Kuliš Karel13Adam Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:46 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
Vazač Miloslav
Suda Stanislav
 
 
     3110
2.Kučera Ladislav
Vobr Václav
 
 
Tenglová Jaroslava
Havránek Ladislav
 
 
     1311
3.Kučera LadislavVazač Miloslav     1312
4.Michálek JiříSuda Stanislav     0313
5.Hovorka ZdeněkHavránek Ladislav     2314
6.Vobr VáclavTenglová Jaroslava     0315
7.Michálek JiříVazač Miloslav     3225
8.Hovorka ZdeněkSuda Stanislav     0326
9.Vobr VáclavHavránek Ladislav     3136
10.Kučera LadislavTenglová Jaroslava     0337
11.Hovorka ZdeněkVazač Miloslav     0338
12.Vobr VáclavSuda Stanislav     0339
13.Kučera LadislavHavránek Ladislav     03310
14.Michálek JiříTenglová Jaroslava     23311
15.Vobr VáclavVazač Miloslav     03312
16.Kučera LadislavSuda Stanislav     03313
17.Michálek JiříHavránek LadislavWO    30413
18.Hovorka ZdeněkTenglová Jaroslava     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Ladislav04Vazač Miloslav31
Michálek Jiří12Suda Stanislav40
Hovorka Zdeněk04Havránek Ladislav21
Vobr Václav13Tenglová Jaroslava40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1428:44642:640TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Welser Jiří
Honsa Petr
 
 
Bonuš Karel
Hrdina Karel
 
 
-5-77-7 1301
2.Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
Pokorný Jiří
Burian Václav
 
 
-8-643-72302
3.Vorbis JanBonuš Karel-8-7-7  0303
4.Welser JiříBurian Václav464  3013
5.Honsa PetrHrdina Karel-2-68-6 1314
6.Kubíček Petr st.Pokorný Jiří-4-3-3  0315
7.Welser JiříBonuš Karel-1013-10-9 1316
8.Honsa PetrBurian Václav-12-9-9  0317
9.Kubíček Petr st.Hrdina Karel56-8-963227
10.Vorbis JanPokorný Jiří-88-7-8 1328
11.Honsa PetrBonuš Karel-947-7-62329
12.Kubíček Petr st.Burian VáclavWO    3039
13.Vorbis JanHrdina Karel-8-99-8 13310
14.Welser JiříPokorný Jiří-687-9-923311
15.Kubíček Petr st.Bonuš Karel-65-8-5 13312
16.Vorbis JanBurian VáclavWO    30412
17.Welser JiříHrdina Karel-89-126-923413
18.Honsa PetrPokorný Jiří98-6-10-1023414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vorbis Jan03Bonuš Karel40
Welser Jiří13Burian Václav11
Honsa Petr04Hrdina Karel31
Kubíček Petr st.12Pokorný Jiří40
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves EVrchní
rozhodčí:
Vrábek Otto
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:32 TJ Sokol Nová Ves E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošna Jiří
Jirák Jakub
 
 
Bromová Jana
Tetenka Stanislav
 
 
     1301
2.Vrábek Otto
Šafář František
 
 
Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
     3011
3.Hošna JiříBromová Jana     3221
4.Vrábek OttoTetenka Stanislav     3031
5.Šafář FrantišekVaryš Milan     3241
6.Jirák JakubLarisch Heinrich     3251
7.Vrábek OttoBromová Jana     1352
8.Šafář FrantišekTetenka Stanislav     3262
9.Jirák JakubVaryš Milan     1363
10.Hošna JiříLarisch Heinrich     3173
11.Šafář FrantišekBromová Jana     3183
12.Jirák JakubTetenka Stanislav     0384
13.Hošna JiříVaryš Milan     3294
14.Vrábek OttoLarisch Heinrich     32104
15.Jirák JakubBromová Jana     03105
16.Hošna JiříTetenka Stanislav     30115
17.Vrábek OttoVaryš Milan     03116
18.Šafář FrantišekLarisch HeinrichWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hošna Jiří40Bromová Jana22
Vrábek Otto22Tetenka Stanislav13
Šafář František30Varyš Milan22
Jirák Jakub13Larisch Heinrich03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, Č.Budějovice-Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:53 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Radek
Boháček Stanislav
 
 
Ondr Pavel
Luxa Josef
 
 
     1301
2.Hučík Eduard
Supová Táňa
 
 
Smrž Josef
Fousek Pavel
 
 
     2302
3.Šauerová AdélaSmrž Josef     0303
4.Pechoč ŠimonFousek Pavel     0304
5.Supová TáňaLuxa Josef     0305
6.Hučík EduardOndr Pavel     0306
7.Pechoč ŠimonSmrž Josef     0307
8.Supová TáňaFousek Pavel     0308
9.Hučík EduardLuxa Josef     2309
10.Šauerová AdélaOndr Pavel     13010
11.Supová TáňaSmrž Josef     03011
12.Hučík EduardFousek Pavel     32111
13.Šauerová AdélaLuxa Josef     03112
14.Pechoč ŠimonOndr Pavel     03113
15.Hučík EduardSmrž Josef     03114
16.Šauerová AdélaFousek Pavel     03115
17.Pechoč ŠimonLuxa Josef     03116
18.Supová TáňaOndr Pavel     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šauerová Adéla04Smrž Josef40
Pechoč Šimon04Fousek Pavel31
Supová Táňa04Luxa Josef40
Hučík Eduard13Ondr Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice BVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:52 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vančura Stanislav
Marek Josef
 
 
Slepička Jan
Šálený Zdeněk
 
 
     2301
2.
 
 
Hrůza Pavel
Moravec Stanislav
 
 
WO    0302
3.Vančura StanislavSlepička Jan     3112
4.Suchý Marcel ml.Moravec Stanislav     0313
5.Marek JosefŠálený Zdeněk     0314
6.Hrůza PavelWO    0315
7.Suchý Marcel ml.Slepička Jan     0316
8.Marek JosefMoravec Stanislav     2317
9.Šálený ZdeněkWO    0318
10.Vančura StanislavHrůza Pavel     0319
11.Marek JosefSlepička Jan     03110
12.Moravec StanislavWO    03111
13.Vančura StanislavŠálený Zdeněk     23112
14.Suchý Marcel ml.Hrůza Pavel     13113
15.Slepička JanWO    03114
16.Vančura StanislavMoravec Stanislav     23115
17.Suchý Marcel ml.Šálený Zdeněk     03116
18.Marek JosefHrůza Pavel     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vančura Stanislav13Slepička Jan21
Suchý Marcel ml.04Moravec Stanislav30
Marek Josef04Šálený Zdeněk30
   Hrůza Pavel30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice BVrchní
rozhodčí:
Nyiri Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna stepanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosař Petr
Papaj Miroslav
 
 
Pavel František
Plachý Dušan
 
 
     0301
2.Nyiri Filip
Klásek Miroslav
 
 
Čajan Pavel
Bulant Marek
 
 
     3011
3.Klásek MiroslavPavel František     3121
4.Nyiri FilipPlachý Dušan     0322
5.Kosař PetrČajan Pavel     1323
6.Papaj MiroslavBulant Marek     0324
7.Nyiri FilipPavel František     3234
8.Kosař PetrPlachý Dušan     0335
9.Papaj MiroslavČajan Pavel     0336
10.Klásek MiroslavBulant Marek     3046
11.Kosař PetrPavel František     0347
12.Papaj MiroslavPlachý Dušan     0348
13.Klásek MiroslavČajan Pavel     3058
14.Nyiri FilipKorec Dominik     3068
15.Papaj MiroslavPavel František     0369
16.Klásek MiroslavPlachý Dušan     3279
17.Nyiri FilipČajan Pavel     3089
18.Kosař PetrKorec Dominik     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klásek Miroslav40Pavel František22
Nyiri Filip31Plachý Dušan31
Kosař Petr13Čajan Pavel22
Papaj Miroslav04Bulant Marek11
   Korec Dominik02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy