Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 414, 37367 BorekRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2016 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondr Pavel
Luxa Josef
 
 
Šulc Vladimír
Hančl Pavel
 
 
     3010
2.Smrž Josef
Fousek Pavel
 
 
Stašek Rudolf
Havel Milan
 
 
     2311
3.Luxa JosefStašek Rudolf     2312
4.Smrž JosefHavel Milan     3122
5.Fousek PavelŠulc Vladimír     1323
6.Ondr PavelHančl Pavel     2324
7.Smrž JosefStašek Rudolf     1325
8.Fousek PavelHavel Milan     0326
9.Ondr PavelŠulc Vladimír     3136
10.Luxa JosefHančl Pavel     2337
11.Fousek PavelStašek Rudolf     3247
12.Ondr PavelHavel Milan     1348
13.Luxa JosefŠulc Vladimír     3058
14.Smrž JosefHančl Pavel     3068
15.Ondr PavelStašek Rudolf     3278
16.Luxa JosefHavel Milan     3188
17.Smrž JosefŠulc Vladimír     2389
18.Fousek PavelHančl Pavel     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luxa Josef22Stašek Rudolf22
Smrž Josef22Havel Milan22
Fousek Pavel22Šulc Vladimír22
Ondr Pavel22Hančl Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub EVrchní
rozhodčí:
Babouček František
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:42 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moudrý Filip
Tetenka Stanislav
 
 
Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
     2301
2.Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
Moravec Stanislav
Hrůza Pavel
 
 
     0302
3.Tetenka StanislavSlepička Jan     0303
4.Moudrý FilipMoravec Stanislav     3013
5.Varyš MilanHrůza Pavel     0314
6.Larisch HeinrichHrůza Jan     1315
7.Moudrý FilipSlepička Jan     1316
8.Varyš MilanMoravec Stanislav     3126
9.Larisch HeinrichHrůza Pavel     0327
10.Tetenka StanislavHrůza Jan     0328
11.Varyš MilanSlepička Jan     3138
12.Larisch HeinrichMoravec Stanislav     1339
13.Tetenka StanislavHrůza Pavel     23310
14.Moudrý FilipHrůza Jan     23311
15.Larisch HeinrichSlepička Jan     23312
16.Tetenka StanislavMoravec Stanislav     30412
17.Moudrý FilipHrůza Pavel     03413
18.Varyš MilanHrůza Jan     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tetenka Stanislav13Slepička Jan31
Moudrý Filip13Moravec Stanislav13
Varyš Milan31Hrůza Pavel40
Larisch Heinrich04Hrůza Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BVrchní
rozhodčí:
Vik Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Tragera, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:18 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vik Daniel
Hrdina Karel
 
 
Čajan Pavel
Bulant Marek
 
 
     3110
2.Bonuš Karel
Burian Václav
 
 
Plachý Dušan
Jindra Lubomír
 
 
     3120
3.Vik DanielJindra Lubomír     3230
4.Hrdina KarelBulant Marek     3140
5.Burian VáclavČajan Pavel     3050
6.Bonuš KarelLenz Jakub     3060
7.Hrdina KarelJindra Lubomír     3270
8.Burian VáclavBulant Marek     3180
9.Bonuš KarelČajan Pavel     3090
10.Vik DanielLenz Jakub     32100
11.Burian VáclavJindra Lubomír     31110
12.Bonuš KarelBulant Marek     30120
13.Vik DanielČajan Pavel     31130
14.Hrdina KarelLenz Jakub     30140
15.Bonuš KarelJindra Lubomír     31150
16.Vik DanielBulant Marek     31160
17.Hrdina KarelČajan Pavel     31170
18.Burian VáclavLenz Jakub     13171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vik Daniel40Jindra Lubomír04
Hrdina Karel40Bulant Marek04
Burian Václav31Čajan Pavel04
Bonuš Karel40Lenz Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FVrchní
rozhodčí:
Nyiri Filip
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtěpánoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenglová Jaroslava
Havránek Ladislav
 
 
Nyiri Filip
Mračková Veronika
 
 
     2301
2.Vazač Miloslav
Truhlář Jiří
 
 
Kosař Petr
Papaj Miroslav
 
 
     3011
3.Tenglová JaroslavaNyiri Filip     3021
4.Havránek LadislavMračková Veronika     3031
5.Vazač MiloslavKosař Petr     3141
6.Truhlář JiříPapaj Miroslav     3051
7.Havránek LadislavNyiri Filip     3061
8.Vazač MiloslavMračková Veronika     3171
9.Truhlář JiříKosař Petr     3081
10.Tenglová JaroslavaPapaj Miroslav     3091
11.Vazač MiloslavNyiri Filip     32101
12.Truhlář JiříMračková Veronika     32111
13.Tenglová JaroslavaKosař Petr     30121
14.Havránek LadislavPapaj Miroslav     30131
15.Truhlář JiříNyiri Filip     30141
16.Tenglová JaroslavaMračková Veronika     30151
17.Havránek LadislavKosař Petr     30161
18.Vazač MiloslavPapaj Miroslav     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tenglová Jaroslava40Nyiri Filip04
Havránek Ladislav40Mračková Veronika04
Vazač Miloslav40Kosař Petr04
Truhlář Jiří40Papaj Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:26 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Jan
Adam Václav
 
 
Vančura Stanislav
Hrubý Petr
 
 
     3110
2.Nestroj Jan
Lojka Ladislav
 
 
Suchý Marcel ml.
Erhart Zdeněk ml.
 
 
     3020
3.Adam VáclavHrubý Petr     1321
4.Adam JanVančura Stanislav     3231
5.Nestroj JanErhart Zdeněk ml.     3041
6.Lojka LadislavSuchý Marcel ml.     3051
7.Adam JanHrubý Petr     1352
8.Nestroj JanVančura Stanislav     0353
9.Lojka LadislavErhart Zdeněk ml.     3063
10.Adam VáclavSuchý Marcel ml.     3173
11.Nestroj JanHrubý Petr     1374
12.Lojka LadislavVančura Stanislav     1375
13.Adam VáclavErhart Zdeněk ml.     3085
14.Adam JanSuchý Marcel ml.     3095
15.Lojka LadislavHrubý Petr     0396
16.Adam VáclavVančura Stanislav     2397
17.Adam JanErhart Zdeněk ml.     30107
18.Nestroj JanSuchý Marcel ml.     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adam Václav22Hrubý Petr40
Adam Jan31Vančura Stanislav31
Nestroj Jan22Erhart Zdeněk ml.04
Lojka Ladislav22Suchý Marcel ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Kuliš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves ERozhodčí:Pešel Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična RožnovRozhodčí:Pavlík Zdeněk
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Bečvář Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:24 TJ Motor České Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Pavlík Zdeněk
 
 
Jirák Jakub
Jirák Radek
 
 
     3010
2.Kalinics Michael
Pešel Jan
 
 
Hošna Jiří
Vrábek Otto
 
 
     3020
3.Kalinics MichaelHošna Jiří     3030
4.Pešel JanVrábek Otto     2331
5.Pavlík ZdeněkJirák Jakub     3241
6.Kuliš KarelJirák Radek     3251
7.Pešel JanHošna Jiří     0352
8.Pavlík ZdeněkVrábek Otto     1353
9.Kuliš KarelJirák Jakub     3063
10.Kalinics MichaelJirák Radek     3073
11.Bečvář VáclavHošna Jiří     2374
12.Kuliš KarelVrábek Otto     1375
13.Kalinics MichaelJirák Jakub     3085
14.Pešel JanJirák Radek     3195
15.Kuliš KarelHošna Jiří     31105
16.Kalinics MichaelVrábek Otto     31115
17.Pešel JanJirák Jakub     31125
18.Bečvář VáclavJirák Radek     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalinics Michael40Hošna Jiří22
Pešel Jan22Vrábek Otto31
Pavlík Zdeněk11Jirák Jakub04
Kuliš Karel31Jirák Radek04
Bečvář Václav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 TJ Sokol Zliv B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Ladislav
Vobr Václav
 
 
Blahovec Milan
Kaše Milan
 
 
     3010
2.Hovorka Zdeněk
Michálek Jiří
 
 
Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
     0311
3.Michálek JiříBlahovec Milan     3021
4.Vobr VáclavKubíček Petr st.     3131
5.Hovorka ZdeněkKaše Milan     1332
6.Kučera LadislavVorbis Jan     0333
7.Vobr VáclavBlahovec Milan     2334
8.Hovorka ZdeněkKubíček Petr st.     3044
9.Kučera LadislavKaše Milan     3154
10.Michálek JiříVorbis Jan     3264
11.Hovorka ZdeněkBlahovec Milan     0365
12.Kučera LadislavKubíček Petr st.     3275
13.Michálek JiříKaše Milan     3085
14.Vobr VáclavVorbis Jan     3195
15.Kučera LadislavBlahovec Milan     2396
16.Michálek JiříKubíček Petr st.     2397
17.Vobr VáclavKaše Milan     31107
18.Hovorka ZdeněkVorbis Jan     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michálek Jiří31Blahovec Milan31
Vobr Václav31Kubíček Petr st.13
Hovorka Zdeněk13Kaše Milan13
Kučera Ladislav22Vorbis Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy