Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou EVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB DRozhodčí:Bečvář Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad Vltavou 2.12..2016Rozhodčí:Melounek Pavel
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Langr Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:7 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
Šulc Vladimír
Škoda Petr
 
 
     3010
2.Moravec Stanislav
Hrůza Pavel
 
 
Hančl Pavel
 
 
WO    3020
3.Hrůza PavelHančl Pavel     3030
4.Hrůza JanŠulc Vladimír     3040
5.Slepička JanŠkoda Petr     3050
6.Moravec StanislavWO    3060
7.Hrůza JanHančl Pavel     3070
8.Slepička JanŠulc Vladimír     3080
9.Moravec StanislavŠkoda Petr     3190
10.Hrůza PavelWO    30100
11.Slepička JanHančl PavelWO    30110
12.Moravec StanislavŠulc Vladimír     13111
13.Hrůza PavelŠkoda Petr     30121
14.Hrůza JanWO    30131
15.Moravec StanislavHančl Pavel     32141
16.Hrůza PavelŠulc Vladimír     31151
17.Hrůza JanŠkoda Petr     30161
18.Slepička JanWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrůza Pavel30Hančl Pavel03
Hrůza Jan30Šulc Vladimír13
Slepička Jan20Škoda Petr04
Moravec Stanislav21   
WO60WO06
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 414, 37367 BorekRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2016 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondr Pavel
Luxa Josef
 
 
Jindra Lubomír
Čajan Pavel
 
 
     3210
2.Smrž Josef
Fousek Pavel
 
 
Lenz Jakub
Bulant Marek
 
 
     3020
3.Fousek PavelJindra Lubomír     3030
4.Smrž JosefČajan Pavel     3040
5.Luxa JosefLenz Jakub     3050
6.Ondr PavelBulant Marek     3060
7.Smrž JosefJindra Lubomír     3170
8.Luxa JosefČajan Pavel     3080
9.Ondr PavelLenz Jakub     3090
10.Fousek PavelBulant Marek     30100
11.Luxa JosefJindra Lubomír     30110
12.Ondr PavelČajan Pavel     31120
13.Fousek PavelLenz Jakub     31130
14.Smrž JosefBulant Marek     30140
15.Ondr PavelJindra Lubomír     30150
16.Fousek PavelČajan Pavel     30160
17.Smrž JosefLenz Jakub     30170
18.Luxa JosefBulant Marek     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fousek Pavel40Jindra Lubomír04
Smrž Josef40Čajan Pavel04
Luxa Josef40Lenz Jakub04
Ondr Pavel40Bulant Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub EVrchní
rozhodčí:
Babouček František
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:15 TJ Slovan Černý Dub E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
Mračková Veronika
Nyiri Filip
 
 
     3010
2.Tetenka Stanislav
Bromová Jana
 
 
Kosař Petr
Papaj Miroslav
 
 
     3120
3.Ihrová StanislavaMračková Veronika     3230
4.Bromová JanaNyiri Filip     3140
5.Varyš MilanKosař Petr     3050
6.Tetenka StanislavPapaj Miroslav     2351
7.Bromová JanaMračková Veronika     3061
8.Varyš MilanNyiri Filip     3071
9.Tetenka StanislavKosař Petr     3181
10.Ihrová StanislavaPapaj Miroslav     3291
11.Varyš MilanMračková Veronika     30101
12.Tetenka StanislavNyiri Filip     30111
13.Moudrý FilipKosař Petr     31121
14.Bromová JanaPapaj Miroslav     30131
15.Tetenka StanislavMračková Veronika     31141
16.Moudrý FilipNyiri Filip     23142
17.Bromová JanaKosař PetrWO    30152
18.Varyš MilanPapaj Miroslav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ihrová Stanislava20Mračková Veronika04
Bromová Jana30Nyiri Filip13
Varyš Milan40Kosař Petr03
Tetenka Stanislav31Papaj Miroslav13
Moudrý Filip11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BVrchní
rozhodčí:
Hlávka Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Tragera, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:21 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Jiří
Hlávka Jiří
 
 
Vančura Stanislav
Marek Josef
 
 
     3010
2.Hrdina Karel
Vik Daniel
 
 
Hrubý Petr
Suchý Tomáš
 
 
     3120
3.Vik DanielVančura Stanislav     3030
4.Hlávka JiříMarek Josef     3040
5.Hrdina KarelHrubý Petr     2341
6.Pokorný JiříSuchý Tomáš     2342
7.Hlávka JiříVančura Stanislav     3052
8.Hrdina KarelMarek Josef     3062
9.Pokorný JiříHrubý Petr     1363
10.Vik DanielSuchý Tomáš     3073
11.Hrdina KarelVančura Stanislav     1374
12.Pokorný JiříMarek Josef     3084
13.Vik DanielHrubý Petr     3194
14.Hlávka JiříSuchý Tomáš     31104
15.Pokorný JiříVančura Stanislav     13105
16.Vik DanielMarek Josef     30115
17.Hlávka JiříHrubý Petr     32125
18.Hrdina KarelSuchý Tomáš     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vik Daniel40Vančura Stanislav22
Hlávka Jiří40Marek Josef04
Hrdina Karel22Hrubý Petr22
Pokorný Jiří13Suchý Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FVrchní
rozhodčí:
Boháček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:25 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Ladislav
Tenglová Jaroslava
 
 
Myler Matěj
Tušl Mikuláš
 
 
     3010
2.
 
 

 
 
WO    0311
3.Truhlář JiříBoháček Lukáš     3021
4.Tenglová JaroslavaČapek Petr     2322
5.Havránek LadislavMyler Matěj     1323
6.Tušl MikulášWO    0324
7.Tenglová JaroslavaBoháček Lukáš     3034
8.Havránek LadislavČapek Petr     2335
9.Myler MatějWO    0336
10.Truhlář JiříTušl Mikuláš     3046
11.Havránek LadislavBoháček Lukáš     3056
12.Čapek PetrWO    0357
13.Truhlář JiříMyler Matěj     3067
14.Tenglová JaroslavaTušl Mikuláš     3077
15.Boháček LukášWO    0378
16.Truhlář JiříČapek Petr     3188
17.Tenglová JaroslavaMyler Matěj     3098
18.Havránek LadislavTušl Mikuláš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Truhlář Jiří40Boháček Lukáš03
Tenglová Jaroslava31Čapek Petr21
Havránek Ladislav22Myler Matěj12
   Tušl Mikuláš03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB EVrchní
rozhodčí:
Major Marián
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:14 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Jan
Adam Václav
 
 
Hošna Jiří
Vrábek Otto
 
 
     3010
2.Nestroj Jan
Lojka Ladislav
 
 
Jirák Radek
Jirák Jakub
 
 
     3020
3.Adam JanHošna Jiří     3030
4.Lojka LadislavVrábek Otto     0331
5.Adam VáclavJirák Radek     3041
6.Nestroj JanJirák Jakub     3051
7.Lojka LadislavHošna Jiří     1352
8.Adam VáclavVrábek Otto     3162
9.Nestroj JanJirák Radek     3072
10.Adam JanJirák Jakub     3082
11.Adam VáclavHošna Jiří     1383
12.Nestroj JanVrábek Otto     3193
13.Adam JanJirák Radek     30103
14.Lojka LadislavJirák Jakub     30113
15.Nestroj JanHošna JiříWO    03114
16.Adam JanVrábek Otto     30124
17.Lojka LadislavJirák Radek     30134
18.Adam VáclavJirák Jakub     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adam Jan40Hošna Jiří21
Lojka Ladislav22Vrábek Otto13
Adam Václav31Jirák Radek04
Nestroj Jan30Jirák Jakub04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Kuliš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BRozhodčí:Kalinics Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična RožnovRozhodčí:Pavlík Zdeněk
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Pešel Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 TJ Sokol Zliv B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Zdeněk
Bečvář Václav
 
 
Čipera Jiří
Vobr Václav
 
 
     0301
2.Pešel Jan
Kalinics Michael
 
 
Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
     3211
3.Pavlík ZdeněkVobr Václav     1312
4.Bečvář VáclavHovorka Zdeněk     2313
5.Kalinics MichaelMichálek Jiří     3123
6.Pešel JanČipera Jiří     2324
7.Bečvář VáclavVobr Václav     0325
8.Kalinics MichaelHovorka Zdeněk     3135
9.Pešel JanMichálek Jiří     3045
10.Pavlík ZdeněkČipera Jiří     2346
11.Kalinics MichaelVobr Václav     3156
12.Pešel JanHovorka Zdeněk     3066
13.Pavlík ZdeněkMichálek Jiří     0367
14.Bečvář VáclavČipera Jiří     0368
15.Pešel JanVobr Václav     3178
16.Pavlík ZdeněkHovorka Zdeněk     1379
17.Bečvář VáclavMichálek Jiří     13710
18.Kalinics MichaelČipera JiříWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlík Zdeněk04Vobr Václav22
Bečvář Václav04Hovorka Zdeněk22
Kalinics Michael30Michálek Jiří22
Pešel Jan31Čipera Jiří30
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy