Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB DVrchní
rozhodčí:
Hančl Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Start ČBRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:26 TJ Start ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančl Pavel
Škoda Petr
 
 
Pavlík Zdeněk
Kalinics Michael
 
 
     0301
2.Stašek Rudolf
Šulc Vladimír
 
 
Kuliš Karel
Pešel Jan
 
 
     2302
3.Škoda PetrPešel Jan     0303
4.Šulc VladimírPavlík Zdeněk     2304
5.Stašek RudolfKalinics Michael     3014
6.Hančl PavelKuliš Karel     3124
7.Šulc VladimírPešel Jan     1325
8.Stašek RudolfPavlík Zdeněk     3035
9.Hančl PavelKalinics Michael     3045
10.Škoda PetrKuliš Karel     0346
11.Stašek RudolfPešel Jan     3056
12.Hančl PavelVondrák Zdeněk st.     3066
13.Škoda PetrKalinics Michael     0367
14.Šulc VladimírKuliš Karel     3077
15.Hančl PavelPešel Jan     3087
16.Škoda PetrVondrák Zdeněk st.     3197
17.Šulc VladimírKalinics Michael     0398
18.Stašek RudolfKuliš Karel     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škoda Petr13Pešel Jan22
Šulc Vladimír13Pavlík Zdeněk11
Stašek Rudolf40Kalinics Michael22
Hančl Pavel40Kuliš Karel13
   Vondrák Zdeněk st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:38558:608SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Welser Jiří
Kaše Milan
 
 
Adam Jan
Adam Václav
 
 
-78-8-8 1301
2.Vorbis Jan
Honsa Petr
 
 
Lojka Ladislav
Nestroj Jan
 
 
-1-4-9  0302
3.Welser JiříLojka Ladislav957  3012
4.Kaše MilanAdam Jan-6-8-10  0313
5.Honsa PetrNestroj Jan8-10-2-5 1314
6.Vorbis JanAdam Václav-4-14-8  0315
7.Kaše MilanLojka Ladislav789  3025
8.Honsa PetrAdam Jan-8-6-10  0326
9.Vorbis JanNestroj Jan987  3036
10.Welser JiříAdam Václav9-99-893246
11.Honsa PetrLojka Ladislav-86-88-92347
12.Vorbis JanAdam Jan-10-9-9  0348
13.Welser JiříNestroj Jan676  3058
14.Kaše MilanAdam Václav-87-89-92359
15.Vorbis JanLojka Ladislav-8-10910-623510
16.Welser JiříAdam Jan-8-7-9  03511
17.Kaše MilanNestroj JanWO    30611
18.Honsa PetrAdam VáclavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Welser Jiří31Lojka Ladislav22
Kaše Milan12Adam Jan40
Honsa Petr03Nestroj Jan12
Vorbis Jan13Adam Václav21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves EVrchní
rozhodčí:
Vrábek Otto
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v No vé VsiRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:52 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrábek Otto
Hošna Jiří
 
 
Tenglová Jaroslava
Havránek Ladislav
 
 
     1301
2.Jirák Radek
Jirák Jakub
 
 
Vazač Miloslav
Suda Stanislav
 
 
     1302
3.Hošna JiříTenglová Jaroslava     0303
4.Vrábek OttoHavránek Ladislav     1304
5.Jirák RadekVazač Miloslav     1305
6.Jirák JakubSuda Stanislav     0306
7.Vrábek OttoTenglová Jaroslava     1307
8.Jirák RadekHavránek Ladislav     0308
9.Jirák JakubVazač Miloslav     0309
10.Hošna JiříSuda Stanislav     03010
11.Jirák RadekTenglová Jaroslava     03011
12.Jirák JakubHavránek Ladislav     13012
13.Hošna JiříVazač Miloslav     03013
14.Vrábek OttoSuda Stanislav     03014
15.Jirák JakubTenglová Jaroslava     03015
16.Hošna JiříHavránek Ladislav     23016
17.Vrábek OttoVazač Miloslav     31116
18.Jirák RadekSuda Stanislav     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hošna Jiří04Tenglová Jaroslava40
Vrábek Otto13Havránek Ladislav40
Jirák Radek04Vazač Miloslav31
Jirák Jakub04Suda Stanislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice EVrchní
rozhodčí:
Boháček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Čapek Petr
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Tušl Mikuláš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:38 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháček Stanislav
Fišer Radek
 
 
Bonuš Karel
Vik Daniel
 
 
     3210
2.Čapek Petr
Boháček Lukáš
 
 
Burian Václav
Pokorný Jiří
 
 
     2311
3.Čapek PetrVik Daniel     1312
4.Šauerová AdélaBonuš Karel     0313
5.Boháček LukášBurian Václav     3023
6.Tušl MikulášPokorný Jiří     0324
7.Šauerová AdélaVik Daniel     0325
8.Boháček LukášBonuš Karel     3135
9.Tušl MikulášBurian Václav     1336
10.Čapek PetrPokorný Jiří     3046
11.Boháček LukášVik Daniel     0347
12.Tušl MikulášBonuš Karel     0348
13.Čapek PetrBurian Václav     3058
14.Šauerová AdélaPokorný Jiří     0359
15.Tušl MikulášVik Daniel     03510
16.Čapek PetrBonuš Karel     30610
17.Šauerová AdélaBurian Václav     23611
18.Boháček LukášPokorný Jiří     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapek Petr31Vik Daniel40
Šauerová Adéla04Bonuš Karel22
Boháček Lukáš31Burian Václav22
Tušl Mikuláš04Pokorný Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice BVrchní
rozhodčí:
Vančura Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:32 SK Eso Doubravice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vančura Stanislav
Suchý Marcel ml.
 
 
Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
     1301
2.Hrubý Petr
Suchý Tomáš
 
 
Bromová Jana
Tetenka Stanislav
 
 
     3211
3.Hrubý PetrBromová Jana     3021
4.Suchý TomášTetenka Stanislav     3131
5.Suchý Marcel ml.Varyš Milan     1332
6.Vančura StanislavMoudrý Filip     1333
7.Suchý TomášBromová Jana     3243
8.Suchý Marcel ml.Tetenka Stanislav     0344
9.Vančura StanislavVaryš Milan     1345
10.Hrubý PetrMoudrý Filip     3055
11.Suchý Marcel ml.Bromová Jana     0356
12.Vančura StanislavTetenka Stanislav     3266
13.Hrubý PetrVaryš Milan     0367
14.Suchý TomášMoudrý Filip     3177
15.Vančura StanislavBromová Jana     3187
16.Hrubý PetrTetenka Stanislav     3097
17.Suchý TomášVaryš Milan     31107
18.Suchý Marcel ml.Moudrý Filip     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Petr31Bromová Jana13
Suchý Tomáš40Tetenka Stanislav13
Suchý Marcel ml.13Varyš Milan31
Vančura Stanislav22Moudrý Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice BVrchní
rozhodčí:
Papaj Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna stepanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:49 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nyiri Filip
Mračková Veronika
 
 
Luxa Josef
Ondr Pavel
 
 
     1301
2.Šícha Martin
Klásek Miroslav
 
 
Smrž Josef
Fousek Pavel
 
 
     1302
3.Šícha MartinSmrž Josef     0303
4.Klásek MiroslavFousek Pavel     3013
5.Mračková VeronikaLuxa Josef     0314
6.Nyiri FilipOndr PavelWO    0315
7.Klásek MiroslavSmrž Josef     3125
8.Mračková VeronikaFousek Pavel     1326
9.Kosař PetrLuxa Josef     0327
10.Šícha MartinOndr Pavel     1328
11.Mračková VeronikaSmrž Josef     0329
12.Kosař PetrFousek Pavel     13210
13.Šícha MartinLuxa Josef     03211
14.Klásek MiroslavOndr PavelWO    03212
15.Kosař PetrSmrž Josef     03213
16.Šícha MartinFousek Pavel     23214
17.Klásek MiroslavLuxa JosefWO    03215
18.Mračková VeronikaOndr Pavel     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šícha Martin04Smrž Josef31
Klásek Miroslav20Fousek Pavel31
Mračková Veronika04Luxa Josef30
Kosař Petr03Ondr Pavel20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:49 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel František
Plachý Dušan
 
 
Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
     2301
2.Jindra Lubomír
Lenz Jakub
 
 
Hrůza Pavel
Moravec Stanislav
 
 
     0302
3.Pavel FrantišekSlepička Jan     2303
4.Plachý DušanHrůza Pavel     3113
5.Jindra LubomírMoravec Stanislav     0314
6.Čajan PavelHrůza Jan     0315
7.Plachý DušanSlepička Jan     3125
8.Jindra LubomírHrůza Pavel     0326
9.Čajan PavelMoravec Stanislav     1327
10.Pavel FrantišekHrůza Jan     2328
11.Jindra LubomírSlepička Jan     0329
12.Čajan PavelHrůza Pavel     03210
13.Lenz JakubMoravec Stanislav     03211
14.Plachý DušanHrůza Jan     23212
15.Čajan PavelSlepička Jan     03213
16.Lenz JakubHrůza Pavel     03214
17.Plachý DušanMoravec Stanislav     32314
18.Jindra LubomírHrůza Jan     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavel František02Slepička Jan31
Plachý Dušan31Hrůza Pavel31
Jindra Lubomír04Moravec Stanislav31
Čajan Pavel04Hrůza Jan40
Lenz Jakub02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy