Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27 TJ Spartak Trhové Sviny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel František
Plachý Dušan
 
 
Hančl Pavel
Stašek Rudolf
 
 
     3110
2.Levý Roman
Jindra Lubomír
 
 

 
 
WO    3020
3.Pavel FrantišekHančl Pavel     3230
4.Plachý DušanStašek Rudolf     3040
5.Jindra LubomírŠulc Vladimír     0341
6.Čajan PavelWO    3051
7.Plachý DušanHančl Pavel     3061
8.Jindra LubomírStašek Rudolf     2362
9.Čajan PavelŠulc Vladimír     0363
10.Pavel FrantišekWO    3073
11.Bulant MarekHančl Pavel     2374
12.Čajan PavelStašek Rudolf     0375
13.Pavel FrantišekŠulc Vladimír     3285
14.Plachý DušanWO    3095
15.Čajan PavelHančl Pavel     0396
16.Pavel FrantišekStašek Rudolf     2397
17.Plachý DušanŠulc Vladimír     31107
18.Bulant MarekWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pavel František21Hančl Pavel22
Plachý Dušan30Stašek Rudolf31
Jindra Lubomír02Šulc Vladimír22
Čajan Pavel03   
Bulant Marek01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou EVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice BRozhodčí:Bečvář Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad Vltavou 18.11..2016Rozhodčí:Bartoš Stanislav
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Mlsek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:6 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
Papaj Miroslav
Šícha Martin
 
 
     3010
2.Moravec Stanislav
Hrůza Pavel
 
 
Mračková Veronika
Nyiri Filip
 
 
     3120
3.Hrůza PavelMračková Veronika     3030
4.Hrůza JanNyiri Filip     3040
5.Slepička JanŠícha Martin     3150
6.Moravec StanislavPapaj Miroslav     3060
7.Hrůza JanMračková Veronika     3070
8.Slepička JanNyiri Filip     3080
9.Moravec StanislavŠícha Martin     3090
10.Hrůza PavelPapaj Miroslav     30100
11.Slepička JanMračková Veronika     30110
12.Moravec StanislavNyiri Filip     23111
13.Hrůza PavelŠícha Martin     30121
14.Hrůza JanPapaj Miroslav     30131
15.Moravec StanislavMračková Veronika     31141
16.Hrůza PavelNyiri Filip     30151
17.Hrůza JanŠícha Martin     30161
18.Slepička JanPapaj Miroslav     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrůza Pavel40Mračková Veronika04
Hrůza Jan40Nyiri Filip13
Slepička Jan40Šícha Martin04
Moravec Stanislav31Papaj Miroslav04
Ne.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 414, 37367 BorekRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2016 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:24 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondr Pavel
Luxa Josef
 
 
Hrubý Petr
Suchý Tomáš
 
 
     3010
2.Smrž Josef
Fousek Pavel
 
 
Vančura Stanislav
Suchý Marcel ml.
 
 
     3020
3.Smrž JosefHrubý Petr     3030
4.Fousek PavelSuchý Tomáš     0331
5.Luxa JosefVančura Stanislav     3141
6.Ondr PavelSuchý Marcel ml.     3151
7.Fousek PavelHrubý Petr     0352
8.Luxa JosefSuchý Tomáš     1353
9.Ondr PavelVančura Stanislav     3063
10.Smrž JosefSuchý Marcel ml.     3173
11.Luxa JosefHrubý Petr     0374
12.Ondr PavelSuchý Tomáš     1375
13.Smrž JosefVančura Stanislav     0376
14.Fousek PavelSuchý Marcel ml.     3086
15.Ondr PavelHrubý Petr     3096
16.Smrž JosefSuchý Tomáš     2397
17.Fousek PavelVančura Stanislav     30107
18.Luxa JosefSuchý Marcel ml.     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smrž Josef22Hrubý Petr22
Fousek Pavel22Suchý Tomáš40
Luxa Josef22Vančura Stanislav13
Ondr Pavel31Suchý Marcel ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub EVrchní
rozhodčí:
Babouček František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:20 TJ Slovan Černý Dub E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
Fišer Radek
Boháček Stanislav
 
 
     3010
2.Tetenka Stanislav
Bromová Jana
 
 
Čapek Petr
Tušl Mikuláš
 
 
     3120
3.Bromová JanaČapek Petr     0321
4.Larisch HeinrichŠauerová Adéla     3031
5.Varyš MilanTušl Mikuláš     3041
6.Tetenka StanislavFišer Radek     2342
7.Larisch HeinrichČapek Petr     0343
8.Varyš MilanŠauerová Adéla     3053
9.Tetenka StanislavTušl Mikuláš     3063
10.Bromová JanaFišer Radek     0364
11.Varyš MilanČapek Petr     3274
12.Tetenka StanislavŠauerová Adéla     3084
13.Bromová JanaTušl Mikuláš     3094
14.Larisch HeinrichFišer Radek     32104
15.Tetenka StanislavČapek Petr     03105
16.Bromová JanaŠauerová Adéla     30115
17.Larisch HeinrichTušl Mikuláš     30125
18.Varyš MilanFišer Radek     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bromová Jana22Čapek Petr31
Larisch Heinrich31Šauerová Adéla04
Varyš Milan40Tušl Mikuláš04
Tetenka Stanislav22Fišer Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BVrchní
rozhodčí:
Vik Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Tragera, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vik Daniel
Hrdina Karel
 
 
Hnilička Jiří
Jirák Radek
 
 
     3110
2.Bonuš Karel
Pokorný Jiří
 
 
Šafář František
Vrábek Otto
 
 
     1311
3.Vik Daniel     3221
4.Hrdina Karel     3131
5.Bonuš Karel     3041
6.Pokorný Jiří     3151
7.Hrdina Karel     2352
8.Bonuš Karel     3162
9.Pokorný Jiří     0363
10.Vik Daniel     3073
11.Bonuš Karel     3183
12.Pokorný Jiří     3093
13.Vik Daniel     31103
14.Hrdina Karel     30113
15.Pokorný Jiří     03114
16.Vik DanielWO    30124
17.Hrdina Karel     13125
18.Bonuš KarelWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vik Daniel30410
Hrdina Karel22   
Bonuš Karel30   
Pokorný Jiří22   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:15 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suda Stanislav
Truhlář Jiří
 
 
Welser Jiří
Kaše Milan
 
 
     3010
2.Tenglová Jaroslava
Vazač Miloslav
 
 
Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
     3220
3.Suda StanislavWelser Jiří     3030
4.Vazač MiloslavKaše Milan     3140
5.Truhlář JiříKubíček Petr st.     3050
6.Tenglová JaroslavaVorbis Jan     3160
7.Vazač MiloslavWelser Jiří     3070
8.Truhlář JiříKaše Milan     3280
9.Tenglová JaroslavaKubíček Petr st.     3090
10.Suda StanislavVorbis Jan     31100
11.Truhlář JiříWelser Jiří     30110
12.Tenglová JaroslavaKaše Milan     31120
13.Suda StanislavKubíček Petr st.     30130
14.Vazač MiloslavVorbis Jan     32140
15.Tenglová JaroslavaWelser Jiří     30150
16.Suda StanislavKaše Milan     31160
17.Vazač MiloslavKubíček Petr st.     13161
18.Truhlář JiříVorbis Jan     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suda Stanislav40Welser Jiří04
Vazač Miloslav31Kaše Milan04
Truhlář Jiří40Kubíček Petr st.13
Tenglová Jaroslava40Vorbis Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB EVrchní
rozhodčí:
Lojka Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Jan
Adam Václav
 
 
Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
     3110
2.Lojka Ladislav
Major Marián
 
 
Kučera Ladislav
Vobr Václav
 
 
     2311
3.Adam VáclavVobr Václav     3121
4.Nestroj JanMichálek Jiří     0322
5.Adam JanKučera Ladislav     3132
6.Lojka LadislavHovorka Zdeněk     0333
7.Nestroj JanVobr Václav     3143
8.Adam JanMichálek Jiří     3153
9.Major MariánKučera Ladislav     0354
10.Adam VáclavHovorka Zdeněk     3164
11.Adam JanVobr Václav     3074
12.Major MariánMichálek Jiří     0375
13.Adam VáclavKučera Ladislav     3185
14.Nestroj JanHovorka Zdeněk     3295
15.Major MariánVobr Václav     0396
16.Adam VáclavMichálek Jiří     31106
17.Nestroj JanKučera Ladislav     23107
18.Adam JanHovorka Zdeněk     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adam Václav40Vobr Václav13
Nestroj Jan22Michálek Jiří22
Adam Jan31Kučera Ladislav22
Lojka Ladislav01Hovorka Zdeněk22
Major Marián03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy