Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB DVrchní
rozhodčí:
Hančl Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pedagogická fakulta JČURozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40 TJ Slovan Černý Dub D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Vladimír
Hančl Pavel
 
 
Blahovec Milan
Honsa Petr
 
 
     1301
2.
 
 
Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
WO    0302
3.Hančl PavelBlahovec Milan     0303
4.Šulc VladimírVorbis Jan     0304
5.Stašek RudolfKubíček Petr st.     3214
6.Honsa PetrWO    0315
7.Šulc VladimírBlahovec Milan     0316
8.Stašek RudolfVorbis Jan     3026
9.Kubíček Petr st.WO    0327
10.Hančl PavelHonsa Petr     3237
11.Stašek RudolfBlahovec Milan     3047
12.Vorbis JanWO    0348
13.Hančl PavelKubíček Petr st.     2349
14.Šulc VladimírHonsa Petr     13410
15.Blahovec Milan     03411
16.Hančl PavelVorbis Jan     30511
17.Šulc VladimírKubíček Petr st.     13512
18.Stašek RudolfWelser Jiří     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hančl Pavel22Blahovec Milan31
Šulc Vladimír04Vorbis Jan12
Stašek Rudolf40Kubíček Petr st.21
01Honsa Petr11
   Welser Jiří01
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16 TJ Sokol Zliv B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čipera Jiří
Michálek Jiří
 
 
Jirák Radek
Jirák Jakub
 
 
     3010
2.Kučera Ladislav
Vobr Václav
 
 
Hošna Jiří
Vrábek Otto
 
 
     2311
3.Vobr VáclavHošna Jiří     1312
4.Michálek JiříVrábek Otto     3022
5.Čipera JiříJirák Radek     3032
6.Kučera LadislavJirák Jakub     3042
7.Michálek JiříHošna Jiří     3152
8.Čipera JiříVrábek Otto     3162
9.Kučera LadislavJirák Radek     3172
10.Vobr VáclavJirák Jakub     3082
11.Čipera JiříHošna Jiří     1383
12.Kučera LadislavVrábek Otto     3093
13.Vobr VáclavJirák Radek     30103
14.Michálek JiříJirák Jakub     30113
15.Kučera LadislavHošna Jiří     03114
16.Vobr VáclavVrábek Otto     30124
17.Michálek JiříJirák Radek     30134
18.Čipera JiříJirák Jakub     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vobr Václav31Hošna Jiří31
Michálek Jiří40Vrábek Otto04
Čipera Jiří31Jirák Radek04
Kučera Ladislav31Jirák Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Kuliš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice ERozhodčí:Pešel Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična RožnovRozhodčí:Kalinics Michael
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Bečvář Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28 TJ Motor České Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrák Zdeněk st.
Kalinics Michael
 
 
Čapek Petr
Šauerová Adéla
 
 
     0301
2.Kuliš Karel
Pešel Jan
 
 
Boháček Lukáš
Tušl Mikuláš
 
 
     3011
3.Kalinics MichaelČapek Petr     2312
4.Pešel JanMyler Matěj     3022
5.Vondrák Zdeněk st.Boháček Lukáš     1323
6.Kuliš KarelŠauerová Adéla     3033
7.Pešel JanČapek Petr     2334
8.Vondrák Zdeněk st.Myler Matěj     1335
9.Kuliš KarelBoháček Lukáš     3145
10.Kalinics MichaelŠauerová Adéla     3055
11.Vondrák Zdeněk st.Čapek Petr     0356
12.Kuliš KarelMyler Matěj     1357
13.Kalinics MichaelBoháček Lukáš     3167
14.Pešel JanTušl Mikuláš     3077
15.Kuliš KarelČapek Petr     2378
16.Kalinics MichaelMyler Matěj     3088
17.Pešel JanBoháček Lukáš     3098
18.Vondrák Zdeněk st.Tušl Mikuláš     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalinics Michael31Čapek Petr40
Pešel Jan31Myler Matěj22
Vondrák Zdeněk st.13Boháček Lukáš13
Kuliš Karel22Šauerová Adéla02
   Tušl Mikuláš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Jan
Adam Václav
 
 
Mračková Veronika
Nyiri Filip
 
 
     3210
2.Nestroj Jan
Lojka Ladislav
 
 
Kosař Petr
Papaj Miroslav
 
 
     3020
3.Adam JanMračková Veronika     3130
4.Adam VáclavNyiri Filip     3040
5.Nestroj JanKosař Petr     3050
6.Lojka LadislavPapaj Miroslav     1351
7.Adam VáclavMračková Veronika     3061
8.Nestroj JanNyiri Filip     1362
9.Lojka LadislavKosař Petr     3072
10.Adam JanPapaj Miroslav     3082
11.Nestroj JanMračková Veronika     3192
12.Lojka LadislavNyiri Filip     30102
13.Adam JanKosař Petr     30112
14.Adam VáclavPapaj Miroslav     31122
15.Lojka LadislavMračková Veronika     31132
16.Adam JanNyiri Filip     30142
17.Adam VáclavKosař Petr     30152
18.Nestroj JanPapaj Miroslav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adam Jan40Mračková Veronika04
Adam Václav40Nyiri Filip13
Nestroj Jan31Kosař Petr04
Lojka Ladislav31Papaj Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FVrchní
rozhodčí:
Havránek Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vazač Miloslav
Truhlář Jiří
 
 
Jindra Lubomír
Lenz Jakub
 
 
     3010
2.Havránek Ladislav
Tenglová Jaroslava
 
 
Pavel František
Bulant Marek
 
 
     3220
3.Vazač MiloslavJindra Lubomír     3030
4.Truhlář JiříLenz Jakub     3040
5.Havránek LadislavPavel František     3250
6.Tenglová JaroslavaBulant Marek     3160
7.Truhlář JiříJindra Lubomír     3070
8.Havránek LadislavLenz Jakub     3080
9.Tenglová JaroslavaPavel František     3190
10.Vazač MiloslavBulant Marek     30100
11.Havránek LadislavKorec Dominik     30110
12.Tenglová JaroslavaLenz Jakub     30120
13.Vazač MiloslavPavel František     13121
14.Truhlář JiříBulant Marek     30131
15.Tenglová JaroslavaKorec Dominik     30141
16.Vazač MiloslavLenz Jakub     30151
17.Truhlář JiříPavel František     30161
18.Havránek LadislavBulant Marek     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vazač Miloslav31Jindra Lubomír02
Truhlář Jiří40Lenz Jakub04
Havránek Ladislav40Pavel František13
Tenglová Jaroslava40Bulant Marek04
   Korec Dominik02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BVrchní
rozhodčí:
Hlávka Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Tragera, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Jiří
Bonuš Karel
 
 
Slepička Jan
Šálený Zdeněk
 
 
     0301
2.Vik Daniel
Hrdina Karel
 
 
Hrůza Pavel
Moravec Stanislav
 
 
     0302
3.Hlávka JiříŠálený Zdeněk     3112
4.Hrdina KarelMoravec Stanislav     3022
5.Vik DanielHrůza Pavel     3032
6.Bonuš KarelSlepička Jan     3142
7.Hrdina KarelŠálený Zdeněk     3252
8.Vik DanielMoravec Stanislav     3062
9.Bonuš KarelHrůza Pavel     1363
10.Hlávka JiříSlepička Jan     0364
11.Vik DanielŠálený Zdeněk     0365
12.Bonuš KarelMoravec Stanislav     3175
13.Hlávka JiříHrůza Pavel     3085
14.Hrdina KarelSlepička Jan     3195
15.Bonuš KarelŠálený Zdeněk     1396
16.Hlávka JiříMoravec Stanislav     31106
17.Hrdina KarelHrůza Pavel     23107
18.Vik DanielSlepička Jan     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlávka Jiří31Šálený Zdeněk22
Hrdina Karel31Moravec Stanislav04
Vik Daniel31Hrůza Pavel22
Bonuš Karel22Slepička Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub EVrchní
rozhodčí:
Babouček František
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bromová Jana
Moudrý Filip
 
 
Fousek Pavel
Smrž Josef
 
 
     2301
2.Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
Luxa Josef
Ondr Pavel
 
 
     2302
3.Moudrý FilipFousek Pavel     0303
4.Bromová JanaSmrž Josef     0304
5.Varyš MilanLuxa Josef     3214
6.Larisch HeinrichOndr Pavel     3224
7.Bromová JanaFousek Pavel     1325
8.Varyš MilanSmrž Josef     3035
9.Larisch HeinrichLuxa Josef     1336
10.Moudrý FilipOndr Pavel     3246
11.Varyš MilanFousek Pavel     3256
12.Larisch HeinrichSmrž Josef     3066
13.Moudrý FilipLuxa Josef     0367
14.Bromová JanaOndr Pavel     2368
15.Larisch HeinrichFousek Pavel     3078
16.Moudrý FilipSmrž Josef     1379
17.Bromová JanaLuxa Josef     03710
18.Varyš MilanOndr PavelWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moudrý Filip13Fousek Pavel22
Bromová Jana04Smrž Josef22
Varyš Milan30Luxa Josef31
Larisch Heinrich31Ondr Pavel12
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy