Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB DVrchní
rozhodčí:
Šulc Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Start ČBRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1618:51 TJ Sokol Zliv B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančl Pavel
Škoda Petr
 
 
Čipera Jiří
Vobr Václav
 
 
     2301
2.Stašek Rudolf
Šulc Vladimír
 
 
Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
     1302
3.Stašek RudolfVobr Václav     1303
4.Šulc VladimírMichálek Jiří     3213
5.Škoda PetrHovorka Zdeněk     0314
6.Čipera JiříWO    0315
7.Šulc VladimírVobr Václav     2316
8.Škoda PetrMichálek Jiří     0317
9.Hovorka ZdeněkWO    0318
10.Stašek RudolfČipera Jiří     1319
11.Škoda PetrVobr Václav     03110
12.Michálek JiříWO    03111
13.Stašek RudolfHovorka Zdeněk     31211
14.Šulc VladimírČipera Jiří     23212
15.Vobr VáclavWO    03213
16.Stašek RudolfMichálek Jiří     13214
17.Šulc VladimírHovorka Zdeněk     23215
18.Škoda PetrČipera Jiří     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stašek Rudolf13Vobr Václav30
Šulc Vladimír13Michálek Jiří21
Škoda Petr04Hovorka Zdeněk21
   Čipera Jiří30
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37608:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorbis Jan
Kubíček Petr st.
 
 
Pavlík Zdeněk
Bečvář Václav
 
 
-98-99103210
2.Blahovec Milan
Kaše Milan
 
 
Pešel Jan
Kalinics Michael
 
 
WO    0311
3.Kubíček Petr st.Kuliš Karel6-499 3121
4.Vorbis JanPešel Jan89-8-8-82322
5.Kaše MilanKalinics Michael-10-10-12  0323
6.Blahovec MilanPavlík Zdeněk-89116 3133
7.Vorbis JanKuliš Karel48-107 3143
8.Kaše MilanPešel Jan-5-10-5  0344
9.Blahovec MilanKalinics Michael8-9-48-62345
10.Kubíček Petr st.Pavlík Zdeněk478  3055
11.Kaše MilanKuliš Karel-83-6-7 1356
12.Blahovec MilanPešel Jan-689-593266
13.Kubíček Petr st.Kalinics Michael-5-4-9  0367
14.Vorbis JanBečvář Václav6-68-1083277
15.Blahovec MilanKuliš Karel867  3087
16.Kubíček Petr st.Pešel Jan-5-6-7  0388
17.Vorbis JanKalinics Michael-9-7-8  0389
18.Kaše MilanBečvář Václav98-104 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kubíček Petr st.22Kuliš Karel13
Vorbis Jan22Pešel Jan31
Kaše Milan13Kalinics Michael40
Blahovec Milan31Pavlík Zdeněk02
   Bečvář Václav02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice EVrchní
rozhodčí:
Boháček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB ERozhodčí:Čapek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Boháček Lukáš
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Myler Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:40 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myler Matěj
Čapek Petr
 
 
Adam Jan
Adam Václav
 
 
     0301
2.Boháček Stanislav
Boháček Lukáš
 
 
Lojka Ladislav
Nestroj Jan
 
 
     3111
3.Čapek PetrAdam Václav     3121
4.Myler MatějAdam Jan     1322
5.Tušl MikulášLojka Ladislav     0323
6.Boháček LukášNestroj Jan     1324
7.Myler MatějAdam Václav     2325
8.Tušl MikulášAdam Jan     0326
9.Boháček LukášLojka Ladislav     1327
10.Čapek PetrNestroj Jan     3137
11.Šauerová AdélaAdam Václav     0338
12.Boháček LukášAdam Jan     2339
13.Čapek PetrLojka Ladislav     13310
14.Myler MatějMajor Marián     31410
15.Boháček LukášAdam Václav     23411
16.Čapek PetrAdam Jan     30511
17.Myler MatějLojka Ladislav     30611
18.Šauerová AdélaMajor Marián     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapek Petr31Adam Václav31
Myler Matěj22Adam Jan31
Tušl Mikuláš02Lojka Ladislav31
Boháček Lukáš04Nestroj Jan11
Šauerová Adéla02Major Marián11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice BVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:178:51 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vančura Stanislav
Marek Josef
 
 
Suda Stanislav
Truhlář Jiří
 
 
     0301
2.Suchý Tomáš
Suchý Marcel ml.
 
 
Tenglová Jaroslava
Vazač Miloslav
 
 
     1302
3.Marek JosefSuda Stanislav     0303
4.Vančura StanislavTruhlář Jiří     0304
5.Suchý TomášTenglová Jaroslava     1305
6.Suchý Marcel ml.Vazač Miloslav     0306
7.Vančura StanislavSuda Stanislav     0307
8.Suchý TomášTruhlář Jiří     0308
9.Suchý Marcel ml.Tenglová Jaroslava     0309
10.Marek JosefVazač Miloslav     03010
11.Suchý TomášSuda Stanislav     30110
12.Suchý Marcel ml.Truhlář Jiří     03111
13.Marek JosefTenglová Jaroslava     13112
14.Vančura StanislavVazač Miloslav     23113
15.Suchý Marcel ml.Suda Stanislav     03114
16.Marek JosefTruhlář Jiří     03115
17.Vančura StanislavTenglová Jaroslava     03116
18.Suchý TomášVazač Miloslav     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Josef04Suda Stanislav31
Vančura Stanislav04Truhlář Jiří40
Suchý Tomáš13Tenglová Jaroslava40
Suchý Marcel ml.04Vazač Miloslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice BVrchní
rozhodčí:
Nyiri Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna stepanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:39 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papaj Miroslav
Kosař Petr
 
 
Hlávka Jiří
 
 
WO    3010
2.Nyiri Filip
Šícha Martin
 
 
Bonuš Karel
Burian Václav
 
 
     1311
3.Nyiri FilipHlávka Jiří     0312
4.Šícha MartinWO    3022
5.Kosař PetrBonuš Karel     0323
6.Papaj MiroslavBurian Václav     0324
7.Šícha MartinHlávka Jiří     0325
8.Kosař PetrWO    3035
9.Papaj MiroslavBonuš Karel     0336
10.Nyiri FilipBurian Václav     1337
11.Kosař PetrHlávka Jiří     0338
12.Papaj MiroslavWO    3048
13.Nyiri FilipBonuš Karel     0349
14.Šícha MartinBurian Václav     13410
15.Papaj MiroslavHlávka Jiří     03411
16.Nyiri FilipWO    30511
17.Šícha MartinBonuš Karel     03512
18.Kosař PetrBurian Václav     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nyiri Filip03Hlávka Jiří40
Šícha Martin03Bonuš Karel40
Kosař Petr03Burian Václav40
Papaj Miroslav03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:36 TJ Slovan Černý Dub E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čajan Pavel
Bulant Marek
 
 
Larisch Heinrich
Moudrý Filip
 
 
     0301
2.Plachý Dušan
Levý Roman
 
 
Ihrová Stanislava
Tetenka Stanislav
 
 
     3011
3.Plachý DušanIhrová Stanislava     3021
4.Čajan PavelTetenka Stanislav     0322
5.Bulant MarekMoudrý Filip     1323
6.Lenz JakubLarisch Heinrich     1324
7.Čajan PavelIhrová Stanislava     0325
8.Bulant MarekTetenka Stanislav     0326
9.Lenz JakubMoudrý Filip     1327
10.Plachý DušanLarisch Heinrich     3037
11.Bulant MarekIhrová Stanislava     0338
12.Lenz JakubTetenka Stanislav     0339
13.Plachý DušanMoudrý Filip     3049
14.Čajan PavelLarisch Heinrich     13410
15.Lenz JakubIhrová Stanislava     03411
16.Plachý DušanTetenka Stanislav     30511
17.Čajan PavelMoudrý Filip     31611
18.Bulant MarekLarisch Heinrich     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Dušan40Ihrová Stanislava31
Čajan Pavel13Tetenka Stanislav31
Bulant Marek13Moudrý Filip22
Lenz Jakub04Larisch Heinrich22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou EVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB CRozhodčí:Melounek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad Vltavou 9.12..2016Rozhodčí:Bečvář Václav
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Bartoš Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
Luxa Josef
Smrž Tomáš
 
 
     3010
2.Hrůza Pavel
Moravec Stanislav
 
 
Smrž Josef
Fousek Pavel
 
 
     3220
3.Hrůza PavelSmrž Josef     3030
4.Slepička JanLuxa Josef     3140
5.Hrůza JanSmrž Tomáš     3150
6.Moravec StanislavFousek Pavel     1351
7.Slepička JanSmrž Josef     3161
8.Hrůza JanLuxa Josef     3271
9.Moravec StanislavSmrž Tomáš     1372
10.Hrůza PavelFousek Pavel     3082
11.Hrůza JanSmrž Josef     3092
12.Moravec StanislavLuxa Josef     0393
13.Hrůza PavelSmrž Tomáš     30103
14.Slepička JanFousek Pavel     13104
15.Moravec StanislavSmrž Josef     03105
16.Hrůza PavelLuxa Josef     30115
17.Slepička JanSmrž Tomáš     03116
18.Hrůza JanFousek Pavel     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrůza Pavel40Smrž Josef13
Slepička Jan22Luxa Josef13
Hrůza Jan40Smrž Tomáš22
Moravec Stanislav04Fousek Pavel22
Ne.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy